Autor Wątek: Szczytówki do feedera Beastmaster CX  (Przeczytany 15502 razy)

Offline Qarg

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 19
  • życie jest za krótkie żeby łowić tylko w weekendy
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #15 dnia: 10.12.2014, 19:46 »
Macku bylem pogadalem i  :) zecszczytowka nie powinno byc klopotu ale musisz poczekac do stycznia bonie ma w Normarku, ale niestety chlopaki potwierdzili ze 0,5 najprawdopodobnie bedzie za miekka do M bo kij sam jest dosc sztywny i bedzie powstawal tzw przeprost. Koszt tak jak pisalem ok 100 przynajmniej tak bylo w tym roku. A co do pickera to musze Cie zmartwic bo wspanialy Normark w sezonie 2015 nie przewidzial ich w sprzedazy :( zostawiam to bez komentarza bo wystarczajaco sie w q.....lem w sklepie jak to uslyszalem  >:(
Arek

Offline Qarg

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 19
  • życie jest za krótkie żeby łowić tylko w weekendy
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #16 dnia: 11.12.2014, 14:41 »
Maćku a ja pacan nie pomyślałem :(  proszę Cie bardzo tu masz wedke + 3 szczytówki pasujące na 1000% w cenie 3 szczytówek kupowanych oddzielnie. catana L ma szczytówki 0,5oz, 1,0oz, 1,5oz
http://www.ostoja-sklep.pl/pl/p/WEDKA-SHIMANO-CATANA-CX-L-FEEDER-3.35m-50g-/922           

jak wróce do domu to dostaniesz zdjecie szczytówek z Catany :) bo Arunio juz przesłał z Nexava

na marginesie to jest fajny patyk:) tylko tez niestety juz prawie nie dostepny. nie bede go tu reklamował napisze tylko :) ( w zeszłym roku na taka catane ( zreszta "moją" ) chłopak który był 1 raz na rybach wyholował karpika  :P 11,20kg zestaw catana i plecionka 0,06 PowerPro oczywiscie methoda :) chyba nic wiecej nie trzeba tu mowic :) hmmm no chyba tylko tyle ze byłem święcie przekonany ze kijek nie wytrzyma a jednak :)
Arek

Offline Maciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 065
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dzień bez wędkowania jest dniem straconym.
  • Lokalizacja: Centralna polska
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #17 dnia: 11.12.2014, 15:15 »
Dziękuje za fatygę i poczekam chyba do stycznia za szczytówką,ale ta catanka też wygląda uczciwie .Normark i serwis Shimano mają jakieś dziwne podejście do Polskich wedkarzy, a trzeba przyznać że nie brakuje fanów tej firmy w kraj więc dlaczego nas olewają?
Maciek

Offline Qarg

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 19
  • życie jest za krótkie żeby łowić tylko w weekendy
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #18 dnia: 11.12.2014, 15:24 »
bo w całej firmie NORMARK nie ma żadnego wędkarza oni sie martwia zeby juz we wrzesniu miec czysty magazen ( nie zamrazac kasy) byłem swiadkiem :) jak kolega do sklepu chciał zamówic Catany tzw paczke czyli po 20 sztuk z kazdego rodzaju i usłyszał ze nie ma takiej mozliwości. nie byliśmy w stanie tego zrozumiec :( no cóz piękny mamy kraj ale ludzie poj......ni. :(
Arek

Offline Maciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 065
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dzień bez wędkowania jest dniem straconym.
  • Lokalizacja: Centralna polska
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #19 dnia: 11.12.2014, 15:39 »
Co do szczytówki to myślę że powinna dobrze współpracować z tym kijem ,choć by dlatego że mam Aernosa do 90 który jest dużo sztywniejszy od Beast , a szczytówki ma dużo czulsze bo szklane
Maciek

Offline adrian28

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 4
  • www.stawydebina.pl
    • Stowarzyszenie miłośników Dębiny
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #20 dnia: 11.12.2014, 15:56 »
tak to jest z tym SHIMANO,posiadam tylko wędki tej marki i kołowrotki ale żeby wszystko kupić to tylko z wysyłek bo w Poznaniu też jest ciężko kupić

Offline Qarg

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 19
  • życie jest za krótkie żeby łowić tylko w weekendy
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #21 dnia: 11.12.2014, 22:00 »
Nom jak sprzet shimano to polecam szczerze sklep z lodzi raj wedkarski wrazie cos chcecie to piszcie @ na adres sklepu jest na ich stronie bedziecie milo zaskoczeni cenami. Stronke maja uboga bo nie ma sie kto tym zajac.
Arek

Offline Ścigacz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 594
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • No fish no fun :)
  • Lokalizacja: Tuszyn
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #22 dnia: 11.12.2014, 22:28 »
Qarg dobrze gada. Prawie cały sprzęt u nich złożyłem i to jeszcze nie koniec. Piotr z Jarkiem zawsze doradza i wytłumacza co i jak. No i oczywiście mają najlepsze ceny w mieście. :)

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #23 dnia: 11.12.2014, 22:39 »
No to skoro taki miód to może podajcie linka do tego sklepu??Bo chyba nie słodzicie nad miarę??? :P
Arek

Offline Ścigacz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 594
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • No fish no fun :)
  • Lokalizacja: Tuszyn
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #24 dnia: 12.12.2014, 05:23 »

Offline Qarg

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 19
  • życie jest za krótkie żeby łowić tylko w weekendy
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #25 dnia: 12.12.2014, 08:48 »
http://rajwedkarski.istore.pl/      chce zaznaczyc ze ceny na stronie sa "rekomendowane" przez Normark i inne byc nie moga.
Jesli ktos chciałby cos  ze sprzetu shimano i nie tylko pisac maila na sklep@rajwedkarski.pl.
oczywiście asortyment sklepu jest duzo duzo wiekszy. ze sprzętu shimano wszytko co jest dostępne na Nasz rynek.
dodatkowo tel do chłopaków :) oczywiscie w godzinach pracy no chyba ze jakas wedkarka to moze kiedy chce:)) :P
Piotr
508167742
Jarek
664452737
Arek

Offline Maciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 065
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dzień bez wędkowania jest dniem straconym.
  • Lokalizacja: Centralna polska
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #26 dnia: 12.12.2014, 10:14 »
Po nowym roku na pewno skorzystam,tylko niech chłopaki wzbogacą stronke bo u mnie 99%zakupów to internetowe.
Maciek

Offline Qarg

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 19
  • życie jest za krótkie żeby łowić tylko w weekendy
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #27 dnia: 12.12.2014, 12:03 »
nom własnie z tym jest problem bo nie maja nikogo do tej stronki z tego co wiem to Piotr szukal pracownieka.
narazie mozesz wybrac sobie cosik i zadzwonic lub napisałć @ i sie dogadacie co do zakupów. chłopaki sa naprawde nastawieni na zadowolenie klienta bo sami musicie przyznac ze zadko sie zdarza ze  klient chce cos kupic ale przy tym zapyta czy to dobre, czy sie sprawdza :) i słyszą a po co Ci to nie kombinuj albo nie bo sie nie sprawdziło :) dlatego jak sobie cos ubzduram to ide do nich i .....zamiast wyrzucic kase w błoto wracam do domu wiedzac ze maja racje :) albo poczekaj bedzie cos podobnego ale cena bedzie nizsza :) dlatego ich polecamy z kolegą ścigaczem z czystego serca.
Arek

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #28 dnia: 24.12.2014, 12:41 »
 
Maciek sprobuj może dobrać szczytówki flex Browninga!! Wiadomo ze to nie ori ! Ale są w oplocie i praktycznie nie zniszczalne!!!
Tak własnie zrobiłem ,dorobiłem od Browning CHampion Choice 1,50oz która jest czulsza od shimano 1oz ale browningi mają dużo większe przelotki i dlatego wolałbym orginał
Czulsza to nie wiem ale grubsza we flagowym Choice jest na pewno:
Looknij do Belony, maja tam rewelacyjne szczytowki Daiwy o roznych krzywych ugiecia. Sa to te same, ktore dodaja do swoich flagowych Tournamentow i Spectronow. Kup drobnoziarnisty papier scierny i potraktuj je nim do srednicy 2,3mm.
Nie ma sensu kupowac oryginalnych Shimanowskich za 3 stowy bo to prawie cena nowego feedera.
Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Offline Maciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 065
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dzień bez wędkowania jest dniem straconym.
  • Lokalizacja: Centralna polska
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #29 dnia: 24.12.2014, 14:29 »
Grubsza jest ale po przyszlifowaniu ładnie zgrała się z Beestem( nie widać przełamania jak w orginale  między szczytówką a trzecim elementem),a czulsza jest  bo sprawdzałem nad wodą. Ten Browning  , choć nie jest najdroższy wśród moich kiji, dla mnie jest numerem 1 ,pod każdym względem.
Maciek