Autor Wątek: Pomocy! Jakiś niedrogi i jednocześnie dobry kołowrotek?  (Przeczytany 4320 razy)

Offline Adrianna

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Odp: Pomocy! Jakiś niedrogi i jednocześnie dobry kołowrotek?
« Odpowiedź #45 dnia: 23.10.2018, 21:27 »
Witam i powiem tak : byłbym szczęśliwy gdyby moja żona pomimo że się absolutnie nie zna , próbowała mi kupić prezent związany z moją pasją 😁 . Co mogę polecić to faktycznie Okuma Carbonite Match 2M 35 FD  powinna być dobrym wyborem 👍 . Jeżeli Twój chłop jest choć odrobinę bardziej wyrozumiały i elastyczny w kwesti  sprzętu niż  nasi starzy wyjadacze to powinien się ucieszyć 😎
Pozdrawiam

Jestem pewna, że.docenilby nawet taki za 30zl bo.wie, ze ja się na tym nie znam i pewnie wybralabym go ze względu na kolor czy cos ;) a nie parametry...

Offline Kereloth

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 955
  • Reputacja: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Brodnica
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pomocy! Jakiś niedrogi i jednocześnie dobry kołowrotek?
« Odpowiedź #46 dnia: 23.10.2018, 21:38 »
Witam i powiem tak : byłbym szczęśliwy gdyby moja żona pomimo że się absolutnie nie zna , próbowała mi kupić prezent związany z moją pasją 😁 . Co mogę polecić to faktycznie Okuma Carbonite Match 2M 35 FD  powinna być dobrym wyborem 👍 . Jeżeli Twój chłop jest choć odrobinę bardziej wyrozumiały i elastyczny w kwesti  sprzętu niż  nasi starzy wyjadacze to powinien się ucieszyć 😎
Pozdrawiam

Jestem pewna, że.docenilby nawet taki za 30zl bo.wie, ze ja się na tym nie znam i pewnie wybralabym go ze względu na kolor czy cos ;) a nie parametry...

Ejjjj no ... bez takich. Ja wszystkie kołowrotki wybieram pod kolor - pózniej patrze na parametry.

Offline Adrianna

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Odp: Pomocy! Jakiś niedrogi i jednocześnie dobry kołowrotek?
« Odpowiedź #47 dnia: 23.10.2018, 21:41 »
Witam i powiem tak : byłbym szczęśliwy gdyby moja żona pomimo że się absolutnie nie zna , próbowała mi kupić prezent związany z moją pasją 😁 . Co mogę polecić to faktycznie Okuma Carbonite Match 2M 35 FD  powinna być dobrym wyborem 👍 . Jeżeli Twój chłop jest choć odrobinę bardziej wyrozumiały i elastyczny w kwesti  sprzętu niż  nasi starzy wyjadacze to powinien się ucieszyć 😎
Pozdrawiam

Jestem pewna, że.docenilby nawet taki za 30zl bo.wie, ze ja się na tym nie znam i pewnie wybralabym go ze względu na kolor czy cos ;) a nie parametry...

Ejjjj no ... bez takich. Ja wszystkie kołowrotki wybieram pod kolor - pózniej patrze na parametry.

Przecież kolor też jest ważny ;)

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pomocy! Jakiś niedrogi i jednocześnie dobry kołowrotek?
« Odpowiedź #48 dnia: 23.10.2018, 21:44 »
Samochody i buty czerwone - najszybsze. To wiadomo.
Uzależniony od wędkarstwa

Offline Adrianna

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Odp: Pomocy! Jakiś niedrogi i jednocześnie dobry kołowrotek?
« Odpowiedź #49 dnia: 23.10.2018, 21:47 »
Samochody i buty czerwone - najszybsze. To wiadomo.

+10 do prędkości wiadomo :)

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pomocy! Jakiś niedrogi i jednocześnie dobry kołowrotek?
« Odpowiedź #50 dnia: 24.10.2018, 09:12 »
Może karta podarunkowa do jakiegoś sklepu wędkarskiego? Chłop sam sobie wybierze co mu się podoba lub co mu potrzeba. Bez obrazy, ale ja wolałbym, żeby moja kobieta nie kupowała mi sprzętu wędkarskiego ;)
Marcin

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 518
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pomocy! Jakiś niedrogi i jednocześnie dobry kołowrotek?
« Odpowiedź #51 dnia: 24.10.2018, 09:31 »
Dokładnie tak. Żona gdyby mi kupiła kołowrotek, to szczerze wątpię, żebym był zadowolony.
Jednak kupon do sklepu to jest najbezpieczniejsza opcja.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pomocy! Jakiś niedrogi i jednocześnie dobry kołowrotek?
« Odpowiedź #52 dnia: 24.10.2018, 10:04 »
Samochody i buty czerwone - najszybsze. To wiadomo.

+10 do prędkości wiadomo :)

Ja mam czerwone autko , i u mnie moc wzrosła +15 a jak umyje auto to i +20 , wiadomo czystszym szybciej się śmiga :D

Może karta podarunkowa do jakiegoś sklepu wędkarskiego? Chłop sam sobie wybierze co mu się podoba lub co mu potrzeba. Bez obrazy, ale ja wolałbym, żeby moja kobieta nie kupowała mi sprzętu wędkarskiego ;)

O tototo , to jest myśl . Może zamiast kołowrotka chłopu potrzeba dobrych skarpet na jesień ;) Sama tego nie ogarniesz , chłop wie jak się sam zaspokoić :-[ :P :-[
Z poważaniem Marcin

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Pomocy! Jakiś niedrogi i jednocześnie dobry kołowrotek?
« Odpowiedź #53 dnia: 24.10.2018, 10:09 »
Przecież napisała ,że "chłop" ma dwie wędki w tym jeden kołowrotek zajechany.
Wędkowanie relaksacyjne , w wakacje częstsze - bez szału.
Wy starzy wyjadacze już kupony podsyłacie.. ;D
Wiecie ,że z kuponem się zawsze dokłada (to dołożę jeszcze to i to i to!to!to!),to może zniszczyć budżet rodzinny. :P
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pomocy! Jakiś niedrogi i jednocześnie dobry kołowrotek?
« Odpowiedź #54 dnia: 24.10.2018, 12:06 »
Martinus dobre " chłop wie jak się sam zaspokoić" padlem

Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Jamesik74

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Pomocy! Jakiś niedrogi i jednocześnie dobry kołowrotek?
« Odpowiedź #55 dnia: 24.10.2018, 13:59 »
Hehehe niektórzy nie muszą bo mają żony 😉😂
Marcin

Offline Adrianna

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Odp: Pomocy! Jakiś niedrogi i jednocześnie dobry kołowrotek?
« Odpowiedź #56 dnia: 24.10.2018, 15:09 »
Panowie... rozbrajacie mnie :D widzę, że macie tu wesoło i w sumie pomysły też macie trafne za co dziękuję serdecznie, jednakowoż kwestia "bonu" do sklepu pewnie miałaby sens, gdyby chodziło o kwotę zdecydowanie wyższą, a tak? No.cóż... ja mu 100zł na karcie, a on mi 500 wyda bo coś mu wpadnie w oko akurat, więc słabo :P

I nie wiem jak na to zapatrują się Wasze kobitki, ale dla mnie bon do sklepu jako prezent oznacza "sorry mała ale nie mam pojęcia co ci kupić, bo w sumie nie znam twojego gustu po tych 10/30 latach razem a głupio dac ci w kopercie te 300zl wiec żebyś nie marudziła ze nic ci nie kupiłem to masz tu bon i se sama kup"  także tego...
Jedyna słuszna dla mnie opcja tego bonu to kwota 1000zł wtedy mogłabym sie ucieszyć i mieć w nosie, że chłop mój nie wie, że książki i perfumy to ZAWSZE dobry pomysł jako prezent dla mnie. I bez obaw  - aktualną listę tytułów oraz nazw posiada, co by miał mniejszy problem :P

Także wszelkie inne prezenty dla niego spoza kategorii wędkarstwa już mam przemyślane w przód na kilka okazji, a w tym momencie skupiam się na tym, na czym się nie znam, stąd mój post i prośba do Was moi drodzy doświadczeni Panowie o pomoc w doborze. Zapewne uda mi sie coś wybrać z Waszych wędkarskich propozycji, ale nadal jestem otwarta na następne, bo jako kobieta lubię mieć wybór ;)

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pomocy! Jakiś niedrogi i jednocześnie dobry kołowrotek?
« Odpowiedź #57 dnia: 24.10.2018, 15:29 »
Ale on nie jest kobietą i uwierz mi, że nie pomyśli w ten sposób :) Skoro już tak bardzo chcesz, żeby to był konkretny przedmiot, a nie kupon, to najlepszym rozwiązaniem będzie jedna z propozycji wymienionych przez kolegów - Okuma lub Spro.
Ja za taką kwotę wolałbym jakąś whisky, ale to nie jest prezent dla mnie - znasz chłopa lepiej ;)
Marcin

Offline Jamesik74

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Pomocy! Jakiś niedrogi i jednocześnie dobry kołowrotek?
« Odpowiedź #58 dnia: 24.10.2018, 15:31 »
A ma pokrowiec na wędki ? Może coś z tego typu rzeczy ? Są różnej długości . Np. coś takiego :

https://allegro.pl/mikado-pokrowiec-na-wedki-3komory-160cm-wzmacnian-i7328754609.html

To tylko przykład.
Marcin

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pomocy! Jakiś niedrogi i jednocześnie dobry kołowrotek?
« Odpowiedź #59 dnia: 24.10.2018, 15:34 »
Ktoś już pisał na forum, że to bubel.
Marcin