Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3875121 razy)

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 857
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #19560 dnia: 18.05.2021, 07:15 »
Lukas 78 czy Ty kupiłeś krzesło na które narzekałeś w recenzji z filmem ?

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 000
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #19561 dnia: 18.05.2021, 07:33 »
Lukas 78 czy Ty kupiłeś krzesło na które narzekałeś w recenzji z filmem ?

Też się nad tym zastanawiałem, ale patrząc na konstrukcję rurek z tyłu to coś innego.

Offline kryszard

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #19562 dnia: 18.05.2021, 07:38 »
To chyba cresta. Może napiszesz kilka słów o nim.
Marcin

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 857
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #19563 dnia: 18.05.2021, 09:02 »
To chyba cresta. Może napiszesz kilka słów o nim.
tak to Cresta Blackthorne Comfort Chair High 2.0 zwracam honor :)

Tak szukałem filmów o tym modelu ale wpadło mi cos takiego przy okazji :) niezły transformers :P


Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 254
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #19564 dnia: 18.05.2021, 10:50 »
To chyba cresta. Może napiszesz kilka słów o nim.
tak to Cresta Blackthorne Comfort Chair High 2.0 zwracam honor :)

Tak szukałem filmów o tym modelu ale wpadło mi cos takiego przy okazji :) niezły transformers :P



Kurde, nim się rozłożysz to wieczór Cię zastanie, nie mówiąc już o składaniu się na powrót :D zdecydowanie za dużo odkręcania, dokręcania i przekładania jak dla mnie w kombinacie pokazanym na tym filmie :P
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 857
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #19565 dnia: 18.05.2021, 11:04 »
To chyba cresta. Może napiszesz kilka słów o nim.
tak to Cresta Blackthorne Comfort Chair High 2.0 zwracam honor :)

Tak szukałem filmów o tym modelu ale wpadło mi cos takiego przy okazji :) niezły transformers :P



Kurde, nim się rozłożysz to wieczór Cię zastanie, nie mówiąc już o składaniu się na powrót :D zdecydowanie za dużo odkręcania, dokręcania i przekładania jak dla mnie w kombinacie pokazanym na tym filmie :P

zajelo mu to moze z minute ? Powiem szczerze ze ja dluzej rozkladam sie z moim malym matrixem XD w dodatku sobie ladnie zawiezie caly sprzet na stanowisko a ja targam toboly na plecach ze jak sie nie daj boze potkne to caly pysk strzaskany :/

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 254
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #19566 dnia: 18.05.2021, 11:07 »
Minute? :D
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 857
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #19567 dnia: 18.05.2021, 11:19 »
Minute? :D
zobacz ile sie rozklada cresta blackthorne comfort chair high 2.0



Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 254
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #19568 dnia: 18.05.2021, 11:31 »
Minute? :D
zobacz ile sie rozklada cresta blackthorne comfort chair high 2.0


Tu masz samo krzesło, tam był cały majdan.

Poza tym nawet na tym filmie przecież widać, że rozkładanie krzesła pokazane jest urywkami, a nie cały proces w czasie rzeczywistym :)

Ogólnie racja, samo krzesło to nie jest wielka filozofia ale nigdy nie jest to minuta, a poprzedni film to już w ogóle cały ciąg odpinania, zapinania, przekładnia, przykręcania itp itd.

Wyrazilem swoje zdanie, dla mnie osobiście ten kombajn jest za duży, za dużo tu roboty, poza tym wątpię czy da się go załadować na raz do auta i na raz go znieść. Więc pomnóż sobie te wszystkie czynności razy kilka przy wnoszeniu gratów do auta, z auta, do łowienia, po łowieniu...

I zapewniam Cię, że wcale nie jest to minuta, tylko film został zmontowany w ten sposób. :)

Z resztą jak masz krzesło jakieś i używasz osprzętu to następnym razem zmierz sobie na łowisku od zera do końcowego efektu ile czasu Ci zajęło, stoper prawdę powie :P
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 857
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #19569 dnia: 18.05.2021, 11:54 »
Ale czy my się rozkładamy nad to woda na wyścigi ? Mamy naliczanie sekundowe za łowienie ? Nie przesadzajmy ... większość i tak najpierw rozrabia zanęty a w tym czasie spokojnie się rozkłada zanim się domoczą. Ja domaczam zanętę w domu że zminimalizować ilość tobołów zabieranych ze sobą co ogranicz mi pole manewru niestety w kombinowaniu z towarem nad samą wodą. Ale coś za coś. W mojej ocenie dla ludzi którzy biorą ze sobą mnóstwo sprzętu to spoko rozwiązanie, bo im tak zawsze schodzi z wypakowaniem się i zapakowaniem. Tu sie nic samo nie rozłoży i nie złoży :) Ale kto co woli.

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 254
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #19570 dnia: 18.05.2021, 12:09 »
Jasne że się nikt nie ściga z nikim, chodzi mi tylko o obalenie tezy, że zarówno na filmie nr 1, jak i nr 2, cały proces trwa minute. :beer:

Też mam przygotowaną zanęte dzień wcześniej, nocą trzymam ją w lodówce, a nad wodą mam gotowa do użycia. Zoptymalizowałem sobie bagaż, gdzie mam wszystko co potrzebuje, i nie mam miejsca na dodatkowe miski, sita itp itd...

Nie wiem jak u Ciebie, ja mam łącznie dwie torby, siatę z matą i podbierakami, pokrowiec z fotelem plus osprzęt, i parasol w pokrowcu (to wiozę na wózku), a na plecy pokrowiec z wędkami. Więcej już sobie nie wyobrażam zabierać ze sobą :P

https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 857
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #19571 dnia: 18.05.2021, 12:22 »
Jasne że się nikt nie ściga z nikim, chodzi mi tylko o obalenie tezy, że zarówno na filmie nr 1, jak i nr 2, cały proces trwa minute. :beer:

Też mam przygotowaną zanęte dzień wcześniej, nocą trzymam ją w lodówce, a nad wodą mam gotowa do użycia. Zoptymalizowałem sobie bagaż, gdzie mam wszystko co potrzebuje, i nie mam miejsca na dodatkowe miski, sita itp itd...

Nie wiem jak u Ciebie, ja mam łącznie dwie torby, siatę z matą i podbierakami, pokrowiec z fotelem plus osprzęt, i parasol w pokrowcu (to wiozę na wózku), a na plecy pokrowiec z wędkami. Więcej już sobie nie wyobrażam zabierać ze sobą :P

Ja do fotela mam na stale podpięte ramie z fajka, wiec ja się szybko rozkładam. Tylko pozostaje mi przymocować tackę. Ze sobą biorę torbę z zanętami i najpotrzebniejszym osprzętem jak koszyki, przypony, przynęty. Do tej torby mam przymocowana mate na rzepie. Ta torba na jedno ramie na drugie ramie wedruje fotel. W jednej rece trzymam kijaszki a w drugiej sztyce do podbieraka. miedzy oparcie fotela a jego siedzenie mam wcisniety kosz do podbieraka i tacke. Wygladam jakbym z szabrem uciekał :D Samo rozłożenie stanowiska to  nie zajmuje wiele czasu rozkladam nogi od fotela odchylam oparcie wysuwam feeder arma i fajke zakladam tacke  i gotowe. Duzo wiecej czasu zajmuje mi poskladanie wedzisk z zestawami. mimo ze mam 2 skladowe wedki i zamontowane zylki przeciagniete  z agrafka na koncu to nigy nie ma tak ze cos sie nie zaplata o rzepy najczesciej zylka :P

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 000
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #19572 dnia: 18.05.2021, 12:24 »
Pany może jakiś temat ze zdjęciami, ja też teraz pracują na optymalizacja sprzętu zabieranego nad wodę.

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 857
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #19573 dnia: 18.05.2021, 12:32 »
Pany może jakiś temat ze zdjęciami, ja też teraz pracują na optymalizacja sprzętu zabieranego nad wodę.
Nie ma problemu załóż temat ja podrzucę kilka fot jak to u mnie wygląda :) Dodatkowo poproszę znajomego żeby mi cyknął fotkę jak wyglądam z tymi tobołkami na sobie :D

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 000
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #19574 dnia: 18.05.2021, 12:36 »
Pany może jakiś temat ze zdjęciami, ja też teraz pracują na optymalizacja sprzętu zabieranego nad wodę.
Nie ma problemu załóż temat ja podrzucę kilka fot jak to u mnie wygląda :) Dodatkowo poproszę znajomego żeby mi cyknął fotkę jak wyglądam z tymi tobołkami na sobie :D

Proszę https://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=20147.new#new