Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3882841 razy)

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 234
  • Reputacja: 80
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #315 dnia: 24.12.2014, 23:02 »
U Gozdawy złożyłem zamówienie wieczorem 22-go,23-go wysłali a 24 w wigilie o 9-tej przesyłka w domu.Mimo przed świątecznego ruchu postarali się.Wielkie dzięki. :)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 234
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #316 dnia: 24.12.2014, 23:09 »
Moje zamowie przyszlo z predkoSpscia f1
Maciek

Kaśka

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #317 dnia: 24.12.2014, 23:18 »
Dziękuje w imieniu Pana Rafała bo on właśnie zajmuje się tym, by przesyłka trafiła jak najszybciej .Dziękuje za miłe słowa i milknę by nie ściągnąć na siebie gniewu Moderatora i Luka . Choć mam nadzieję że dzisiejszego wieczoru mi wybaczy ;) :)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 234
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #318 dnia: 24.12.2014, 23:19 »
Moje przyszlo z predkoscia f1
Maciek

Offline Tomerr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 1
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #319 dnia: 24.12.2014, 23:25 »
No to i ja posłodzę dzisiaj  ;D co do wysyłki to jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką szybkością doręczenia paczki do klienta i za to wielki pozytyw !!!!!!!!!!!!

Ryba1987

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #320 dnia: 26.12.2014, 09:08 »
Jak tak wszyscy kupujemy od gozdawy to może luku coś ponegocjuje z nim o zniżkach dla ekipy ze spławik i grunt ? :P każdy nowy kto wchodzi to praktycznie jest nakierowywany na ten sklepik. Samo z siebie się to nie wzięło bo wiadomo - szybka i profesjonalna obsługa, natychmiastowa wysyłka. Tyle że ta stronka troche muli jak kot po kaszance, no ale to jest pikuś.. swoją drogą Monster Feeder Chair mi się ostatnio bardzo śni po nocach :D
A co do zakupów to ostatnio trochę małych obrotówek mepps'a i d.a.m.'a kupiłem na wiosne co by za okoniastym poganiać, a do feedera to kupiłem jaxonowskie koszyczki które rozmiarami są identyczne jak drennan'a. Tyle że mają kilka wad które ogarnąłem :) Mianowicie - denko ołowiane jest skręcone z plastikowymi żeberkami - śróbki won, nity aluminiowe 2mm średnicy/4mm długości w ilości sztuk 1000 za 9zł to myślę że nie jest dużo, trochę delikatnego młotkowania i mam nie dość że za cenę jednego koszyka drenan'a dwa koszyki jaxona to po przeróbkach są bardziej wytrzymałe niżeli drennan :) Zamiast krętlika mocującego dałem krętliko-agrafkę (akurat średnica pasuje) i mam praktycznie to samo co drennan :) Łowiłem może z 15 godzin na te "moje" koszyki i nie zauważyłem żeby coś kolidowało w pracy zanęty/braniach.. także 50 koszyczków przerobionych czeka na sezon :P Oczywiście przyponów jeszcze troche pokupowałem.. później fotki dodam co by nie było że w brzechwę się bawię :P

Offline Karolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 605
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Choszczno (zach.-pom.)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #321 dnia: 26.12.2014, 09:15 »
A czy te podajniki jaxona pasują do foremek drennana?

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 700
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #322 dnia: 26.12.2014, 10:10 »
A jakie podajniki z Jaxona masz - te nowego typu? Z tego co widziałem to są droższe od Drennana!  :o  Czy mi się wydawało?
Lucjan

Offline kubator

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 108
  • Reputacja: 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kuba
  • Lokalizacja: Toruń
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #323 dnia: 26.12.2014, 10:12 »
Pasują ale to straszny badziew :( kupiłem żeby sprawdzać szału nie robią bardzo słabe wykonanie i jakość.  Co nie zmienia faktu, że łowić się da. Dla mnie kupowanie ich jest uzasadnione tylko ze względów finansowych. Jeśli ktoś chce zaoszczędzić kilka złotych lub często zrywa podajniki w zaczepach.
Jožin z bažin

Offline Karolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 605
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Choszczno (zach.-pom.)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #324 dnia: 26.12.2014, 10:14 »
Aaa to pozostane przy drennanie :p Choć jeszcze nie miałem okazji przetestować tych i tych :p

Offline kubator

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 108
  • Reputacja: 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kuba
  • Lokalizacja: Toruń
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #325 dnia: 26.12.2014, 10:17 »
Warto kupić jeden na spróbowanie i zobaczyć jaka jest różnica. Dla mnie najwygodniejsze są prestony ale wizualnie bardziej podobają mi się drenanny. Dlatego mały podajnik wkładam do formy prestona :)
Jožin z bažin

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #326 dnia: 26.12.2014, 10:33 »
zamowiłem na Gozdawie pellet truskawke
Krzysztof

Ryba1987

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #327 dnia: 26.12.2014, 14:30 »
Cytuj
A jakie podajniki z Jaxona masz - te nowego typu? Z tego co widziałem to są droższe od Drennana!  :o  Czy mi się wydawało?

Cytuj
Pasują ale to straszny badziew :( kupiłem żeby sprawdzać szału nie robią bardzo słabe wykonanie i jakość.  Co nie zmienia faktu, że łowić się da. Dla mnie kupowanie ich jest uzasadnione tylko ze względów finansowych. Jeśli ktoś chce zaoszczędzić kilka złotych lub często zrywa podajniki w zaczepach.

Nie wiem jaki to typ czy nowy czy nie ale do moich foremek drennan'a tych pomarańczowych pasują tak jak drennan, i dwie sztuki kosztują 11zł, gdzie drennan nie raz koszuje (jedna sztuka) 12zł.
Niżej fotki odnośnie spasowania i ogólnie jak wyglądają itp.
Na jednej fotce pokazane jest etapy co robie - najpierw wykręcam śróbki, później wkładam nity i rozpłaszczam je małym młotkiem - trzymają pewniej niż te plastikowe nity drennan'a - nie raz mi te nity puszczały tak, że ołowiane denko odpadało i wkurw + koszty ;) W jaxonie ten kłopot wyeliminowałem.
Wg mnie jaxon fakt, chłam produkuje aczkolwiek małe zabiegi robią z nich rzeczy które nie powstydziłyby się topowe marki.
Myślałem jeszcze o śróbkach i nakrętkach samohamownych ale nie znalazłem nigdzie nakrętek o średnicy 2mm.. nawet w pracy gdzie zamawiają na prawdę różne rzeczy i jest mnóstwo katalogów to nic z magazynierem nie znaleźliśmy lepszego od tych nitów. Dla mnie jest to rozsądne rozwiązanie, oszczędność i nie szkoda tak bardzo przy zrywaniu jak byśmy drennan'a zrywali ;)
No i odpowiedź z góry - czemu śróbki wykręcam i się tak "bawię" z tymi koszykami? - ołów jest miękki, gwint po dokręceniu trzyma na słowo honoru i poczatkowo po 10 zarzutach traciłem denka.. nity to poprawiły :)

Na fotkach "obiecane" pudełko z przyponami guru oraz E.S.P. - te ciemne z plecionki - wchodzą "na siłę" między te kołeczki.. uroki plecionki :P

Fotki

Offline Błasiu

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #328 dnia: 26.12.2014, 14:52 »
Niezły patent. Sam mam drennanowskie podajniki, wprawdzie jeszcze ich nie używałem bo na razie kompletuje wszystko do metody ale już się naczytałem o odpadającym obciążeniu. Może kropelką najpierw je potraktuje.:):):) Co do firmy Jaxon to mam ich dwa feedery i jestem mega niezadowolony:( bo po paru pobytach nad wodą korek z rękojeści zaczął odchodzić, a nie siedziałem w deszczowych dniach :/ Teraz muszę coś z tym zrobić, może nakleję taśmę izolacyjną i będzie git. A co do samych koszyków to faktycznie mieć dwa koszyki za 11zl niż jeden za 12zl  to jest różnica :):):) Nawet jak się zerwie to nie będzie tak "bolało"

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #329 dnia: 26.12.2014, 15:07 »
Pomysł tak prosty aż możliwe, że jest skuteczny czas zabrać się na naprawę popsutych własnych podajników Drennana  ;)
Robert