Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3861743 razy)

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #4560 dnia: 04.02.2016, 23:14 »
Gratuluję zakupów koledzy :)
Michał, niezłe zakupy! A jak z feederami Acolyte?
Pozdrawiam
Mateusz

Ryba1987

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #4561 dnia: 05.02.2016, 05:55 »
Pod koniec lutego dopiero maja być chociaż to też tak nie na 100%..

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #4562 dnia: 05.02.2016, 06:04 »
Ale się wszyscy zbroją na ten sezon.  :thumbup:
Krzysztof

Offline Matysekmm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 978
  • Reputacja: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #4563 dnia: 05.02.2016, 09:00 »
Po paromiesięcznym czekaniu mam w końcu swoją brzanówkę.  I tu specjalne podziękowania dla Drapieżnika który nie ma Greysa w ofercie ale sprowadził kiejek na moje indywidualne zamówienie.
Mało tego cena kijka wyszła mniej niż w Fishing- Marcie który jako jedyny ma Greysa w ofercie, niestety u nich wciąż ma status,, niedostępne''. Drapieżnik ogarnął temat po wymianie kilku maili w ciągu 2-tyg. I to się nazywa dbałość o klienta.
Pozdrawiam

Marek

Offline Matysekmm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 978
  • Reputacja: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #4564 dnia: 05.02.2016, 09:20 »
I kolejny zakup spławik 1,6 grama od Kuby. Cóż powiedzieć, no małe dzieło sztuki. Perfekcyjne wykonanie i super prezencja. Na wiosnę testy :bravo:
Świetna jest antenka, pięknie  się rozświetla i będzie doskonale widoczna. Kto nie posiada jeszcze spławika od Kuby temu szczerze polecam.
Pozdrawiam

Marek

_luwro

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #4565 dnia: 05.02.2016, 09:24 »
Po paromiesięcznym czekaniu mam w końcu swoją brzanówkę.  I tu specjalne podziękowania dla Drapieżnika który nie ma Greysa w ofercie ale sprowadził kiejek na moje indywidualne zamówienie.
Mało tego cena kijka wyszła mniej niż w Fishing- Marcie który jako jedyny ma Greysa w ofercie, niestety u nich wciąż ma status,, niedostępne''. Drapieżnik ogarnął temat po wymianie kilku maili w ciągu 2-tyg. I to się nazywa dbałość o klienta.


Dobry kijaszek :D

Offline Matysekmm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 978
  • Reputacja: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #4566 dnia: 05.02.2016, 09:26 »
Na sucho rewelka. Cienki a przy tym mocarny. Testy wiosną. :)
Pozdrawiam

Marek

_luwro

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #4567 dnia: 05.02.2016, 09:27 »
I kolejny zakup spławik 1,6 grama od Kuby. Cóż powiedzieć, no małe dzieło sztuki. Perfekcyjne wykonanie i super prezencja. Na wiosnę testy :bravo:
Świetna jest antenka, pięknie  się rozświetla i będzie doskonale widoczna. Kto nie posiada jeszcze spławika od Kuby temu szczerze polecam.

Może to złudzenie ale wydaje mi się ze spławik jest krzywy. Antenka ucieka na bok.

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #4568 dnia: 05.02.2016, 09:28 »
Tez to zauważyłem..
Krzysztof

Offline Matysekmm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 978
  • Reputacja: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #4569 dnia: 05.02.2016, 09:29 »
Tak, troszeczkę. Na zdjęciu bardziej to wdać niż na żywo. Nie będzie miało to wpływu na użytkowanie. Spławiki Kuby i tak są warte polecenia.
Pozdrawiam

Marek

Offline yarousseau

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 434
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #4570 dnia: 05.02.2016, 09:32 »
Po paromiesięcznym czekaniu mam w końcu swoją brzanówkę.  I tu specjalne podziękowania dla Drapieżnika który nie ma Greysa w ofercie ale sprowadził kiejek na moje indywidualne zamówienie.
Mało tego cena kijka wyszła mniej niż w Fishing- Marcie który jako jedyny ma Greysa w ofercie, niestety u nich wciąż ma status,, niedostępne''. Drapieżnik ogarnął temat po wymianie kilku maili w ciągu 2-tyg. I to się nazywa dbałość o klienta.

F-M to w ogóle dziwny sklep bo ceny mają zawyżone na wszystko praktycznie a o dziwo jeszcze nie upadli ;)
yarousseau
Mazovia Fishing Team
https://www.facebook.com/mazoviaft/

Offline Długi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darek
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #4571 dnia: 05.02.2016, 11:43 »
A do mnie dotarło w tygodniu akcesoria do kosza.
2x uchwyt do parasola
2x łamany uchwyt do siatki
Mazovia Fishing Team

glizdziarz

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #4572 dnia: 05.02.2016, 17:57 »
Dziś dotarł do mnie bat Kushiro Blue Airflow2 6 m i sito 50 cm 3 mm i parę drobiazgów.






Offline Wonski81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 700
  • Reputacja: 933
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnowskie Góry
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #4573 dnia: 06.02.2016, 09:57 »
Tak się tutaj przechwalacie,że i ja coś pokażę. Będzie to jednak pewna odmiana,bo zakupy mam bardzo "nieprzeciętne".

Póki co "tylko" 2 sprzęty z 4, 2 kolejne jeszcze do mnie nie dotarły.

Raczej obydwa na sprzedaż,chociaż "tyle" za nie zapłaciłem ,że jak nie odsprzedam, to nic się nie stanie ;D

1. Quick SLR Spin ,wielkość 40(00),już nieprodukowany ,sprzęt niedostępny był na naszym rynku , jest to "leżak magazynowy",całkowicie nowy,żyłkę ja nawinąłem ,bo są podkładki pod szpulę do regulacji i chciałem sprawdzić jak nawija.
Przeznaczony pod "tuning" i na sprzedaż :P Ten ma oznaczenie 340 ,czyli trzy łożyska,była wersja 800 czyli 8 łożysk.Całkiem sensowny napęd,wszystkie 3 łożyska w koszu(rotorze)! Polakieruję,dodam "brakujące" łożyska, wzmocnię stopkę, będzie miło ;)

2. Mitchell Predator ,wielkość 200(0). Piękny "klasyk"(produkcja do 2003/4 chyba),znam ten model.Niech nikogo nie zmyli jego wielkość,to b.mocny sprzęt,ten rozmiar waży 305gr,a metalu w nim nie za dużo.
Jeśli ktoś nie kojarzy sprzętu,to uwaga - ma wolny bieg (!). 2 szpulki w zestawie 200m żyłki 0,20  i płytsza 160m- 0,18 .
"Poluję" na model 600 z wbudowanym elektronicznym sygnalizatorem,ale bardzo ciężko...
Jest używany,ale zadbany,w bdb stanie,w zasadzie tylko 2 małe ubytki lakieru,nie "wytarte" napisy,poza tym mogłem go rozebrać przed zakupem,więc wiedziałem co biorę. Do wymiany tylko łożysko w koszu(ma troszkę luzu),no i smarowanie porządne się przyda.
Czesiek

Offline Piotr T

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 407
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Chałupki
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #4574 dnia: 06.02.2016, 11:38 »
25 lat temu miałem kije bambusowe i jakąś ruską wędkę teleskopową,łowiło się na rosówki,pęczak, kluskę z chleba i gotowany ziemniak. Zanęta to była glina nornicy :-) Na odrze jako odważnik to przeważnie każdy stosował nakrętkę M20 :) Na żyłce wieszał korek z szampana :) I tak jak sobie myślę to nie wiem czy ten cały sprzęt w czymś pomaga bo nie pamiętam bym kiedyś łowił mniej ryb, a nawet chyba i więcej a komercji nie było :) No chyba że teraz te ryby Ewoluowały jak nasz sprzęt :)
Piotr