Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3860685 razy)

Offline Logarytm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 490
  • Reputacja: 184
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1305 dnia: 09.03.2015, 21:17 »
No właśnie widzę. Nie robiłem tam jeszcze nigdy zakupów i nie wiem za bardzo jak interpretować te ich oznaczenia.
Jeśli pisze, że "Na stanie", to normalnie idzie wysyłka na drugi dzień?

Ja kupowałem u nich to, co nie na stanie. Dzwoniłem i pytałem. Powiedzieli, że można zamówić, ale trzeba zaczekać, muszą bowiem złożyć zamówienie w Holandii i czekać na paczkę od nich. Potem rozsyłają do klientów. Ja tak zamówiłem kilka rzeczy  pod koniec stycznia (m.in. foremki i podajniki do metody Prestona, Quick Cone and Bait Mould i jakieś inne drobiazgi). Dziś otrzymałem informację od firmy kurierskiej, że jurto przyjdzie do mnie paczka z tym wszystkim. Trwało to półtora miesiąca. Trochę długo. Poza tym był jakiś problem z płatnością internetową. Niestety moja wpłata nie została automatycznie przyporządkowana do zamówienia, więc przez pierwsze półtora tygodnia wisiała w powietrzu, dopóki się tym nie zainteresowałem, a zainteresowałem się ponieważ nie otrzymałem potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji, ani w ogóle żadnej informacji od sklepu. Po moim telefonie i dwóch mailach dostałem wyjaśnienie. Jak napisali - musieli ręcznie przyporządkować płatność do zamówienia (nie wiem, co to znaczy).
W każdym razie, zakup internetowy trzeba monitorować.
Darek
Złów i wypuść, jeśli chcesz.
Lub po polsku:
catch and release, if you want.

elvis77

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1306 dnia: 09.03.2015, 21:25 »
Mają problemy z nowym systemem kodów,kart stałego klienta i płatności. Po nowym roku jak zmieniali stronę to zmienili też cały system i stąd te problemy. Nawet dzisiaj jak byłem to musiałem podawać dane do karty bo system automatycznie nie przyjmuję. Trochę szkoda .

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1307 dnia: 09.03.2015, 22:05 »
Widze ze te same popupy kupiles co ja w multifishing. Co poniedzialek zakupy poszedlbym z torbami




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

elvis77

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1308 dnia: 09.03.2015, 22:46 »
Miałem kupić zwykłe kolorowe,ale się zagapiłem i są pop-upy. Te poniedziałki to już ostatnie,bo jak się dzień wydłuży to będę siedział na rybach,a teraz korzystam z okazji i się zaopatruję,bo później nie będzie kiedy. Ale faktycznie to się robi niebezpieczne. W multi była promocja(3.99zł) na gliny i ziemię Górka i w kilka godzin sprzedali pół tony gliny i kilkaset kilo ziemi,a ja zdążyłem złapać jedną z ostatnich torebek ziemi.

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1309 dnia: 09.03.2015, 22:50 »
Ladnie. To przez net tak poszlo?




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

elvis77

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1310 dnia: 09.03.2015, 22:59 »
Nie mam pojęcia,ale wywodzili wózkami z Leclerca. Cena mniejsza jak u producenta.

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1311 dnia: 10.03.2015, 00:24 »
No właśnie widzę. Nie robiłem tam jeszcze nigdy zakupów i nie wiem za bardzo jak interpretować te ich oznaczenia.
Jeśli pisze, że "Na stanie", to normalnie idzie wysyłka na drugi dzień?

Ja kupowałem u nich to, co nie na stanie. Dzwoniłem i pytałem. Powiedzieli, że można zamówić, ale trzeba zaczekać, muszą bowiem złożyć zamówienie w Holandii i czekać na paczkę od nich. Potem rozsyłają do klientów. Ja tak zamówiłem kilka rzeczy  pod koniec stycznia (m.in. foremki i podajniki do metody Prestona, Quick Cone and Bait Mould i jakieś inne drobiazgi). Dziś otrzymałem informację od firmy kurierskiej, że jurto przyjdzie do mnie paczka z tym wszystkim. Trwało to półtora miesiąca. Trochę długo. Poza tym był jakiś problem z płatnością internetową. Niestety moja wpłata nie została automatycznie przyporządkowana do zamówienia, więc przez pierwsze półtora tygodnia wisiała w powietrzu, dopóki się tym nie zainteresowałem, a zainteresowałem się ponieważ nie otrzymałem potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji, ani w ogóle żadnej informacji od sklepu. Po moim telefonie i dwóch mailach dostałem wyjaśnienie. Jak napisali - musieli ręcznie przyporządkować płatność do zamówienia (nie wiem, co to znaczy).
W każdym razie, zakup internetowy trzeba monitorować.
Dzięki za informacje.
Jednak najlepiej zawsze zadzwonić i się upewnić. Choć akurat w Twoim przypadku rozmowa też niewiele dała i czas oczekiwania był dość długi.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline Logarytm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 490
  • Reputacja: 184
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1312 dnia: 10.03.2015, 14:13 »
Logarytm:
Jak jest wykonany ten kołowrotek ? Jakieś luzy niedorobienia zauważyłeś ? fajnie by było jakbyś zrobił kilka fot rzeczywistych :)

Przepraszam Cię FiveO, ale jakoś mi umknęło Twoje pytanie :-[ . Otóż kołowrotek, fajnie kręci, nie ma luzów - moim zdaniem bardzo dobrze spasowany, równo nawija żyłkę, ma fajną płytką szpulę (szkoda, że jedną, ale można za 40 złotych (o ile mnie pamięć nie myli) dokupić drugą. Wydaje się być solidny. Specyfikację producenta można przeczytać w internecie, więc tego nie piszę. Co mogę więcej powiedzieć? Dla mnie kołowrotek, to nie skrzypce, a ja nie jestem wędkarskim wirtuozem, więc jestem zadowolony. Zapłaciłem za niego 150 złotych+20 za wysyłkę i myślę, że jakość bardzo dobra jak na tę cenę, a nawet i na wyższą. Ostatecznie wszystko się okaże nad wodą.
P.S. Pomyliłem się jednak w poście, w którym pisałem, że kupiłem kołowrotek. Otóż napisałem, że przyszedł Spro Passion 720, tymczasem jest to 740.
Darek
Złów i wypuść, jeśli chcesz.
Lub po polsku:
catch and release, if you want.

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1313 dnia: 10.03.2015, 14:30 »
Pierwsze dodatki do konstrukcji Mixu Według Luk'a zaczynają przybywać do mnie ;) a oto pierwszy z nich

Krzysztof

Offline dziubas123

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 1
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1314 dnia: 10.03.2015, 14:33 »
też posiadam ten młynek i moim zdaniem za te pieniądze nie wyrwiesz nic lepszego owszem są lepsze młynki ale nie za taką kasę 8) moim zdaniem  za te pieniądze (patrząc na ceny sprzętu) to jest naprawdę dobrze wykonany :thumbup: oczywiście, żeby mi tu ktoś nie wyskoczył z porównywaniem go do młynka za tysiaka no bo to chyba zrozumiałe :) mój na razie chodzi bez zarzutu :)

a żeby nie było :) wczoraj zakupiłem pellet halibutowy 3mm i blaszki D.A.M :)

Offline Logarytm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 490
  • Reputacja: 184
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1315 dnia: 10.03.2015, 16:05 »
Do mnie dziś dotarły takie oto cuda:
Darek
Złów i wypuść, jeśli chcesz.
Lub po polsku:
catch and release, if you want.

Offline koks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1316 dnia: 10.03.2015, 16:28 »
Logarytm w jakim sklepie poczyniles te zacne zakupy?

Offline Tim Carp-Amur

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Złów i wypuść!
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1317 dnia: 10.03.2015, 16:30 »
Drogo dałeś za to, kolega takie samo kupił tylko 4-pak za 20zł
Pozdrawia cały TIM!

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1318 dnia: 10.03.2015, 17:12 »
Nie to żebym się czepiał czy poczyniał reklamę, bo to czyjaś prywatna sprawa, ale widzę już nie pierwszy raz ceny na towarze który ktoś kupuje na forum, i stwierdzam, że czemu nie np tu, bo widzę niższe ceny:
http://sklepdrapieznik.pl/sklep/2388-koszyki-zanetowe-preston-flat-method-feeder

Ja w właśnie w Drapieżniku robię zakupy i jestem bardzo zadowolony.

Offline psontour7

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zapalony Feederowiec
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #1319 dnia: 10.03.2015, 17:40 »
Ludziska,poleci ktos jakis tani mlynek do mielenia produktow do method mixu ? : ) Powiedzmy tak do 50zł,tylko do celow wedkarskich ! : )
Kuba