Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3873030 razy)

Eshley

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #210 dnia: 18.12.2014, 20:58 »
Właśnie one łapią a ja tylko to sponsoruje ;)
Choć czasami jak mam tylko chwilke czasu to zasiąde z patylkiem nad wodą. Jeden to czysty feederowiec, drugi to feeder i spławik a ja kocham baty Daiwy :) mam 5 i 7. Lecz głosno nie bede mówić bo mnie wyśmiejecie   :P

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #211 dnia: 18.12.2014, 20:59 »
-Teleskopowe ramię - OFFBOX - TELESCOPIC FEEDER ARM x 1szt.
To chyba ten starszy model kupiłeś, bo nie widziałem u nich tego nowego -> https://www.prestoninnovations.com/Products/Seatboxes/OffBox-PRO/OBP21-Telescopic-Feeder-Arm
Pozdrawiam
Mateusz

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 678
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #212 dnia: 18.12.2014, 21:02 »
Dobry zakup Maro81... :) Ramiona z Prestona i Koruma są super - nie pożałujesz...
Lucjan

Offline Maro81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 966
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Drennan
  • Lokalizacja: Wroclaw
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #213 dnia: 18.12.2014, 21:10 »
Tak masz racje porównałem oba, i ten co zamówiłem ma inne pokrętła, ale reszta wygląda tak samo ale cena też będzie pewnie kilka dyszek większa, no i nie będzie super rabatu 20%.
Luk a ty posiadasz wersje starszą czy nowszą?

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 206
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #214 dnia: 18.12.2014, 21:17 »
Ja sobie zakupiłem pellet truskawkowy ,który polecił Luk oprócz tego pellet halibutowy bo umnie taki chodzi kulki tuti frutti ociekające pływające hm z ciekawości, zwykłe hakowe tuti fruti, pellet ostrą kiełbase sprubóje go na klenia bo skoro łowie go na parówke, mielonke to i na ten pellecik powinien iść.
Pozdrawiam
Maciek

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 446
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #215 dnia: 18.12.2014, 22:23 »
Wlasnie zamowilem kilka rzeczy z prestona na Gozdawa-sklep,poszlo w miare szybko i sprawnie.Niestety nie maja juz foremki do przynęty - QUICK CONE AND BAIT MOULD.Oczekuje na kuriera DPD.Czy w soboty takze dostarczaja przesylki.

Na stronie ich nie było (foremek) ale zapytałem Rafała na czacie i miał jeszcze dostępnych kilka sztuk. tak więc zawsze pytajcie. Do mojego zamówienia dorzucił foremki.
Darek

Offline maniek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 439
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: PD. WALIA - UK
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #216 dnia: 18.12.2014, 23:13 »
Panowie spokojnie! w Polsce nie ma po prostu konkurencji na dobre firmy i dlatego jest tak drogo. Gdyby było w każdym sklepie wędkarskim Drennan, Preston, Korum, Maver, Greys itd to każdy by opuszczał ceny, bo by konkurowali ze sobą, a tak kilka sklepów ma dobry sprzęt i robi co chce z cenami .Myślę, że niedługo to się zmieni, bo już pomału jest więcej dobrego sprzetu, a zatem ceny tez będą spadać ;)

Offline kubator

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 108
  • Reputacja: 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kuba
  • Lokalizacja: Toruń
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #217 dnia: 19.12.2014, 13:48 »
Powoli robię zapasy na nowy sezon :) Chciałem kupić jeszcze trochę rzeczy od Gozdawy, ale powiem Wam szczerze, że ja nie mam siły na ten sklep. Jeszcze żadna moja wizyta i próba zrobienia zakupów nie przebiegła tam płynnie jak to bywa w innych sklepach.
Jožin z bažin

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #218 dnia: 19.12.2014, 13:51 »
NIeee!!! Nooooo!! Znalazł się w k...... Nowo bogacki w mordę jeza!!! >:( >:( >:( >:( I teraz człek butelki musi iść sprzedać żeby takiemu dorównać >:( ;D ;D ;D ;D
Arek

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 446
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #219 dnia: 19.12.2014, 13:53 »
Powoli robię zapasy na nowy sezon :) Chciałem kupić jeszcze trochę rzeczy od Gozdawy, ale powiem Wam szczerze, że ja nie mam siły na ten sklep. Jeszcze żadna moja wizyta i próba zrobienia zakupów nie przebiegła tam płynnie jak to bywa w innych sklepach.

Ale czemu na Gozdawie są problemy? Ja mam inne doświadczenia zarówno z Rybomanii jak i zakupów online. Wszystko profesjonalnie bez zbędnego pitolenia. Fakt trochę drogo ale cóż taki mamy rynek i nie ma co się dziwić.
Darek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #220 dnia: 19.12.2014, 14:02 »
U mnie strasznie muli strona Darek i to od samego początku!! Z obsługą wszystko OK!!!
Arek

Offline kubator

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 108
  • Reputacja: 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kuba
  • Lokalizacja: Toruń
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #221 dnia: 19.12.2014, 14:11 »
NIeee!!! Nooooo!! Znalazł się w k...... Nowo bogacki w mordę jeza!!! >:( >:( >:( >:( I teraz człek butelki musi iść sprzedać żeby takiemu dorównać >:( ;D ;D ;D ;D

Arek rodzina swoje odcierpi żona i chłopaki dziś idą spać głodni :) no chyba, że oddasz nam swoje bułki :)
Jožin z bažin

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 446
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #222 dnia: 19.12.2014, 14:13 »
U mnie strasznie muli strona Darek i to od samego początku!! Z obsługą wszystko OK!!!

No z tym się zgadzam ale zakupy tam to dla mnie przyjemność i nawet wieki mogę spędzić na powolnym przeglądaniu ;) :D
Darek

Offline kubator

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 108
  • Reputacja: 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kuba
  • Lokalizacja: Toruń
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #223 dnia: 19.12.2014, 14:22 »


Ale czemu na Gozdawie są problemy? Ja mam inne doświadczenia zarówno z Rybomanii jak i zakupów online. Wszystko profesjonalnie bez zbędnego pitolenia. Fakt trochę drogo ale cóż taki mamy rynek i nie ma co się dziwić.

Sklep dział koszmarnie(zakup online). Jakiś czas temu robiłem tam zakupy z tego, co pamiętam była jeszcze inna wersja strony wszystko działało super. Obsługa personalna też na wysokim poziomie. Choć nie ukrywam mam uraz do Pana R. po jego mało profesjonalnych wpisach na innym forum.  Zakupy świetnie zapakowane i szybko dostarczone. Myślałem na początku, że może jakiś problem z Java, ale zrobiłem aktualizacje i sklep nadal działał mułowato. Nic zrobię zakupy zagranicą.
Jožin z bažin

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #224 dnia: 19.12.2014, 14:27 »
No proszę szykuje się duża i dobrze zaopatrzona konkurencja na mowy sezon. Oj będzie się działo!! ;D 
Robert