Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3820389 razy)

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 623
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #510 dnia: 08.01.2015, 10:43 »
Cytuj
Procą też dokonałem próby,strzelałem pelletem 6 "expander" lorpio i nawet nieźle lata 15-20m. Lepsze loty miał suchy.   
To całkiem daleko :o, tylko ciekawe jaka była siła wiatru i z jakiego kierunku wiało  :)
Robert

elvis77

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #511 dnia: 08.01.2015, 10:51 »
Nic nie wiało   : )
Taką właśnie chciałem,bo. Drennana była tylko ta super miękka do 15m,lub średnia do 30,ale już do innego zastosowania.  Middy w porównaniu do Drennana ma nieco dłuższe gumy i o wiele wygodniejsze i twardsze widełki. Tylko,że przy takiej samej cenie nie ma zapasowych gum,a Drennana ma.  : (

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 623
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #512 dnia: 08.01.2015, 11:11 »
Z mojej samoróbki też osiągam podobny dystans. Gumy są zrobione z cewników ??? (7 zł. )i są wymienialne. Dalsze loty otrzymuje się po zastosowaniu stazy ale w aptece akurat nie było. :)
Robert

elvis77

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #513 dnia: 08.01.2015, 11:26 »
Popełniamy off topa ,więc jakby co zapraszam do właściwego postu np. Czat lub proce. Mateo najwyżej wytnie i przeniesie,ale po co mu dokładać roboty. Lepiej sami dbajmy o porządek,a on niech pisze artykuły takie jak ostatnio lub niech czyta nasze i się uczy.

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 623
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #514 dnia: 08.01.2015, 12:03 »
Najmocniej przepraszam :-X
Robert

elvis77

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #515 dnia: 08.01.2015, 12:29 »
To moja wina

Offline andrzejm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 604
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • "..plaża to wylęgarnia hipisów." - Skipper
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #516 dnia: 08.01.2015, 18:03 »
Ja poczyniłem zakupy sprzętu Tubertini - żyłki Gorilla do feedera i matchówki i wędzisko Tubertini XENIA 420 Medium 6-20 :)
Error Team Poland

Ryba1987

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #517 dnia: 08.01.2015, 18:43 »
Dziś doszedł monster feeder chair - fotka później :P
Trochę się zniesmaczyłem po tym jak zobaczyłem ślady śrub na nogach - już był "stawiany", tak samo na naszywce prestona z tyłu folia obdarta.. wiem że -20% się załapałem ale to chyba nie powód żeby dawać powystawowe rzeczy - przynajmniej taki dopisek być powinien. Na fotkach wszystko będzie widać, w sumie to nie przeszkadza aczkolwiek troche się zawiodłem na tej firmie, bo jednak chłopaki tutaj chwalą sklep. Ale to nic - jeszcze ponóżek i pierdyliard akcesorii do niego trzeba będzie zamówić.. Nadgodziny w pracy zacząć czas stosować żeby wiosną się ze wszystkim nie motać i dokupywać na hura :)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #518 dnia: 08.01.2015, 19:18 »
witam
doposażenia ciąg dalszy
Maciek

Offline psontour7

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zapalony Feederowiec
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #519 dnia: 08.01.2015, 19:34 »
Dzisiaj malutkie doposazenie feederowe ; )
5 koszykow Open Ended Feeders od Prestona + pudeleczka na przynety BAIT TUB o pojemnosci 1,2L ..
Kuba

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #520 dnia: 08.01.2015, 20:24 »
Widzę, chłopaki jedziecie z koksem nieźle! :)

ja poczyniłem zakupy sprzętu Tubertini - żyłki Gorilla do feedera i matchówki i wędzisko Tubertini XENIA 420 Medium 6-20 :)
Ja też mam zamiar w nadchodzącym sezonie wypróbować Gorillę, ale trochę jeszcze się wstrzymuję z zakupami. Liczę, że może później będzie świeższy towar ::)

Dziś doszedł monster feeder chair - fotka później :P
Trochę się zniesmaczyłem po tym jak zobaczyłem ślady śrub na nogach - już był "stawiany", tak samo na naszywce prestona z tyłu folia obdarta.. wiem że -20% się załapałem ale to chyba nie powód żeby dawać powystawowe rzeczy - przynajmniej taki dopisek być powinien. Na fotkach wszystko będzie widać, w sumie to nie przeszkadza aczkolwiek troche się zawiodłem na tej firmie, bo jednak chłopaki tutaj chwalą sklep. Ale to nic - jeszcze ponóżek i pierdyliard akcesorii do niego trzeba będzie zamówić.. Nadgodziny w pracy zacząć czas stosować żeby wiosną się ze wszystkim nie motać i dokupywać na hura :)
Zdjęcie chyba nie wskoczyło.
Pozdrawiam
Mateusz

Ryba1987

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #521 dnia: 08.01.2015, 21:06 »
Fotki fotelika - dopiero teraz wstawiam jak coś :)









Aha - o tym że miły jegomość w telefonie zapewniał o katalogach prestona i innych film w każdej przesyłce to nie wspomne.. u mnie nic nie było .. bardzo.. ŚREDNIO w sklepie gozdawa jak dla mnie

P.S. - sry za pierdolnik - zdjęcia w garażu były robione bo w domu wolę się z tym nie pokazywać  ;D

Offline kubator

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 108
  • Reputacja: 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kuba
  • Lokalizacja: Toruń
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #522 dnia: 08.01.2015, 22:04 »
Fotelik bardzo fajny, ale z tymi śladami to faktycznie duży przypał jeśli nikt Cię o tym wcześniej nie poinformował.  Jest jeszcze taka opcja. Kurier patrzy duża paczka z Gozdawy pewnie monster jedzie do klienta :) chłopaki tak na forum zachwalają to go zaraz obejrzę no i potestował na pace
Jožin z bažin

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #523 dnia: 08.01.2015, 22:23 »
haha dobre, ja bym dzwonił do Gozdawy i wyjaśniał. Mysle ze Pani Kasia Będzie pomocna w tej sprawie i coś zaradzi. Chyba nie Powie 20% rabatu to masz uzywke, ... wątpie , powinni informować że coś jest tzn jakieś slady, powinno sie wyjaśnic wszystko, bądź dobrej myśli
Krzysztof

Offline Karolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 605
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Choszczno (zach.-pom.)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #524 dnia: 08.01.2015, 23:10 »
No niby ślady są.. ale szczerze przy 20% rabatu olał bym to.. przeciez to nie spowodowało, że konstrukcja jest slabsza ( chyba ). Faktycznie powinni o tym poinformować. Nie ładnie z ich strony, że tego nie zrobili. Ale według mnie to nie koniec świata. Tylko zastanawia mnie czy te ślady na każdym tym krzesełku tak się robią? Czy to ślady od czegoś całkiem innego..