Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3821142 razy)

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #615 dnia: 14.01.2015, 01:32 »
Witam! Dziś odebrałem przesyłkę Z Askari! Wędziska Sanger MS Range ECON FEEDER M330. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne! Kij szybki o akcji jak dla mnie umiarkowanie szczytowej! Dobrze wykonany,bardzo lekki!2szczytówki o ugięciu 1,5 i 2 oz wg opisu! Choć ja bym im ujął o te pół oz! Osobiście brakuje mi tu 1 szczytóweczki o te 0.5 lub nawet 1 oz więcej! Kij by nic na tym nie stracił a wręcz pięknie by zyskał na wody płynące! Dodaję zdjęcie ugięcia szczytówek na prośbę Pawła! Długość 57cm , osadzenie  2,7mm! Dodam że obie szczytówki węglowe!
Dzieki Arek za pamiec ;)
Szczytowki bardzo podobne do tych, ktore mam w c-techu (1 i 2oz), zarowno jesli chodzi o gabaryty jak i o krzywe ugiecia.
Jakiej jakosci jest korek w tej wedce? Blank jest polakierowany? Mozesz zmierzyc jego srednice tuz nad rekojescia?
    Powiem tak! Korek średnio półkowy szału nie ma ale raczej nie okleina!! :-X , blank lakierowany na połysk! Średnica przy rękojeści 13,3mm! Spro Passion 740 idealnie doważa ten kijek!
Arek

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #616 dnia: 14.01.2015, 07:59 »
Bylem wczoraj w raven i stacjonarnie nie ma nic ciekawego. Pewnie w necie maja promo bo w sklepie to wiatr szumi. Nic nie kupilem.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka





Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #617 dnia: 14.01.2015, 17:10 »
Przygotowania do lowienia na Method feeder ida pelna para :D

Wlasnie przed chwila zlozylem zamowienie ze sklepu Raven-Fishing :D :D  Zamowilem, Kulki 8+10mm Sonubaits Tutti Frutti, I pellet 12mm "kielbaskowy".  8)  8)

I bardzo ciekawa sprawa z tym Ravenem :D :D w pierwszym mailu o przeslyce ktory od nich otrzymalem, jest napisane ze paczke wysla dopiero 28.01.2015  :o wiec chyba wiecej dni niz jest podane na stronie(11 dni podaja na stronie), a drugi mail ktory otrzymalem - cytuje "Dziękujemy za zamówienie. Gdy tylko towar do nas dotrze wysyłamy przesyłkę." przedmioty ktore zamowilem byly dostepne w ilosci: kulki 2 paczki i Pellet 5 paczek dostepnych :o Albo robia klientow w bambuko, albo maja w systemie ustawione automatyczne wysylanie takich wiadomosci... Jak przesylka dojdzie, to dam znac co i jak ;)

Ps. Jesli ktos juz zamawial cos z Ravena to niech napisze jak wygladala wysylka :) z gory dzieki :P
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Ryba1987

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #618 dnia: 14.01.2015, 17:48 »
Może mają tak, że "zbierają" zamówienia żeby zobaczyć ile by tego szło np w skali miesiąca. Swojego rodzaju "zrzuta" a żeby im się opłaciło to zrobią raz w miesiącu zamówienie a później porozsyłają do klientów indywidualnie...
A mnie cała paczka z drapieżnika doszła :P zaraz ide zobaczyć co i jak bo pudło metr na metr przyszło :D 

Offline piotr82

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Reputacja: 25
  • Lokalizacja: Powiat Krasnystaw
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #619 dnia: 14.01.2015, 17:53 »
do dwóch dni jak mają na stanie co innego jak ściągają towar z Holandii to czas dostawy wydłuża się

Offline piotr82

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Reputacja: 25
  • Lokalizacja: Powiat Krasnystaw
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #620 dnia: 14.01.2015, 17:57 »
Bylem wczoraj w raven i stacjonarnie nie ma nic ciekawego. Pewnie w necie maja promo bo w sklepie to wiatr szumi. Nic nie kupilem.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Wiata hula po tej 20% promocji  ;)

elvis77

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #621 dnia: 14.01.2015, 18:04 »
Bywam w Ravenie,ale tylko osobiście i nie wiem jak u nich z wysyłkami. Dopiero uruchamiają nową stronę sklepu i wprowadzają nowy asortyment i z pewnie dlatego to zamieszanie. Wystawili towar w sklepie,a jeszcze nie mają na stanie. Miałem jechać dzisiaj,ale dobrze,że Ostap był wczoraj i dał znać,że jeszcze nic nie ma. Poczekam do lutego i tak nie ma kasy po opłatach karty,a ja nie lubię robić pustych przelotów i zawsze coś kupię.  :)
Tak jak dzisiaj
 

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #622 dnia: 14.01.2015, 18:27 »
Może mają tak, że "zbierają" zamówienia żeby zobaczyć ile by tego szło np w skali miesiąca. Swojego rodzaju "zrzuta" a żeby im się opłaciło to zrobią raz w miesiącu zamówienie a później porozsyłają do klientów indywidualnie...
A mnie cała paczka z drapieżnika doszła :P zaraz ide zobaczyć co i jak bo pudło metr na metr przyszło :D

To czekam na jakies zdj :P bo jak paczka metr na metr, to musi byc cos ciekawego! :D :D :D
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #623 dnia: 14.01.2015, 18:34 »
no musiałbyć spory zakup jesli taka paka
Krzysztof

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #624 dnia: 15.01.2015, 01:30 »
Daniel, to jest chyba ten makaron, który ostatnio dostałem od pana Kazia i miałem dobre brania.
Wygląda identycznie, tylko tamten był cały jasnożółty. Zakładałem na włos na surowo.
Ciekawe gdzie go można kupić.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #625 dnia: 15.01.2015, 06:52 »
Pewnie wygrzebane z allegro
Krzysztof

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 623
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #626 dnia: 15.01.2015, 09:23 »
Daniel fajne zakupy :) tylko jedna rada dotycząca Kongera. Według mojej oceny ma zbyt słabo osadzany ten talerzyk, co rozpycha ramiona w moim egzemplarzu po jednej sesji odpadł, (jaka cena taki towar :() potraktowałem go klejem dwu składnikowym i po kłopocie śmiga do dzisiaj. ;D
Robert

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #627 dnia: 15.01.2015, 13:17 »
A ja wlaśnie kupiłem 100 kilo kukurydzy paszowej - to bedzie rok amura :)
Po złotówce za kilogram , prosto od rolnika


                Pozdrawiam :)
Pozdrawiam - Gienek

elvis77

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #628 dnia: 15.01.2015, 14:56 »
Jeżeli chodzi o ten przyrząd Kongera to niczym się nie różni od tych" firmowych"no może kolorem i ceną (ten 9pln +gumnki i sznurek gratis,a firmowy 20-40zł )kupiłem ten,bo muszę dublować sprzęt że względu na to,że łapie na tygodniu po pracy (delegacja)a ns weekend w domu i znudziło mi się wozić cały majdan w tą i z powrotem co tydzień.
Mateo -makaron kupiłem w sklepie zwykłym wędkarskim,ale to chyba nie jest ten sam co od
 p.Henia. Ten nie pływa,ma lekki zapach waniliowy,jest kolorowy,dość łatwo pęka,co prawda nie wszystkie,po sparzeniu jest lepiej,ale jak poleży i nasiąknie. Dość szybko obsycha i trzeba go chować bo się kuli i jest gorzej niż przed gotowaniem. Robiłem wczoraj testy,żeby móc go opisać. Szału nie ma,śle za 3zł nie ma się czego spodziewać,najwyżej będzie leżał na dnie plecaka jak u p.Henia
Za to robaki Drennana i blaszki "wyszkowskie"są super.

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 623
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #629 dnia: 15.01.2015, 15:17 »
Cytuj
Jeżeli chodzi o ten przyrząd Kongera to niczym się nie różni od tych" firmowych"no może kolorem i ceną
Ja nie kwestionuję twojego zakupu, bo też taki używam tylko podzieliłem się własną uwagą, co do wytrzymałości tego jednego elementu. Tak na marginesie dodam, że zakupiłem go za ok. 6zł. :)
Robert