Autor Wątek: Ciekawe filmy  (Przeczytany 1413403 razy)

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 351
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6705 dnia: 29.09.2022, 18:11 »
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6706 dnia: 29.09.2022, 18:35 »
Właśnie to oglądałem, doskonały przykład kompletnego braku wiedzy o tym sposobie łowienia, za to piękny przykład jak wciskać kompletnie zbędny produkt i wymyślać koło na nowo - dipowanie i barwienie pelletu, aby maksymalnie upodobnić go do kuku gdy możemy użyć samej kuku ;D fajny film, kompletnie niemerytoryczny za to pokazuje jak nie łowić na sinking bomb ;D

I jeszcze to siedzenie sobie na głowach i stykanie sie szczytówkami, a później kombinacje przy holu. No cóż, jaka firma takie filmy.
Dzierżno uzależnia

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 340
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6707 dnia: 29.09.2022, 20:08 »
Pieknie k...wa, pięknie. Idealnie maskująca się na tle nieba czarna bombka, przelotowy zestaw, przy braku możliwości napięcia szczytówki, uniemożliwiający wstępne zacięcie się ryby. Strzelanie rzadko a dużo i rzadkie przerzucanie zastawu, jakieś dipowanie pelletu, może jeszcze barwienie, pop-upy na przynętę. Zbędne elementy zestawu, jakieś feederlinki, quick snapy, brak mozliwości regulacji gruntu. :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Byłem pewien, że nic nie wyholuje na taki zestaw do końca filmu. Ale jednak, tylko branie jakieś dziwne. Najpierw targniecie feeder armem a dopiero potem ugięcie szczytówki. Jestem pewien, że ryba została podpięta wcześniej. Bardzo słaba mistyfikacja. :facepalm:
Pieknie k...wa, pięknie.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 515
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6708 dnia: 29.09.2022, 21:02 »
Mam nieodparte wrażenie,  że w tę czarną bombkę ryby będą częściej walić niż w  przynętę ;D
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6709 dnia: 30.09.2022, 02:26 »
Sinking bomb

Ten karp został na 100% podpięty, dlaczego?
Moment brania był kamerowany przez 2 osoby (przypadek?), najpierw feeder arm się zatrząsnął, a później gość zaczął zwijać żyłkę, żeby zrobić sztuczne branie :facepalm:
Co ciekawe to z pierwszej kamery jak zatrząsnął się feeder arm to widać po prawej stronie drugą wędkę, która była rzucona na grunt. Po chwili jest drugie ujęcie z innej kamery, gdzie gość już zacina rybę i już na tym ujęciu nie widać po prawej stronie wędki.

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6710 dnia: 30.09.2022, 05:32 »
Faktycznie, wyłączyłem ten idiotyczny film przed tym branicem, teraz obejrzałem i feeder arm trzęsie się tak jak do brania ale brania jeszcze nie ma ;D Na YT komentarze mają wyłączone, inaczej to by ich ludzie znający temat zjedli ;D
Dzierżno uzależnia

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 442
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6711 dnia: 30.09.2022, 08:28 »
Ten karp został na 100% podpięty, dlaczego?

O w mordę. Serio uważacie, że na potrzeby filmu nawet takie kroczki podpinają? :facepalm: Słyszałem o kręceniu filmów przez rasowych karpiarzy, że łowią na nie swoje kulki wmawiając, że na ich towar branie, że podpinają ryby, że kilku pracuje na wynik jednego, ale w takim wypadzie na kroczki takie akcje? ;D
Chyba właśnie wyleczyłem się ze swoich kompleksów połowowych :P

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6712 dnia: 30.09.2022, 09:06 »
Carl, większość filmów z mega połowów, głównie na pzw to jawne walenie w bambus. Jest pewien kanał śląskiego youtubera gdzie z Odry wyciąga w sezonje setki kilogramów pięknych brzan i karpi, gdyby te miejsca nie były nęcone od kilku lat regularnie to guzik miałby do pokazania.
Dzierżno uzależnia

Offline Adrian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Reputacja: 52
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6713 dnia: 30.09.2022, 09:06 »
Ten karp został na 100% podpięty, dlaczego?

O w mordę. Serio uważacie, że na potrzeby filmu nawet takie kroczki podpinają? :facepalm: Słyszałem o kręceniu filmów przez rasowych karpiarzy, że łowią na nie swoje kulki wmawiając, że na ich towar branie, że podpinają ryby, że kilku pracuje na wynik jednego, ale w takim wypadzie na kroczki takie akcje? ;D
Chyba właśnie wyleczyłem się ze swoich kompleksów połowowych :P
Nie mam pojęcia jak bylo w powyższym filmie ale jeśli w gre zaczynają wchodzić pieniądze to ludzie mogą robić dziwne rzeczy :) Całkiem niedawno właściciel jednej z firm produkujących kulki na międzynarodowych zawodach założył na zestaw kilka przyponów, żeby zwiększyć szansę na rybe....

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 442
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6714 dnia: 30.09.2022, 09:12 »
Carl, większość filmów z mega połowów, głównie na pzw to jawne walenie w bambus. Jest pewien kanał śląskiego youtubera gdzie z Odry wyciąga w sezonje setki kilogramów pięknych brzan i karpi, gdyby te miejsca nie były nęcone od kilku lat regularnie to guzik miałby do pokazania.

O ile długofalowe nęcenie jakiejś miejscówki uważam za naturalne wędkarskie rzemiosło-wkłada w to pracę, zachęca, przyzwyczaja rybę-robi to na czym zależy każdemu wędkarzowi-chce coś złowić, my siadamy, też spombik, kilka koszyczków czy procą podać-nic zdrożnego wg mnie tu nie ma, ale jak w grę wchodzi podpinanie ryb, czy wciskanie, że branie było na moją kulkę a było na innego producenta, to chyba czas zweryfikować swój biznes albo stan zdrowia u psychiatry, bo przypomina to postawienie samochodu na zmianę klocków a wyjeżdża ze zmianą klocków i wyciętym katalizatorem...Kłamstwo w większości ma krótkie nogi.

Offline key_kr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 784
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6715 dnia: 30.09.2022, 11:40 »
Sinking bomb


Pokazuje prawdziwy Janusz polskiego wędkarstwa :P

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6716 dnia: 30.09.2022, 11:44 »
Ten karp został na 100% podpięty, dlaczego?

O w mordę. Serio uważacie, że na potrzeby filmu nawet takie kroczki podpinają? :facepalm: Słyszałem o kręceniu filmów przez rasowych karpiarzy, że łowią na nie swoje kulki wmawiając, że na ich towar branie, że podpinają ryby, że kilku pracuje na wynik jednego, ale w takim wypadzie na kroczki takie akcje? ;D
Chyba właśnie wyleczyłem się ze swoich kompleksów połowowych :P
Nie uważamy, tylko widzimy.
Olin z kanału 1000 wędek podpiął martwego dorsza, więc nic mnie już nie zdziwi 8)

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 446
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Darek

Offline flowgrid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 215
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6718 dnia: 03.10.2022, 17:12 »
Marcin

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 340
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #6719 dnia: 03.10.2022, 21:17 »
Wolałem filmy Lucia ze Stachem. Dobrze zadawane pytania, rzeczowe odpowiedzi. W tych filmach Stach chyba wyczerpał wszystkie tajniki łowienia na MF.
Teraz to tylko lokowanie produktu. Trudno z tych filmów dowiedzieć się czegoś nowego.
Pozdrawiam,
Tomek