Autor Wątek: Kanał YouTube - Lubuski Feeder TV  (Przeczytany 4867 razy)

Offline LubuskiFeederTV

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kanał YouTube - Lubuski Feeder TV
  • Lokalizacja: Gubin
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał YouTube - Lubuski Feeder TV
« Odpowiedź #15 dnia: 04.03.2024, 20:44 »
Witajcie w kolejnym filmie i na nowej wodzie. Tym razem wybrałem się na stawy PZW - KWADRAT w Żarach. Ogromne problemy niestety z dojazdem, szczęśliwie dojechałem nad wodę, a dzięki uprzejmemu prezesowi Koła nr.8 w Żarach, który opiekuje się tą wodą wiedziałem już, jak w miarę normalnie wrócić do domu i jak nad tę wodę dojechać. Także dzielę się filmie z Wami tą cenną informacją.

A jeśli chodzi o ryby...cóż fajnie było znowu coś połowić, bo ostatnie wypady średnio rybne. Nie były to duże okazy, ale zabawa była przednia, a czas spędzony nad wodą jak zwykle bezcenny 😉
Zapraszam do oglądania!

Zapraszam na swój kanał YouTube - Lubuski Feeder TV - https://www.youtube.com/channel/UC0CPXi0NVpjPKRP2rXv2-rA

Offline LubuskiFeederTV

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kanał YouTube - Lubuski Feeder TV
  • Lokalizacja: Gubin
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał YouTube - Lubuski Feeder TV
« Odpowiedź #16 dnia: 29.03.2024, 16:00 »
Witajcie po dłuższej przerwie. W końcu rzeka i klasyczny feeder. Dość długa przerwa w wędkowaniu spowodowana naporem pracy. Wybrałem się na przeprawę promową niedaleko miejscowości Połęcko. Niestety jak to u mnie już bywa, jeden jedyny dzień gdzie udało się wyjechać na ryby i pogoda paskudna :/

Deszcz po paru godzinach przestał jednak padać, ale wiatr dał mocno w kość. Czy przełożyło się to na ryby? Na pewno w pewnym stopniu tak, było kilka wskazań przy gorszych warunkach. Gdy wyszło słońce wszystko ucichło. Mimo wszystko fajnie było wrócić nad rzekę i poobcować z naturą. W niedalekim czasie na pewno to powtórzę bo rzeczny klimat jest naprawdę niepowtarzalny. Zapraszam na film z tej wyprawy i tradycyjnie do zobaczenia gdzieś nad wodą :)

Zapraszam na swój kanał YouTube - Lubuski Feeder TV - https://www.youtube.com/channel/UC0CPXi0NVpjPKRP2rXv2-rA