Autor Wątek: Kanał Youtube Siwy Feeder  (Przeczytany 138773 razy)

Offline Adam M

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #75 dnia: 31.01.2020, 08:13 »
A ja nie rozumie dlaczego się chłopaka czepiacie,chociaż nie reklamuje namolnie jakiś trotek,amurów,feeder b jak co nie którzy,po prostu jak każdy chce mieć więcej subskrybentów ,chociaż nie robi tego namolnie,dajcie mu się rozwijac :P widać że jak na razie to spoko chłopak i miejmy nadzieję że będzie się tego trzymał i dalej robił normalne filmiki o wędkowaniu a  nie reklamowe dla sklepów itp
Pb: sum 205 cm, 70 kilo. Karp 94 cm, 21 kilo. Lin 54 cm, 3,5 kilo. Leszcz 70 cm, 5,5 kilo. Amur 8 kilo.

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 517
  • Reputacja: 106
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #76 dnia: 31.01.2020, 08:18 »
Dzięki Adam za miłe słowo. Nie będę reklamować czegoś, czego nie lubię :) Nikt mi za to nie płaci. Sprzętu nie potrzebuję więcej bo też nie ma co popadać w paranoję. To co mam wystarcza mi. Nie ukrywam, że fajnie dostać zanęty (markowe), czy zniżkę w sklepie - ale coś za coś. Sprawia mi to wszystko frajdę i na pewno nie zagoszczą u mnie marki za którymi po prostu nie przepadam :) Jestem w tym wszystkim szczery i przede wszystkim bawię się tym - nie napinam się tym :) Cieszę się jak komuś się podoba, cieszę się jak ktoś mi napisze na prv słuchaj to i to jest biedne, źle robisz. Warto rozmawiać! :) Pozdro :)

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #77 dnia: 31.01.2020, 08:32 »
A ja nie rozumie dlaczego się chłopaka czepiacie,...

 Nie My, Wy, tylko ja się czepiłem.
Nie będę się powtarzał...
Siwemu można dać suba. Niby za co, maiłbym dawać NaturaFishing ? tylko dla tego, że posiada ich zanętę ?
Przecież to Siwego wybór i jak pisze, coś za coś...
Nie ukrywam, że fajnie dostać zanęty(markowe), czy zniżkę w sklepie - ale coś za coś. 
Oczywiście, za filmy duży plus, praktycznie bez reklam sprzętu, firm itp. czysta frajda z wędkarstwa ;)
 Miły gest w kierunku zbiórki dla Tosi do, której również dołączyłem.



...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 517
  • Reputacja: 106
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #78 dnia: 31.01.2020, 08:40 »
Udało mi się dla Tosi zebrać kilkaset złotych też z innych aukcji więc jestem zadowolony, że udało się dołożyć cegiełkę :)
Powiem Ci tak... Często z okazji iluś tam subów robi się konkursy na YT. Ja nie mam na to kasy a chcę rozwijać kanał. Z Mateuszem jestem w dobrych relacjach i był tak miły, że zasponsoruje dwie nagrody. Pakę zanęt dla jednego zwycięzcy i pakę dla drugiego zwycięzcy. Żeby wziąć udział w konkursie trzeba dać tylko suba u mnie i u niego :)

Dzięki za miłe słowa :)

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #79 dnia: 31.01.2020, 12:01 »
Siwy rób dalej swoje ;),według mnie dobrze se radzisz ,a co do subów sprawa jest prosta ,kto chce ten da i tyle :P

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 438
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #80 dnia: 31.01.2020, 13:17 »
Wystarczy zrozumieć, że Ci co wrzucają filmy na YT nie robią tego za darmo, bądź nie chcą robić tego za darmo, tylko chcą czerpać profity za wyświetlenia, im większy kanał tym większe pieniążki się pojawiają, nic w tym dziwnego. Panowie, temat jest prosty-nie chcecie, nie bierzecie udziału i tyle. Ja podchodzę do YT w taki sposób, że zupełnie się nie dziwię, że youtuberzy chcą spieniężać swoje kanały, robiąć to na różne sposoby, w tym reklamowanie firm, bo nagrywanie kosztuje sprzęt i mnóstwo czasu, jest to po prostu wynagrodzenie za ich nie łatwą pracę.
Cóż zatem takiego dziwnego, jak ktoś poleca firmę X, bo zasponsorowała mu do testów kilka paczek zanęty i w dodatku udało się na nią połowić?Wg mnie nic, reklama dla producenta, reklama dla vlogera, a dla oglądacza film z wiedzą praktyczną.
Gorzej, gdy ktoś podczepia karpiszony do niby holu i potem pokazuje okazy jak złowione, tu chyba temat jasny...
Do polubienia, zasubskrybowania, zapisania się na jakąś listę itd zapraszają teraz w zasadzie wszyscy, mówię tu też o poważnych i dużych firmach z branż wszelakich, takie mamy czasy.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 214
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #81 dnia: 31.01.2020, 13:23 »
Cyt."Gorzej, gdy ktoś podczepia karpiszony do niby holu i potem pokazuje okazy jak złowione, tu chyba temat jasny..." - to jeden przykład kłamstwa.
-Kolejny elegancki film zasiadka teamowa łowi dwóch magików...z gwiazdą teamową na czele - pokazują cud rybką już w worze wzioł w nocy temu nie nagraliśmy... dziwny trach kilka kamer w koło kręci 24h - co się okazuje że kawałek dalej siedzi z tego samego teamu kolejna ekipa z kolejnymi wędkami i z kolejnymi szansami na branie... i kto tego karpia w końcu złowił...gwiazda teamowa
-Kolejny przykład to PRAWDA.... - czy faktycznie łowią na to co reklamują....

Ja do Siwego nic nie mam fajne filmy kręci , widać jak ewalułuje wędkarsko - mi się podoba oglądam jego produkcje - życzę mu powodzenia :bravo: :thumbup:
Maciek

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 517
  • Reputacja: 106
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #82 dnia: 31.01.2020, 13:27 »
Przekrętów w filmach jest sporo i sam się brzydzę chamską reklamą :)
Dokładnie. Zarobkowo wychodzi na razie z tego bryndza jeśli o mnie chodzi. Na razie na YT zarobiłem (jeśli kogoś to interesuje) 80 zł, więc sami wiecie co za to można kupić ;) Ale dla mnie to pasja, więc pełen luz :)

Dzięki! :)

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 517
  • Reputacja: 106
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #83 dnia: 31.01.2020, 13:34 »
Niektórzy myślą, że są złote kokosy :) A człowiek normalnie chodzi do pracy, zajmuje się domem i dziećmi :) W tygodniu mogę wygospodarować 1 dzień, a dokładnie pół dnia na wędkarstwo. Filmy obrabiam nie raz w locie będąc z psem na spacerze, serio ;) Nie mam czasu na wielogodzinną obróbkę by usiąść przy kompie i doszlifować szczegóły. Ale będzie lepiej! ;)

Online Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 254
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #84 dnia: 31.01.2020, 13:50 »
No właśnie, co do karpii podczepionych, to pamiętam film z kanału gliny natura gdy wedkujac w Wiśle, Mateusz wyciąga nagle karpia. Samego brania oczywiście nie widać, a akcja zaczyna się już przy podbieraku. Dziwnym trafem był to film poświęcony jakiemuś tam Flagmanowi i miał w założeniu być przetestowany przez jakąś mocniejszą rybę.

Za rękę nikogo nie złapałem, piszę tylko o swoich odczuciach, wyglądało to na ustawkę, ale najważniejsze że karp wrócił do wody i popłynął :D

Siwwgo kilka filmów widziałem, prosta, szczera produkcja, jak dla mnie ok, :beer:
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 959
  • Reputacja: 238
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #85 dnia: 31.01.2020, 13:50 »
Siwy, jak ktoś wcześniej wspomniał, dalej rób swoje.
Zawsze znajdzie się jakiś maruda, któremu coś nie pasuje. Każdy może spróbować swoich sił jako gwiazda YT i przekonać się jak kasa szerokim strumieniem płynie ;D Niestety My Polacy mamy coś takiego, że zawsze ale to zawsze musimy się do czegoś przypierd...., choćby było idealnie to i tak łyżkę dziegciu trzeba wsadzić. :facepalm:
Adam

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #86 dnia: 31.01.2020, 13:58 »
Dobrze, że mnie uświadomiliście z tym YT, jak to wygląda.
 Nie jestem maruda Alek, tylko mnie coś zirytowało i wystarczy przeczytać od początku.
 Nie chodzi mi o kasę jaką Siwy, może zarobić - niech ma za swoją pracę, czas i poświęcenie.
 Azymut, uważaj co piszesz, bo zaraz Ty będziesz na celowniku. :D


...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 959
  • Reputacja: 238
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #87 dnia: 31.01.2020, 14:03 »
Nie jestem maruda Alek, tylko mnie coś zirytowało i wystarczy przeczytać od początku.
Nie odniosłem się personalnie do Ciebie :beer:
Adam

Online Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 254
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #88 dnia: 31.01.2020, 14:05 »
Niczego nie kwestionuje dla jasności :)

Być może pinka i kastery to to co działa na zarybieniowe karpie w Wiśle, a może to był przypadek...

Każdego zostawiam ze swoją refleksją.

U mnie w rodzinie zdarzały się przypadki karpii z Warty, ale było to zaraz po powodzi, gdy uciekły z pobliskich stawów hodowlanych w setkach sztuk. I wtedy trafiały się pojedyncze egzemplarze a nie serie ryb.

Ale nie o Mateuszu a Siwym temat, dlatego trzymam kciuki i bacznie śledzę jak kanał będzie działał 😋
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 438
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #89 dnia: 31.01.2020, 17:44 »
Generalnie YT wędkarskie kanały to wcześniej czy później reklama. Wg mnie to proces naturalny, najpierw robi się z pasji, potem, bo presja widzów na x razy w miesiącu film, potem spora widownia więc zauważają to sklepy, producenci i podsyłają propozycje, a potem jest czyjaś reklama. Lucio reklamuje swoje towary, bo tym handluje, wchodzi w kooperacje ze Stachem, z Mckarpem, by zwiększyć oglądalność i potencjalnych klientów, MałyRekin zcw ma swój sklep i kilka produkcji było reklamowych, poza tym spory kanał-przekierowanie ruchu na sklep, Ania-weszła w kooperację z feeder bait, podobnie Dawid (jego kanał ma większą oglądalność, więc różne formy reklamy były, Rafish-młody chłopak z pasją, próbuje różnych form, siwy głównie feeder, teamowcy i inni karpiarze. Wszystkim zależy na oglądalności, inaczej by tego nie robili. Osobiście uważam, że krzywdzące jest pisanie, że ktoś się "sprzedał". Co to oznacza? To, że jakaś firma zauważyła potencjał i robi sponsoring? To tylko dobrze, bo świadczy o tym, że vloger robi dobrą robotę. :bravo: :thumbup:
A ja jako potencjalny widz, w jesienno-zimowe dni mogę popatrzeć na to, co lubię...I za to im dziękuję. :beer: