Autor Wątek: Kanał Youtube Siwy Feeder  (Przeczytany 138836 razy)

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 517
  • Reputacja: 106
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #90 dnia: 31.01.2020, 17:52 »
Fajnie piszecie, super się czyta :) Ja na methodę toleruję tylko skrettinga i sonubaits, więc żadne inne firmy mnie nie interesują. Z klasyka lubię Flagmana i Robinsona :) Nie mam zamiaru reklamować na kanale Feeder Baitsa czy Meusa. Nie oceniam, ale nie będę. Jak nke czuję klimatu, nie widzę potrzeby. Zresztą niektórzy spalili się u mnie strasznie nachalną reklamą.

Offline Mimi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 76
  • Lets go fishing!
  • Lokalizacja: Podkarpacie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #91 dnia: 31.01.2020, 21:19 »
Nigdy nie rozumiałem dyskusji czy to właściwe aby vloger reklamował / pokazywał na co łowi. Przecież niezależnie od tego czy komuś chodzi o suby czy kręci filmy tylko dla frajdy, takie darmowe gifty bardzo się przydadzą. Każdy by się ucieszył gdyby dostawał za free towar, który łowi, czemu więc nie miałby tego pokazywać w filmach? Tak działa reklama wszędzie i nie wiem jak kogokolwiek może to dziwić.

Na tym korzystają wszyscy - producent bo ma reklamę, nagrywający bo nie musi wydawać tyle hajsów na przynęty, zanęty etc i my odbiorcy ponieważ youtuber zamiast na towar może zainwestować w lepszy sprzęt chociażby do nagrywania.

Jedyny problem jaki mam ze sponsoringiem (chociaż wcale mi to nie przeszkadza bo każdy chyba ma własny rozum i wie jak działa reklama) to fakt, że ktoś kto dostaje towar od 1 producenta staje się trochę mniej wiarygodny. Bo jeśli sam wydaje na to pieniążki kupuje, porównuje i sprawdza to w końcu poleca  to  co mu faktycznie przynosi rezultaty spośród różnych testowanych  rzeczy. Nie posiadając "sponsora" nie ma interesu w tym aby wychwalać konkretny produkt. Po prostu jeśli słyszę że komuś najlepiej sprawdza się pellet/przynęty/zanęty akurat jednej konkretnej firmy i to ona jest tym no1 to  nie jest to dla mnie wiarygodna informacja.

Kolego Siwy, dobra robota oby Ci się kanał rozwinął, ja tam chętnie oglądam filmy każdego kto promuje c&a :thumbup:


Offline wedkarz00

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 1
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #92 dnia: 31.01.2020, 21:45 »
Choć Pański kanał nie należy do moich ulubionych to powiem szczerze ,robi Pan świetną robotę. A jak komuś nie pasuje,przeszkadza,razi w oczy to jest jeden skuteczny sposób -  nie oglądać :thumbup:.

Offline Tomsza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Radomia okolice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #93 dnia: 31.01.2020, 21:54 »
@Mimi nawiązując do innego wątku to knockdown :thumbup: mam nadzieję, że nikt już nie będzie psioczył.

@wedkarz00 nie "Panuj" nam tutaj, wędkarze mówią do siebie per kolego, na większości for różnych maści, nie "panuje się",
a tutaj mamy forum i do tego wędkarskie, więc tym bardziej :)



Tomsza

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #94 dnia: 01.02.2020, 00:32 »
Mnie się podoba. Choćby fakt, że większość osób publikujących materiały nie wstawia także swoich porażek. Jak wszyscy wiemy na rybach jest różnie, a tu cała prawda. Nie będzie to kanał Matrixa z nutą za 500, kamerą za xxxxx i reżyserem, ale nie ma na celu sprzedawać, a dokumentować.
Nie jest to także mój ulubiony kanał na yt, ale umówmy się. Ulubiony jest tylko jeden, a to nie koniecznie z wędkarstwem związane.
Co było by na plus? Objaśnienie takich punktów jak: dlaczego taka taktyka i jakie przesłanki spowodowały zastosowanie jej. Co się sprawdziło, a co nie. Jakie nowe wnioski na przyszłość i pomysły do zastosowania. To wszystko, co wyciągniesz nad wodą przekaż. To zbuduje rzeszę fanów, którzy nie wiedzą, nie mieli okazji się przekonać, bądź, niestety, sami nie mieli okazji takich wniosków wyciągnąć.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline Dawid Moska

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 42
    • Jedziemy na ryby
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #95 dnia: 01.02.2020, 10:38 »
Fajna dyskusja wypłynęła. Ja zauważyłem że odkąd kanał wpadł w te 20tysiecy to pojawia się już sporo hejtu itp.
Niedługo wypuszcze filmik o tym co sie sprawdzało a co nie w ostatnim sezonie, filmiku jeszcze nie ma a ludzie już zarzucaja mi że będe pokazywał FEEDER BAIT . Odpowiedz moja była jasna -- o feeder bait nawet nie wspomnę bo co mam powiedzieć po 2 użyciach ??. W zeszłym roku powiedziałem co myśle o szczytówkach do flagman mantaray . Mi zależy na rzetelności na kanale , już moge powiedzieć o wędce Leeda która polecałem na kanale która również została złamana , oczywiście też o tym powiem na filmie  Z feeder bait o tyle jest spoko że być może zobaczymy paczki 2kg . Pozdrawiam

Offline Mimi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 76
  • Lets go fishing!
  • Lokalizacja: Podkarpacie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #96 dnia: 01.02.2020, 13:06 »
Fajna dyskusja wypłynęła. Ja zauważyłem że odkąd kanał wpadł w te 20tysiecy to pojawia się już sporo hejtu itp.
Niedługo wypuszcze filmik o tym co sie sprawdzało a co nie w ostatnim sezonie, filmiku jeszcze nie ma a ludzie już zarzucaja mi że będe pokazywał FEEDER BAIT

Taką mamy mentalność, każdemu się wydaje że 20 tys to już spore zarobki a poza tym "on dostaje coś za free a ja nie" i to wystarczy żeby krytykować :D
Dla jasności z tym polecaniem sprzętu jednej firmy nie pisałem o Tobie. Akurat Twoje filmy obok Lucjana uważam za najbardziej wartościowe.

Zresztą  w ogóle nie przywiązuje wagi do tego jakie przynęty kto poleca nauczony doświadczeniem, że na każdej wodzie działa co innego.

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 517
  • Reputacja: 106
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #97 dnia: 02.02.2020, 18:56 »
Dzisiaj podwójne wędkowanie! ZŁOTA MEDALOWA PŁOĆ!
Zapraszam na film.


Offline Adam M

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #98 dnia: 02.02.2020, 19:22 »
Piękna płoć,gratki :thumbup:
Pb: sum 205 cm, 70 kilo. Karp 94 cm, 21 kilo. Lin 54 cm, 3,5 kilo. Leszcz 70 cm, 5,5 kilo. Amur 8 kilo.

Offline Tomnick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 068
  • Reputacja: 103
  • Lokalizacja: Słupsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #99 dnia: 02.02.2020, 20:06 »
Wielkie :bravo: za płoć :bravo:
Tomek

Offline Mardead

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 474
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mrzezino
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #100 dnia: 02.02.2020, 20:10 »
Wielkie brawa, bo takich prześlicznych ryb coraz mniej. :bravo: :bravo:
Marcin

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 214
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #101 dnia: 02.02.2020, 20:25 »
:bravo: :thumbup: piękna
Maciek

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #102 dnia: 02.02.2020, 20:59 »
Gratulacje śliczna płoć :bravo: :thumbup:

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 517
  • Reputacja: 106
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #103 dnia: 08.02.2020, 18:30 »
Dzisiaj był dobry wędkarski dzień. Można było poćwiczyć.
Zapraszam na film.


Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 214
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Odpowiedź #104 dnia: 08.02.2020, 19:11 »
:bravo: :thumbup:
Maciek