Autor Wątek: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska  (Przeczytany 77316 razy)

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #810 dnia: 06.08.2021, 12:28 »
Obstawiam bardziej PSG ,City kupiło właśnie za 100mln Grealisha z Aston Villla

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 938
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #811 dnia: 06.08.2021, 14:13 »
raczej PSG ... przejdzie z mojego ulubionego klubu do "najbardziej nieulubionego", trudno ... :'(
;)

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #812 dnia: 06.08.2021, 14:27 »
raczej PSG ... przejdzie z mojego ulubionego klubu do "najbardziej nieulubionego", trudno ... :'(
Mamy podobne upodobania klubowe

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #813 dnia: 11.08.2021, 22:20 »
 A więc Leo już w PSG zgodnie z przewidywaniami ,ciekawe jak się sprawdzi w nowej ekipie ,trwa finał o Super Puchar Europy Chelsea prowadzi 1:0 z Villarealem ,ale żółta łódź podwodna według mnie jest lepszą drużyną :bravo:

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 700
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #814 dnia: 12.08.2021, 07:04 »
Leeds zremisowało z Villarealem kilka dni temu, piękną bramkę zaliczył Klich. To dobrze wróży przed nowym sezonem :) Bo Chelsea ledwo wygrało w Superpucharze.
Lucjan

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #815 dnia: 12.08.2021, 07:28 »
Mecz o Super Puchar był ciekawy ,jak dla mnie Villareal był lepszą drużyną ,no ale karne to loteria i zwyciężyła Chelsea ,szkoda wolę jak te mniejsze kluby ucierają nosa gigantom :D

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 249
  • Reputacja: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #816 dnia: 12.08.2021, 08:36 »
Mecz o Super Puchar był ciekawy ,jak dla mnie Villareal był lepszą drużyną ,no ale karne to loteria i zwyciężyła Chelsea ,szkoda wolę jak te mniejsze kluby ucierają nosa gigantom :D

Nie taka do końca loteria skoro Tuchel zmieniał bramkarza. Myślę, że przy loterii byołoby mu to lotto :D Mecz ogólnie średni, jestem fanem Chelsea, ale Villarreal łądnie powalczył, trzeba to przyznać.
Plum

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 255
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #817 dnia: 28.08.2021, 06:38 »
Widzę że tu cisza jak makiem zasiał a tym czasem Ronaldo wraca do Premiership :bravo:

Mimo że jako fan Live nie życzę ManU sukcesów to cieszę się że taka ikona futbolu będzie jeszcze raz biegać po angielskich boiskach :P

Mając takich piłkarzy obok jak Pogoda, Sancho czy Bruno, myślę że Ronaldo zaatakuje koronę króla strzelców a same diabły mają aspiracje do mistrzostwa.
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 249
  • Reputacja: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #818 dnia: 29.08.2021, 16:54 »
Widzę że tu cisza jak makiem zasiał a tym czasem Ronaldo wraca do Premiership :bravo:

Mimo że jako fan Live nie życzę ManU sukcesów to cieszę się że taka ikona futbolu będzie jeszcze raz biegać po angielskich boiskach :P

Mając takich piłkarzy obok jak Pogoda, Sancho czy Bruno, myślę że Ronaldo zaatakuje koronę króla strzelców a same diabły mają aspiracje do mistrzostwa.

Nie spieszyłbym się z takimi tezami, na pewno sam Ronaldo ich pociągnie ale to co reprezentuje ManU to raczej jakieś wysokie loty nie były. Ogólnie Arsenal to jest zespół mem od początku sezonu 8)
Plum

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #819 dnia: 29.08.2021, 17:03 »
Arsenal dał dupy z transferami oprócz Odegarda nic konkretnego nie pozyskał a powinien ,ogólnie Arteta jak dla mnie do zwolnienia ,nie ma gośc pomysłu na tą ekipę ,co do Man.Utd to Cristiano im dużo jakości w ofensywie zapewni :beer:

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 249
  • Reputacja: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #820 dnia: 29.08.2021, 21:19 »
Arsenal dał dupy z transferami oprócz Odegarda nic konkretnego nie pozyskał a powinien ,ogólnie Arteta jak dla mnie do zwolnienia ,nie ma gośc pomysłu na tą ekipę ,co do Man.Utd to Cristiano im dużo jakości w ofensywie zapewni :beer:

Z CR to bez wątpienia, natomiast Arsenal, Artete już w zeszłym sezonie powinien kopnac. Rozumie się, że ich wieloletni gracz, ale jako trener doświadczenie marne. Powinien sie doszkolić i wtedy coś próbować.
Plum

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 000
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #821 dnia: 29.08.2021, 22:49 »
Arsenal dał dupy z transferami oprócz Odegarda nic konkretnego nie pozyskał a powinien ,ogólnie Arteta jak dla mnie do zwolnienia ,nie ma gośc pomysłu na tą ekipę ,co do Man.Utd to Cristiano im dużo jakości w ofensywie zapewni :beer:

Z CR to bez wątpienia, natomiast Arsenal, Artete już w zeszłym sezonie powinien kopnac. Rozumie się, że ich wieloletni gracz, ale jako trener doświadczenie marne. Powinien sie doszkolić i wtedy coś próbować.

Moim zdaniem większym problemem jest skład, polityka transferowa i właściciel największa pazera w historii sportu obok Dannego Ainge .

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 249
  • Reputacja: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #822 dnia: 30.08.2021, 06:46 »
Polityka transferowa bez wątpienia, ale składu jakiegoś tragicznego nie mają. Jak na boisku gra jest nijaka i dostajesz dużo bramek zazwyczaj nie gra trener. Przykład z Chelsea chociażby, Frank miał fajne pomysły na transfery, jednak prowadzić drużyny nie umiał. Przyszedł Niemiec, za którym osobiście nie przepadam, ale robotę robi dobra bez dwóch zdań.
Plum

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 000
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #823 dnia: 30.08.2021, 09:22 »
Polityka transferowa bez wątpienia, ale składu jakiegoś tragicznego nie mają. Jak na boisku gra jest nijaka i dostajesz dużo bramek zazwyczaj nie gra trener. Przykład z Chelsea chociażby, Frank miał fajne pomysły na transfery, jednak prowadzić drużyny nie umiał. Przyszedł Niemiec, za którym osobiście nie przepadam, ale robotę robi dobra bez dwóch zdań.

Wszystkie transfery z poprzedniego roku były nie tym co chciał Lampart. Chelsea wydało masę kasy na grajków których nie chciał trener, nie dogadywał się też z Panią która jets prawa ręka Romana, tam przyczyną odejścia była ciut inna.

W Arsenalu jets tragedia, właściciel nie pozwala wydawać kasy. Transfer można zrobić jeśli tylko klub osiągnie wyniki. Sam wynik sportowy nie jest waży dla właściciela, liczy się przychód. Drużyna, która teoretycznie miała być top robi jakieś śmieszne wypożyczenia. Kadra jest stara i obecnie bez motywacji. Konieczna jest motywacja graczy, chyba bez zmiany trenera się nie obejdzie ale można było tego uniknąć odpowiednio pozyskując nowych graczy w okienku transferowym.

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #824 dnia: 30.08.2021, 13:15 »
Co do CR7 to bez wątpienia jest wyjątkowym piłkarzem, tylko ma już 36 lat, a liga angielska jest najbardziej wymagającą pod względem fizycznym, kondycyjnym, ciekawe, czy CR da sobie radę.
Arsenal - prowadzony jest jak firma - ma zarabiać... Podobnie jak nasza Legia, czy Ajax- przede wszystkim biznes, dopiero potem sport.