Autor Wątek: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska  (Przeczytany 75761 razy)

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 729
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #780 dnia: 21.04.2021, 13:18 »
Janusz, ale te kluby nie mogą grać od 1 rundy, bo terminarz napięty jak baranie jaja. Jest zbyt dużo meczów, doszły reprezentacyjne. Trudno coś więcej wycisnąć. Wg mnie nie jest źle jak teraz...
Lucjan jak nie mogą jak mogą, Super liga kiedy miała grać ? , nie widzisz że dla dużej kasy mozna wszystko .
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 900
  • Reputacja: 413
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
;)

Offline Zaba

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #782 dnia: 08.05.2021, 20:16 »
Lewemu brakuje już tylko 1 gola do wyrównania rekordu  😊

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 900
  • Reputacja: 413
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #783 dnia: 08.05.2021, 23:00 »
jest ok ;D

drugi gol - extra
;)

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 900
  • Reputacja: 413
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #784 dnia: 17.05.2021, 09:22 »
;)

Offline Karpiowa Jazda

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 81
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #785 dnia: 17.05.2021, 09:45 »
A co powiecie na teorie tego niemieckiego dziennikarza, który stwierdził, że Lewy z szacunku dla Mullera powinien przestać strzelać i nie pobijać rekordu? :P

Już druga połowa maja, więc zbliża się Euro, jestem ciekaw Waszych opinii odnośnie sytuacji kadrowej. Piątek wypada, Milik zabłysnął hattrickiem. Czy jest tu ktoś, kto uważa (tak jak ja), że Milik da kadrze o wiele większą jakość niż zrobiłby to Piątek? Bez sensu jest pompowanie balonika, ale przed Euro nasi zawodnicy pokazują się z dobrej strony. Lewy wiadomo, Arek przyszedł do Marsylii zimą i już jest jej najlepszym strzelcem w tym sezonie, złapał rytm meczowy, a to mega istotna sprawa, Krycha rządzi w Rosji, Zielu prowadzi Neapol do ligi mistrzów, do tego Klich, Joźwiak i spółka. Jedyne co to mam wątpliwości czy Sousa to poukłada, bo gdyby nie Lewandowski, to z Andorą moglibyśmy stracić punkty...
Zapraszamy do naszego sklepu online! www.carpride.pl
Bartek i Kacper
Duet braci współpracujących nad wodą 🎣
Kacper PB : Amur 24,200 kg 118 cm
Bartek PB : Amur 23,700 kg 117 cm

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #786 dnia: 17.05.2021, 13:42 »
Ja mam swoja opinie niezmienną klasy światowej mamy 4 piłkarzy z tego bramkarzy dwóch i się dubluje ta pozycja
Lewy, Krycha (wielu go wyśmiewa, a jest po porostu bardzo dobry), Fabian i Szczęsny.
Zieliński - typ miał jeden mecz w kadrze, co najwyżej średni, reszta to dno - albo oszczędza się na klub, albo spala.
Pozostała część naszej kadry gra, w średniej klasy zespołach, a i tam zazwyczaj nie są liderami. 
Milik - lepszy na pewno od Piątka, bo Piątek dwa lata nic nie strzela (ciężko kogoś gorszego znaleźć).

Gdy patrzę sercem to PL ma szanse na tytuł, patrząc na jakość piłkarzy - sukcesem będzie wyjście z grupy z 2 miejsca...

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #787 dnia: 17.05.2021, 13:48 »
Zielu prowadzi Neapol do ligi mistrzów, do tego Klich, Joźwiak i spółka. Jedyne co to mam wątpliwości czy Sousa to poukłada, bo gdyby nie Lewandowski, to z Andorą moglibyśmy stracić punkty...
Zielu ma dobra prasę, a żadnego fajnego meczu nie zagrał w kadrze, ja odnoszę wrażenie, że chcą się go z klubu pozbyć i pompują cenę, nakręcają rynek, jednak od żadnego potentata żadna oferta nie wpłynęła...
Jóźwiak - 2 liga angielska...
Klich - średnia drużyna Premier lig.
i nawet gdyby do tego dołożyć Lewego, Krychę i bramkarza to nadal jest tylko 6 piłkarzy, co z resztą? a co jak któryś złapie kontuzję, pochoruje się ?

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 830
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #788 dnia: 17.05.2021, 14:00 »
Pięknie nam Boniek rozmontował kadrę na mistrzostwa... L. Miller to powiedział ze mężczyznę poznaje się po tym nie jak zaczął ale jak kończy... zaczęliśmy z nawalka i "sukcesami" a czym dalej w las tym gorzej.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
  • Reputacja: 215
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #789 dnia: 17.05.2021, 14:08 »
Boniek to beton jak reszta tych starszych ludzi, jego prezesura polegała tylko na zrobieniu konktaktów no i mu się udało, bo akurat na koniec kadencji zostaje wiceprezesem UEFA.
Porażkę na EURO można przypisać Bońkowi, bo to on wybrał wuja na trenera, gdzie każdy mu mówił, że to kiepski trener, który nie miał pomysłu na kadrę. Ja nie rozumiem po co go zwolnił 3 mecze przed EURO...
W sumie to od czasów pandemii przestałem się interesować tym sportem, więc nie zależy mi na wynikach kadry.

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 370
  • Reputacja: 347
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #790 dnia: 17.05.2021, 15:49 »
Nie ma się co nastawiać, Sousa musiałby z rok popracować z nimi, przejść kilka zgrupowań, żeby wbić im do głów taktykę dobrą na różnych przeciwników i sytuacje. Niestety prawda jest taka, że musimy zagrać dwójką napastników, bo w przeciwnym razie dwóch ludzi będzie wisiało Lewemu na plecach i skończy się marnie. A jak gramy dwójką, to tracimy w środku pola, bo Milik jest zwykle niewidoczny w rozegraniu. U Nawałki to grało, bo dobrze broniliśmy a jeszcze Błaszczykowski robił różnicę. Teraz wiadomo jak wygląda obrona, w jakiej formie jest Glik - a i tak jest najlepszy w całej formacji. Można sobie pokibicować, ale wyjście z grupy będzie cudem ;)
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 830
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #791 dnia: 22.05.2021, 17:37 »
Lewy bije kolejny rekord, Piszczek zostaje pożegnany jak legenda BVB a Błaszczykowi kopie się po czole i obrzuca gownem z Bońkiem...

Offline mironek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 107
  • Reputacja: 67
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #792 dnia: 22.05.2021, 20:11 »
Lewy bije kolejny rekord, Piszczek zostaje pożegnany jak legenda BVB a Błaszczykowi kopie się po czole i obrzuca gownem z Bońkiem...

I to jaki rekord i kogo.... Czapki z głów.

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #793 dnia: 22.05.2021, 20:13 »
Brawo :bravo: wielki wyczyn! :bravo:
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 084
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #794 dnia: 22.05.2021, 20:26 »
Wielki wyczyn tym bardziej, że Lewy przez kontuzję pauzował w 4 meczach ligowych w tym sezonie, a mimo to i tak pobił ten rekord.