Autor Wątek: Feeder Fans - nasze artykuły - blog Drapieżnika  (Przeczytany 15754 razy)

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Fans - nasze artykuły - blog Drapieżnika
« Odpowiedź #30 dnia: 02.03.2021, 19:16 »
Nie martwię się Marcin ,zmielę pellet, wymieszam z kuchnią domową jak biszkopt ,płatki czy chleb tostowy i też będzie grało :beer:

Offline Marcin Cichosz

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Fans - nasze artykuły - blog Drapieżnika
« Odpowiedź #31 dnia: 02.03.2021, 19:23 »
Nie martwię się Marcin ,zmielę pellet, wymieszam z kuchnią domową jak biszkopt ,płatki czy chleb tostowy i też będzie grało :beer:

Ważne żeby Ci grało :fishonhook: 8) i żebyś miał przekonanie do tego co używasz :fishonhook:

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Fans - nasze artykuły - blog Drapieżnika
« Odpowiedź #32 dnia: 02.03.2021, 20:37 »
Co prawda to prawda Marcin :beer:,to że ceny do góry idą nie znaczy że mamy łowić przestać ;)

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Fans - nasze artykuły - blog Drapieżnika
« Odpowiedź #33 dnia: 03.03.2021, 07:58 »
Ok. to mnie w maliny z tym zalegającym stockiem wpuścili >:(
Aczkolwiek podwyżka przez Brexit będzie raczej ściemą, bo jak rok temu drapieżnik podniósł ceny SB to pisał, że to przez Brexit. Zresztą mają nieodpowiedzialnych polityków i powinni ponieść konsekwencje za oszołomów w parlamencie. Tak my ponosimy za to konsekwencje.
Ja wiem, że koszty rosną ale realnie patrząc SB to jedyna firma z UK ze spożywki methodowej co podnosi ceny co rok od min 3 lat. Czyli, że inne firmy stamtąd na siebie biorą wzrost kosztów i to 3 lata pod rząd (ringers podwyżka tylko w 2020 była)?
Wg mnie wędkarz z PL, UK, Niemiec czy Rumunii nie może mieć tych sam cen bo to nielogiczne a jak sprawdzałem pierwsze 3 mają takie same a średnia pensja nasza (a i więc wędkarza) w UK czy DE to chyba jednak nie jest taka sama.
Tak czy siak powyżej 50 PLN za flagowy MMM skutecznie zniechęci niezdecydowanych lub tych, którym Covid finanse popsuł lub pracy pozbawił.
Rynek jest ciężki a to nie pomoże mu.
Ogólnie jako użytkownik zanęt głównie to towar 1 klasa, no ale po pewnej granicy cenowej zastanawiam się czy warto dopłacać za czyjeś polityczne błędy.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 985
  • Reputacja: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Fans - nasze artykuły - blog Drapieżnika
« Odpowiedź #34 dnia: 03.03.2021, 10:35 »
Wg mnie wędkarz z PL, UK, Niemiec czy Rumunii nie może mieć tych sam cen bo to nielogiczne a jak sprawdzałem pierwsze 3 mają takie same a średnia pensja nasza (a i więc wędkarza) w UK czy DE to chyba jednak nie jest taka sama.
Tak czy siak powyżej 50 PLN za flagowy MMM skutecznie zniechęci niezdecydowanych lub tych, którym Covid finanse popsuł lub pracy pozbawił.
Rynek jest ciężki a to nie pomoże mu.
Ogólnie jako użytkownik zanęt głównie to towar 1 klasa, no ale po pewnej granicy cenowej zastanawiam się czy warto dopłacać za czyjeś polityczne błędy.

Ceny są podobne na świecie, wręcz w krajach jak Polska są droższe i to nic nowego (np. telefony). Tak działa rynek i nierealne jest żeby np. torebka Gucci była 3 razy tańsza w Rumunii bo mniej zarabiają niż we Włoszech.

50 zł za 2kg to sporo, ale byle polska firma mieląca Alera i mająca koniec nazwy bajts woła 25zł za kg więc mimo wszystko wolę coś sprawdzonego. Nie żyję samym MMM i Dynamite, Baittech czy Ringers równie dobrze mi się sprawdzają, Lorpio Method były bardzo dobre w poprzednim sezonie. Trochę nie rozumiem nad tym płakaniem na podwyżkami Sonu przecież sprawdzonych alternatyw jest masa na rynku.
 

Offline Marcin Cichosz

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Fans - nasze artykuły - blog Drapieżnika
« Odpowiedź #35 dnia: 29.04.2021, 11:07 »
Na Blog Drapieżnika trafił artykuł napisany przez Lee Kerry na temat koszyków do klasyka - ich wyboru i zastosowania.
Myślę, że wielu z Was może zainteresować.

https://sklepdrapieznik.pl/blog/koszyki-do-feedera-lee-kerry