Autor Wątek: Feeder Fans - Sztyca Preston Response XS 4m  (Przeczytany 2678 razy)

Offline Marcin Cichosz

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Feeder Fans - Sztyca Preston Response XS 4m
« dnia: 29.03.2021, 15:18 »
Artkuł mojego drużynowego kolegi Krzysztofa Ścigaczewskiego:

Sztyca Preston Response XS 4m

Preston Response XS 4m jest trzyelementową, nasadową węglową sztycą do podbierania ryb dla najbardziej wymagających wędkarzy. Super lekka, ważąca zaledwie 340g, jest bardzo sztywna oraz mocna. Wyposażona jest w dwa mosiężne gwinty ( angielskie 3/8 cala), które są zabezpieczone dwoma pinami z obu stron i wykonanymi również z mosiądzu. Gwinty znajdują się w dwóch górnych elementach sztycy, co w efekcie pozwala nam na rozmaite dopasowanie się do łowiska i sposobu naszego wędkowania.

Jak wcześniej wspomniałem sztyca składa się z trzech nasadowych elementów. Są one wykonane są z włókna węglowego, które posiada zaledwie 0.5 mm grubości i umożliwia nam wykorzystanie jej zarówno przy łowieniu białorybu jak również walczeniu z ogromnymi rybami z łowisk komercyjnych.

Pierwszy, dolny element tej sztycy ma długość 1520mm i średnicę 29mm, jest zakończony plastikowym nakręcanym korkiem, który zabezpiecza ją przed uszkodzeniem i dostaniem się piachu czy brudu do wnętrza, oraz służy za blokadę na czas transportu.
Drugi, środkowy element ma długość 1510 mm i w górnej części posiada gwint, dzięki czemu możemy uzyskać, krótszy 3 metrowy zestaw do podbierania ryb.
Trzeci, końcowy element ma długość 1205mm i w górnej część posada również wspomniany mosiężny gwint, co w końcowym efekcie daje nam możliwość zbudowania 4 m zestawu do podbierania ryb.

Wybierając się na jakąkolwiek wyprawę nigdy nie zapominam o moim wędkarskim przyjacielu, jest on zawsze ze mną i pomaga mi w moich wędkarskich wyzwaniach z pięknymi rybami. Czy będą to małe leszcze lub płocie, czy też ogromne waleczne karpie to nigdy mnie nie zawiódł i zawsze jest w gotowości bojowej, obok mnie.


















Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Fans - Sztyca Preston Response XS 4m
« Odpowiedź #1 dnia: 29.03.2021, 17:38 »
Cena trochę powala :money: :money:
Paweł