Autor Wątek: Witam :) Jest ktoś chętny na Szwecję za 30% ceny?  (Przeczytany 2048 razy)

Offline Kochamwedkarstwo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Witam wszystkich miłośników wędkarstwa.
Na początku chciałbym bardzo podziękować właścicielowi strony za zaangażowanie w uzdrowienie patologicznego PZW. Super człowiek, super to robi. Na dniach podpiszę wszystkie petycje itp. jestem z Zielonej Góry, teraz mam małe ogłoszenie:

1-7 maja wyjeżdżamy do Szwecji na ryby. Szukamy jeszcze 1 osoby, żeby było nas razem 4os. Koszt to tylko 1100zl na osobę.
Jest tanio ponieważ omijamy pośrednikow, kolega główny organizator był już tam 2razy. Podróż jego wygodnym samochodem, prom Świnoujście-Ystad, jezioro 230km na północ od Ystad. Wygodny, ogrzewany domek 30m od jeziora, do dyspozycji 2 lodzie z silnikami Yamaha. Można też łowić z brzegu. Sam łowię zarówno na spinning jak i na spławik/grunt ryby karpiowate.

Offline Kochamwedkarstwo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Witam :) Jest ktoś chętny na Szwecję za 30% ceny?
« Odpowiedź #1 dnia: 03.04.2021, 17:27 »
Na dzień dzisiejszy Szwedzi wymagają  negatywnego testu na covid wykonanego do 48h, na powrocie tego samego wymagają w Polsce ale może do mają to poluzują. Jeśli nie to zrobimy testy, nie ma problemu. Jeden wędkarz startuje autem z Warszawy, jedzie po mnie i kolegę do Zielonej Góry, następnie jedziemy do Świnoujścia na prom. Także na tej trasie możemy zajechać po kolejną osobę.  Zainteresowanych proszę o tel: 602291622. jest to mega okazja na zwiedzenie szwedzkich jezior za niską cenę. Koszt na 1 osobę to: prom w dwie strony ok 350zl, domek 550zl, paliwo 200zl. Plus jedzenie z Polski co kto chce. Prom już mamy wykupiony. Pozdrawiam :fishonhook:

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 138
Odp: Witam :) Jest ktoś chętny na Szwecję za 30% ceny?
« Odpowiedź #2 dnia: 04.04.2021, 02:31 »
Spoko oferta, jak za darmo. Warto wydać te 1kzl żeby pobyć tydzień w Szwecji. Gdybym spiningował na codzień to jechałbym z wami. Na Jerku chętnych brak?

Offline Kochamwedkarstwo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Witam :) Jest ktoś chętny na Szwecję za 30% ceny?
« Odpowiedź #3 dnia: 04.04.2021, 10:21 »
Jerk to jakieś forum spinningowe? Zaraz poszukam w necie. Oferta super, tanio, wygodnie i ekipa na luzie ;)
Zainteresowanych proszę o tel: 602-291-622

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 670
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Witam :) Jest ktoś chętny na Szwecję za 30% ceny?
« Odpowiedź #4 dnia: 04.04.2021, 10:23 »
Jerkbait.pl :thumbup:

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 195
  • Reputacja: 162
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Witam :) Jest ktoś chętny na Szwecję za 30% ceny?
« Odpowiedź #5 dnia: 04.04.2021, 10:48 »
Cześć, fajna opcja ale mam kilka pytań: jaki koszt pozwoleń na łowienie ? No i jaki koszt testów na koronę :)
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Bolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Witam :) Jest ktoś chętny na Szwecję za 30% ceny?
« Odpowiedź #6 dnia: 04.04.2021, 12:22 »
Siemka też będę jechać do Szwecji w tym roku, prom mam  już wykupiony na 26 maja, z tego co kolega wspominał to 50 koron kosztuje zezwolenie na 7 dni w każdym razie takie będę brał roczne mi niepotrzebne. Kolega jechał teraz 19 marca bez problemu obrócił w obie strony test mówił ze go kosztował 150 zł przed wyjazdem, z powrotem wrócił bez testów i problemów.     
W życiu pewne są tylko dwie rzeczy, jest to śmierć i podatki

Pozdrawiam
Sławek

Offline Kochamwedkarstwo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Witam :) Jest ktoś chętny na Szwecję za 30% ceny?
« Odpowiedź #7 dnia: 05.04.2021, 10:14 »
Zezwolenia dla 4osob są w cenie domku, załatwia to Szwed właściciel domku.
Jeżeli testy będą nadal wymagane to można zrobić je w swoim miejscu zamieszkania za darmo na NFZ, lub prywatnie. W Świnoujściu na granicy niemieckiej też jest punkt testowy, prywatnie robią za 20euro. Wiele osób drukuje sobie samemu te zaświadczenie o negatywnym wyniku i to przechodziło bez problemu, ale w Niemczech się zorientowali i chcą rachunek/paragon za test. Po Świętach sprawdzę czy robiąc w PL darmowy test na NFZ dostaje się zaświadczenie po angielsku.

Offline Kochamwedkarstwo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Witam :) Jest ktoś chętny na Szwecję za 30% ceny?
« Odpowiedź #8 dnia: 05.04.2021, 10:20 »
W połowie kwietnia trzeba dowiedzieć się dokładnie czego wymagają Szwedzi i Polacy na powrocie. Do Niemiec wjeżdżać nie będziemy.

Offline Bolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Witam :) Jest ktoś chętny na Szwecję za 30% ceny?
« Odpowiedź #9 dnia: 05.04.2021, 17:18 »
U mnie nie co inaczej to będzie wyglądać, co prawda też jedziemy sami, ale do kolegi więc pozwolenie i tak muszę wykupić bo nocleg mam w gratisie. Co do testów to czas pokaże, pewnie jeszcze z 5 razy się to pozmienia. Na początku mieliśmy jechać przez Litwe, Łotwe i Estonie, w obecnej sytuacji zostaje niestety prom i 12h płynięcia :(
W życiu pewne są tylko dwie rzeczy, jest to śmierć i podatki

Pozdrawiam
Sławek

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 138
Odp: Witam :) Jest ktoś chętny na Szwecję za 30% ceny?
« Odpowiedź #10 dnia: 06.04.2021, 01:29 »
Czas na promie płynie bardzo szybko..
Piwko pite na otwartym pokładzie na pełnym morzu smakuje jak nigdzie indziej. Kajuta z prysznicem robią robotę.
My kiedyś pływaliśmy Sassnitz-Trelleborg, a teraz tylko Gdańsk-Nynashamn mimo, że wychodzi dłużej i drożej.