Autor Wątek: Supera 10ft  (Przeczytany 610 razy)

Offline vckat

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mazowieckie
  • Ulubione metody: feeder
Supera 10ft
« dnia: 10.05.2021, 07:15 »
Cześć.

Orientuje się ktoś jaki maksymalny i sprawdzony ciężar podajnika można zastosować na tym kijku przy użyciu każdej z trzech szczytówek 1oz, 1,5oz i 2oz?

GDZIE JEST RTĘĆ! GDZIE SĄ DZIECI Z MICHAŁOWA?! PINIĘDZY NIE MA I NIE BĘDZIE! JA WAM WÓJTA NIE WYBIERAŁEM.

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Supera 10ft
« Odpowiedź #1 dnia: 10.05.2021, 09:09 »
Chodzi Ci zapewne o minimalny ciężar a nie maksymalny, podajnika jaki można użyć ;)

Maksymalny to każdy który swoją masą własną, plus zawartością nie przekroczy ciężaru wyrzutowego wędziska. Za wyrzut odpowiada blank, szczytówka nie ma tutaj nic. Natomiast jego masa musi już być odpowiednia by komfortowo napiąć szczytowke po zarzucie bez przesuwania podajnika/koszyczka :beer:
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 985
  • Reputacja: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Supera 10ft
« Odpowiedź #2 dnia: 10.05.2021, 09:38 »
Łowiłem ciężarkami 10g jeśli chodzi o minimum, o maksimum to 30g+ towar latało dobrze chociaż robiłem to chyba raz czy 2, ta wejdą jest stworzona do podajników 20g i z nimi współpracuje najlepiej.

Offline vckat

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mazowieckie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Supera 10ft
« Odpowiedź #3 dnia: 10.05.2021, 09:51 »
Chodzi Ci zapewne o minimalny ciężar a nie maksymalny, podajnika jaki można użyć ;)

Maksymalny to każdy który swoją masą własną, plus zawartością nie przekroczy ciężaru wyrzutowego wędziska. Za wyrzut odpowiada blank, szczytówka nie ma tutaj nic. Natomiast jego masa musi już być odpowiednia by komfortowo napiąć szczytowke po zarzucie bez przesuwania podajnika/koszyczka :beer:

Dzięki :beer:

Łowiłem ciężarkami 10g jeśli chodzi o minimum, o maksimum to 30g+ towar latało dobrze chociaż robiłem to chyba raz czy 2, ta wejdą jest stworzona do podajników 20g i z nimi współpracuje najlepiej.

O to mi chodziło dzięki :beer:
GDZIE JEST RTĘĆ! GDZIE SĄ DZIECI Z MICHAŁOWA?! PINIĘDZY NIE MA I NIE BĘDZIE! JA WAM WÓJTA NIE WYBIERAŁEM.

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Supera 10ft
« Odpowiedź #4 dnia: 10.05.2021, 15:20 »
Ona ma opisany cw jako 30gram, ale Supery mają zaniżony wg mnie opis i ogromny próg błędu. Ja przy Superze 10 ft używam non stop podajników Large 30gram i nigdy nic się nie stało.