Autor Wątek: Nieczysta próba zagrania znanej marki wędkarskiej  (Przeczytany 13622 razy)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 151
  • Reputacja: 891
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nieczysta próba zagrania znanej marki wędkarskiej
« Odpowiedź #30 dnia: 09.09.2021, 13:23 »
A ja dodam że to pewny sukces siga i nie wstydził bym się tego.
Kilku adminów a zarazem i założycieli grup na fejsie zaczynało na sigu swą działalność w necie . Wiedza którą tu posiadli przekuli w swój sukces i chwała im za to. Różnie sie drogi ich potoczyły kilku zwineło się z tą.... kilku zakończyło działalność. A kilku nadal jest...
Maciek

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 241
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nieczysta próba zagrania znanej marki wędkarskiej
« Odpowiedź #31 dnia: 09.09.2021, 13:25 »
Pozostaje być w miarę przytomnym i nie łykać jak pelikan :)
Ale i w miarę możliwości i sumienia potępiać złe praktyki 🙂

Bez wątpienia. Powinny być pokazywane palcem wręcz, jednak to nic nie zmieni :) No a za obrażanie "dobrego imienia" firmy nikt się ciągać nie chce i zwyczajnie nikt na to czasu nie ma :D
A ja myślę, że jednak kilku osobom się oczka otworzą 😉
Dlatego "nic" zamieniłbym na "niewiele" zmieni. A to już coś 😉

Mój błąd :) i oby było tak jak prawisz :beer:
Plum

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 413
  • Reputacja: 1970
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nieczysta próba zagrania znanej marki wędkarskiej
« Odpowiedź #32 dnia: 09.09.2021, 13:28 »
Wiecie, co w tym wszystkim jest najciekawsze?
Że SiG do tej pory pozostał "wolny". Co prawda co jakiś czas zarzuca się nam, że współpracujemy ze sklepem na D, bo chwalimy jego podejście do klienta. Ale cóż. Wszystkich nie zadowolisz, a wielu z upodobaniem doszukuje się dziury w całym.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Majki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 015
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nieczysta próba zagrania znanej marki wędkarskiej
« Odpowiedź #33 dnia: 09.09.2021, 13:33 »
Sklepy też promują raczej firmy na których mają najlepszą marżę ? Dlaczego tak mało kiji shimano jest pokazywanych ? bo bardzo niska marża :)

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 994
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nieczysta próba zagrania znanej marki wędkarskiej
« Odpowiedź #34 dnia: 09.09.2021, 13:34 »
Wiecie, co w tym wszystkim jest najciekawsze?
Że SiG do tej pory pozostał "wolny". Co prawda co jakiś czas zarzuca się nam, że współpracujemy ze sklepem na D, bo chwalimy jego podejście do klienta. Ale cóż. Wszystkich nie zadowolisz, a wielu z upodobaniem doszukuje się dziury w całym.

I dlatego tutaj jestem. Mam nadzieję, że nigdy to się nie zmieni. Z drugiej strony mam świadomość że kasa to kasa i do życia jest potrzebna.

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 989
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Nieczysta próba zagrania znanej marki wędkarskiej
« Odpowiedź #35 dnia: 09.09.2021, 13:37 »
Sklepy też promują raczej firmy na których mają najlepszą marżę ? Dlaczego tak mało kiji shimano jest pokazywanych ? bo bardzo niska marża :)
Racja.
Marża to bardzo istotna kwestia szczególnie w świecie przemalowanych chińczyków.
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 489
  • Reputacja: 197
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Nieczysta próba zagrania znanej marki wędkarskiej
« Odpowiedź #36 dnia: 09.09.2021, 13:39 »
Wiecie, co w tym wszystkim jest najciekawsze?
Że SiG do tej pory pozostał "wolny". Co prawda co jakiś czas zarzuca się nam, że współpracujemy ze sklepem na D, bo chwalimy jego podejście do klienta. Ale cóż. Wszystkich nie zadowolisz, a wielu z upodobaniem doszukuje się dziury w całym.

I dlatego tutaj jestem. Mam nadzieję, że nigdy to się nie zmieni. Z drugiej strony mam świadomość że kasa to kasa i do życia jest potrzebna.

Zarabiać można w różny sposób, mniej lub bardziej uczciwy. Pewnie można by coś zrobić w porozumieniu z administracją i musiały być takie próby. Widocznie nieopłacalne na tutejszych warunkach :)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 413
  • Reputacja: 1970
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nieczysta próba zagrania znanej marki wędkarskiej
« Odpowiedź #37 dnia: 09.09.2021, 13:46 »
Dopuściliśmy teamy do pisania na konkretnych warunkach.
Dzięki temu widzicie, kto z kim współpracuje i kogo reklamuje. Każdy wie, o co chodzi, a wszyscy razem mamy dostęp do opisów towarów/sprzętu i nowinek z tych firm. Win-win.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 241
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nieczysta próba zagrania znanej marki wędkarskiej
« Odpowiedź #38 dnia: 09.09.2021, 13:50 »
Wiecie, co w tym wszystkim jest najciekawsze?
Że SiG do tej pory pozostał "wolny". Co prawda co jakiś czas zarzuca się nam, że współpracujemy ze sklepem na D, bo chwalimy jego podejście do klienta. Ale cóż. Wszystkich nie zadowolisz, a wielu z upodobaniem doszukuje się dziury w całym.

I dlatego tutaj jestem. Mam nadzieję, że nigdy to się nie zmieni. Z drugiej strony mam świadomość że kasa to kasa i do życia jest potrzebna.

A moim zdaniem, nawet jeżeli mielibyście podpisaną współpracę z chociażby wspomnianym D. i czerpali z niej korzyści nie ma nic w tym złego, póki nie musicie wyrabiać targetu na nas w kategorii danego produktu, czyli wciskać coś nam na siłę. Mamy wolny rynek i mogę poszukać poleconej pozycji sobie taniej. Do wszystkich przeciwników pamiętajmy, że dostajemy tutaj niesamowite ilości wiedzy praktycznie za darmo, a chociażby moderowanie i obsługa też pochłania kupę czasu. Jakieś docenienie też powinno być :beer: Wszystko z dobrym smakiem oczywiście.
Plum

Offline didek_b

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 73
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nieczysta próba zagrania znanej marki wędkarskiej
« Odpowiedź #39 dnia: 09.09.2021, 13:54 »
Dawno juz wyroslem z yautuberskiego pieprzenia. Mam uczulenie na sprzet ktory pokazuja internetowe gwiazdy , u mnie wrecz ich reklamy przynosza odwrotny efekt. Dobrze ze nie dales sie wciagnac w to gowno , trzeba miec honor :thumbup:
Mam tak samo. Kiedyś w komentarzu pod filmem spytałem tworców, jakiego systemiku z agrafką użyli w zestawie i w odpowiedzi otrzymałem link do agrafki Flagmana takiego z blaszką. .W filmie był użyty chyba matrix z agrafką tylko z drutu. Od tej pory nie oglądam i nie subskrybuję kanału promującego markę Flagmana i  jakoś wszystko odstręcza mnie od tej firmy.
"...Ryby pływają na niby..."
     Pozdrawiam:  Dawid.

Offline LUKAPIO

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nieczysta próba zagrania znanej marki wędkarskiej
« Odpowiedź #40 dnia: 09.09.2021, 15:20 »
Dawno juz wyroslem z yautuberskiego pieprzenia. Mam uczulenie na sprzet ktory pokazuja internetowe gwiazdy , u mnie wrecz ich reklamy przynosza odwrotny efekt. Dobrze ze nie dales sie wciagnac w to gowno , trzeba miec honor :thumbup:
Mam tak samo. Kiedyś w komentarzu pod filmem spytałem tworców, jakiego systemiku z agrafką użyli w zestawie i w odpowiedzi otrzymałem link do agrafki Flagmana takiego z blaszką. .W filmie był użyty chyba matrix z agrafką tylko z drutu. Od tej pory nie oglądam i nie subskrybuję kanału promującego markę Flagmana i  jakoś wszystko odstręcza mnie od tej firmy.

A czy ten kanał to sklep? Bo jeśli tak to nie ma co się dziwić, że zarzucili link do agrafki marki, którą sprzedają. Może matrixa nie mają w asortymencie.
Profil na Instagramie: lukapio_fishing
Profil na Facebooku: Lukapio Fishing

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 413
  • Reputacja: 1970
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nieczysta próba zagrania znanej marki wędkarskiej
« Odpowiedź #41 dnia: 09.09.2021, 15:21 »
Dawno juz wyroslem z yautuberskiego pieprzenia. Mam uczulenie na sprzet ktory pokazuja internetowe gwiazdy , u mnie wrecz ich reklamy przynosza odwrotny efekt. Dobrze ze nie dales sie wciagnac w to gowno , trzeba miec honor :thumbup:
Mam tak samo. Kiedyś w komentarzu pod filmem spytałem tworców, jakiego systemiku z agrafką użyli w zestawie i w odpowiedzi otrzymałem link do agrafki Flagmana takiego z blaszką. .W filmie był użyty chyba matrix z agrafką tylko z drutu. Od tej pory nie oglądam i nie subskrybuję kanału promującego markę Flagmana i  jakoś wszystko odstręcza mnie od tej firmy.

A czy ten kanał to sklep? Bo jeśli tak to nie ma co się dziwić, że zarzucili link do agrafki marki, którą sprzedają. Może matrixa nie mają w asortymencie.

No jak nie ma co się dziwić? Zostało zadane pytanie, jakiej agrafki używają na filmie. Odpowiedzieli kłamstwem. Kropka. Tu nie ma miejsca na interpretację.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 610
  • Reputacja: 93
Odp: Nieczysta próba zagrania znanej marki wędkarskiej
« Odpowiedź #42 dnia: 09.09.2021, 15:39 »
Ech... moim zdaniem tak długo, jak długo zgodnie z prawem nie można tutaj podać wprost nazwy tej marki... to zostaje nam tylko czcze gadanie.
Musieliby się odnieść, zawstydzić, bić w piersi, może ktoś w imię lepszej sprawy przestałby u nich kupować - zapłaciliby w jakiś sposób, choćby wizerunkowy.

A tak... znajdą sobie kogoś innego, kto będzie trzymał język za zębami.

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 241
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nieczysta próba zagrania znanej marki wędkarskiej
« Odpowiedź #43 dnia: 09.09.2021, 15:45 »
Dawno juz wyroslem z yautuberskiego pieprzenia. Mam uczulenie na sprzet ktory pokazuja internetowe gwiazdy , u mnie wrecz ich reklamy przynosza odwrotny efekt. Dobrze ze nie dales sie wciagnac w to gowno , trzeba miec honor :thumbup:
Mam tak samo. Kiedyś w komentarzu pod filmem spytałem tworców, jakiego systemiku z agrafką użyli w zestawie i w odpowiedzi otrzymałem link do agrafki Flagmana takiego z blaszką. .W filmie był użyty chyba matrix z agrafką tylko z drutu. Od tej pory nie oglądam i nie subskrybuję kanału promującego markę Flagmana i  jakoś wszystko odstręcza mnie od tej firmy.

A czy ten kanał to sklep? Bo jeśli tak to nie ma co się dziwić, że zarzucili link do agrafki marki, którą sprzedają. Może matrixa nie mają w asortymencie.

Przez takie kłamstwa został właśnie założony ten wątek :)
Plum

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 012
  • Reputacja: 216
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nieczysta próba zagrania znanej marki wędkarskiej
« Odpowiedź #44 dnia: 09.09.2021, 15:47 »
Każdy wie jak wygląda sytuacja nad wodą PZW, więc nie wiem co w tym dziwnego. Wielu youtuberów mówi wprost, że nie robi filmów z PZW lub jak już robi to ich nie publikują, bo nie ma co na nim pokazać.
Firmy karpiowe również mówią wprost, że robią filmy tylko na komercji, bo jest tam ryba.
Każdy kto jest kumaty to wie, że ryba to ryba. Jednego dnia weźmie na A, a drugiego na B.

Ech... moim zdaniem tak długo, jak długo zgodnie z prawem nie można tutaj podać wprost nazwy tej marki... to zostaje nam tylko czcze gadanie.
Ale po co podawać? Każdy wie jak wygląda życie.
Zobacz na ostatnie filmy feedersklepu, gdzie na Porębie gość wrzucił do wody PZW przeszło 100 zł (jokers, ochotka, zanęta) i złowił 3 leszczyki. A później film z innej wody komercyjnej i 50 kg ryby.
Robinson na filmach pokazuje bezrybie i mówi o tym wprost.
Genesis Carp otwarcie mówi, że łowi tylko na komercji, bo jest tam ryba. A jak pokażą śląskie perełki jak to zrobili chyba 2 lata temu to później mięsiarze wyłapali te ryby...