Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 802166 razy)

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #690 dnia: 25.02.2016, 10:16 »
Widzę, że niektórzy z kolegów zmierzają trochę w złym kierunku... Gratisy to gratisy. Nie są żadnym obowiązkiem, a wręcz powinny być przemiłym zaskoczeniem. Jeśli ktoś je dostaje, to bardzo fajnie, ale nie należy mieć żadnych pretensji, żywić żadnych uraz czy czegokolwiek takiego, bo nas gratis ominął albo dostaliśmy "tylko" czapeczkę. Koledzy, nie idźcie tą drogą...

Michał masz rację i w zupełności zgadzam się. Drapieżnicy może kierują się wiedzą z naszego forum a np. kolega Grzegorz (matchless) bierze udział w zawodach, ma doświadczenia z testami itp. stąd pewnie dostał takową paczuszkę. Ja także zakupiłem u Nich za ponad 2 tys i nawet przez myśl mi nie przeszło abym o coś rościł prawa. Rabat mi wystarcza. No fakt Koledzy mogą mieć inne zdanie i szanuję to :)
Darek

Offline matchless

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 167
  • Reputacja: 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #691 dnia: 25.02.2016, 10:23 »
Ja akurat nie mam konta powiązanego z tym sklepowym, więc wątpię, by ktoś wysłał mi produkty celowo. Może wysyłają to losowo albo opierając się na wcześniejszych zamówieniach - ja na przykład zamówiłem u nich mnóstwo pelletu i zanęt Sonu. Nawet, jeśli ktoś ma wgląd na forum to raczej trudno było by im skojarzyć, że ja to ja. Nigdy też do nich nie pisałem ani nie informowałem, że udzielam się na forum SiG.
Grzegorz

Chub

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #692 dnia: 25.02.2016, 10:36 »
Jak już kiedyś wspominałem należy się cieszyć, że sklep w ogóle takie akcje przeprowadza , że daje jakieś gratisy, wysyła bilety na taką Rybomanię a wcale nie jest to ich obowiązkiem. Doceńmy to bo wszystkich nie są w stanie zadowolić. Który sklep działa w ten sposób ?...

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #693 dnia: 25.02.2016, 10:37 »
Ja akurat nie mam konta powiązanego z tym sklepowym, więc wątpię, by ktoś wysłał mi produkty celowo. Może wysyłają to losowo albo opierając się na wcześniejszych zamówieniach - ja na przykład zamówiłem u nich mnóstwo pelletu i zanęt Sonu. Nawet, jeśli ktoś ma wgląd na forum to raczej trudno było by im skojarzyć, że ja to ja. Nigdy też do nich nie pisałem ani nie informowałem, że udzielam się na forum SiG.

Dałem taki przykład bo ja gdybym miał sklep to pewnie też byś się znalazł na takowej liście. Może się mylę i tak jak napisałeś jest to drogą losowania :)

Tak czy owak należało Ci się :)
Darek

Offline masters

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bolesławiec/ Lille
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #694 dnia: 25.02.2016, 10:58 »
Widzę, że niektórzy z kolegów zmierzają trochę w złym kierunku... Gratisy to gratisy. Nie są żadnym obowiązkiem, a wręcz powinny być przemiłym zaskoczeniem. Jeśli ktoś je dostaje, to bardzo fajnie, ale nie należy mieć żadnych pretensji, żywić żadnych uraz czy czegokolwiek takiego, bo nas gratis ominął albo dostaliśmy "tylko" czapeczkę. Koledzy, nie idźcie tą drogą...

W 100% sie zgadzam z Mosteque :thumbup:
Shimano Super Ultegra AX 12`+ Shimano Twin Power 4000HG, Shimano Super Ultegra AX 10,6` + Shimano Sustain 4000FG, Matrix Superbox S36.

Offline dominik9166

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 329
  • Reputacja: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko C&R!
  • Lokalizacja: Podkarpacie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #695 dnia: 25.02.2016, 13:31 »
Dostałem odpowiedź :)
Bardzo dobry kontakt ze sklepem i pomoc dla klienta. Wszystko zostało sprawdzone i myślę że się dogadaliśmy.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

~Dominik

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #696 dnia: 25.02.2016, 13:44 »
Napisałem maila do nich bo nie znam dwóch pelletow które przysłali do testów, myślałem że odpowiedza co to za wynalazki. Jednak on kazali przetestować w ciemno i dać znać jak wyniki 😃 wiec nie pozostaje mi jak tylko jechać nad wodę 😃
Krzysztof

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 562
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #697 dnia: 25.02.2016, 13:59 »
Napisałem maila do nich bo nie znam dwóch pelletow które przysłali do testów, myślałem że odpowiedza co to za wynalazki. Jednak on kazali przetestować w ciemno i dać znać jak wyniki 😃 wiec nie pozostaje mi jak tylko jechać nad wodę 😃
Do jakich to wyrzeczeń człowieka zmuszają... :D
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 264
  • Reputacja: 898
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #698 dnia: 25.02.2016, 14:00 »
Napisałem maila do nich bo nie znam dwóch pelletow które przysłali do testów, myślałem że odpowiedza co to za wynalazki. Jednak on kazali przetestować w ciemno i dać znać jak wyniki 😃 wiec nie pozostaje mi jak tylko jechać nad wodę 😃
Do jakich to wyrzeczeń człowieka zmuszają... :D
Jak się sprawdzi - to byś pewno szukał tańszego sklepu a tak mają cie chcesz łowić - oni tylko wiedzą co to ....
Maciek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #699 dnia: 25.02.2016, 14:14 »
Napisałem maila do nich bo nie znam dwóch pelletow które przysłali do testów, myślałem że odpowiedza co to za wynalazki. Jednak on kazali przetestować w ciemno i dać znać jak wyniki 😃 wiec nie pozostaje mi jak tylko jechać nad wodę 😃
Niezmiernie rozsądne podejście sklepu. Nie dają szansy sugerowania się marką a jedynie skutecznością.
Pewnie znów mi się dostanie o zadymę. Ale koledzy. To forum ma już swoją markę i proszę .Nie zaniżajmy jej miałczeniem i żalami o gratisy. No sory jeśli kogoś ubodło,ale czasem tak to się odbiera.
Arek

Offline dominik9166

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 329
  • Reputacja: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko C&R!
  • Lokalizacja: Podkarpacie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #700 dnia: 25.02.2016, 14:17 »
Napisałem maila do nich bo nie znam dwóch pelletow które przysłali do testów, myślałem że odpowiedza co to za wynalazki. Jednak on kazali przetestować w ciemno i dać znać jak wyniki 😃 wiec nie pozostaje mi jak tylko jechać nad wodę 😃
Niezmiernie rozsądne podejście sklepu. Nie dają szansy sugerowania się marką a jedynie skutecznością.
Pewnie znów mi się dostanie o zadymę. Ale koledzy. To forum ma już swoją markę i proszę .Nie zaniżajmy jej miałczeniem i żalami o gratisy. No sory jeśli kogoś ubodło,ale czasem tak to się odbiera.
Zgadzam się z Tobą w 100%
~Dominik

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #701 dnia: 25.02.2016, 14:17 »
Napisałem maila do nich bo nie znam dwóch pelletow które przysłali do testów, myślałem że odpowiedza co to za wynalazki. Jednak on kazali przetestować w ciemno i dać znać jak wyniki 😃 wiec nie pozostaje mi jak tylko jechać nad wodę 😃
Niezmiernie rozsądne podejście sklepu. Nie dają szansy sugerowania się marką a jedynie skutecznością.
Pewnie znów mi się dostanie o zadymę. Ale koledzy. To forum ma już swoją markę i proszę .Nie zaniżajmy jej miałczeniem i żalami o gratisy. No sory jeśli kogoś ubodło,ale czasem tak to się odbiera.

Arku myślę, że po kilku wpisach powyżej już nikt o gratisy nie będzie krzyczał ;)

Podejście sklepu w rzeczy samej profesjonalne. W sumie to może być nawet Jaxon a jak skuteczny to skuteczny (bądź nie).
Darek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #702 dnia: 25.02.2016, 14:20 »
Darek, byłeś prekursorem mego wpisu! Rozumiemy się bez słów! ;)  :thumbup: 
Arek

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #703 dnia: 25.02.2016, 14:28 »
Darek, byłeś prekursorem mego wpisu! Rozumiemy się bez słów! ;)  :thumbup:
To przypucuję :D :thumbup:
Darek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #704 dnia: 25.02.2016, 14:34 »
No nieee noo! ;D ;) Tak z wazelinką??? ;) (Żarcik Darku) :)
Arek