Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 802158 razy)

Offline Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 357
  • Reputacja: 328
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1950 dnia: 06.02.2017, 18:57 »
Oferta sklepu stale się powiększa, ostatnio doszło tyle nowości że głowa mała, panowie mamy mega sklep i na dodatek z najlepszą obsługą. Jakbym miał się do czegoś przyczepić, to brakuje mi w ich ofercie typowo karpiowych ciężarków, z krętlikiem i centrycznych, mają jakieś z Mikado, ale to nie to, skoro weszli w asortyment Foxa, to można by było od nich je ściągnąć, tego brakowało mi w koszyku i musiałem zamówić w innym sklepie, taka moja sugestia do obsługi sklepu.
Zacytuje swój wpis, nie było ciężarków Foxa w ofercie sklepu, i proszę już są, można? - można, już nie będę robił zakupów w innych sklepach, teraz mam wszystko do metody i karpiowania w jednym sklepie, dziękuję Drapieżnik, pozdrawiam obsługę!
Sławek

Offline Matysekmm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 978
  • Reputacja: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1951 dnia: 06.02.2017, 21:51 »
A ja pochwalę chłopaków i Panią z Drapieżnika za to że jeśli czegoś nie mają to starają się pomóc i ściągają daną rzecz pod klienta. I to jest coś mało spotykanego gdzie indziej. Ja spotkałem się z tak fantastycznym podejściem tylko u Drapieżców i w Grubej Rybie. :bravo:
Pozdrawiam

Marek

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 862
  • Reputacja: 153
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1952 dnia: 07.02.2017, 17:04 »
Co ten Drapieżnik?

http://sklepdrapieznik.pl/sklep/mikado/20832-x-plode-method-feeder-350-120g.html

Ciężar wyrzutowy: ≤120g (IDEALNY KIJ NAWET DO 20g KOSZYKÓW, NASZY ZDANIEM C.W. WYNOSI MAX 80g)

To nie wiedzą co sprzedają i przypuszczają, że producent kłamie :D

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1953 dnia: 07.02.2017, 17:06 »
To znaczy, że nie zgadzają się z opisem producenta :D
Pozdrawiam
Mirek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 562
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1954 dnia: 07.02.2017, 17:11 »
Dziwny wniosek wysnułeś z tego opisu, bo dla mnie wynika z niego, że właśnie doskonale wiedzą, co sprzedają.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 862
  • Reputacja: 153
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1955 dnia: 07.02.2017, 17:31 »
Dziwny wniosek wysnułeś z tego opisu, bo dla mnie wynika z niego, że właśnie doskonale wiedzą, co sprzedają.

Wybacz, że ośmielę się wyrazić sprzeciw na Twoje słowa, ale jeśli produkt ma ujawniony mankament, to cena powinna być skorygowana :) Raczej taka oferta nie nadaje się do działu nowości a bardziej wyprzedaż.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 562
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1956 dnia: 07.02.2017, 17:34 »
Dziwny wniosek wysnułeś z tego opisu, bo dla mnie wynika z niego, że właśnie doskonale wiedzą, co sprzedają.

Wybacz, że ośmielę się wyrazić sprzeciw na Twoje słowa, ale jeśli produkt ma ujawniony mankament, to cena powinna być skorygowana :) Raczej taka oferta nie nadaje się do działu nowości a bardziej wyprzedaż.
Oczywiście możesz się ze mną nie zgadzać :D
Tak jak ja nie zgadzam się z Tobą. TO nie jest ujawniony mankament tylko ukłon ze strony sklepu, że to sprawdzili i napisali. Wejdź sobie do innego sklepu i kup ten kij z zamiarem użytkowania go tak, jak jest on opisany przez producenta. Jak się złamie albo nie będzie obsługiwał danego ciężaru odpowiednio, to napiszesz, ze sklep jest gówniany, czy że firma X wyprodukowała gówniany kijek?
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Chub

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1957 dnia: 07.02.2017, 17:39 »
Każdy powód dobry żeby się przy...powiedzmy czepić...chcieli dobrze wyszło jak wyszło mentalności niektórych nie zmienią..

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 862
  • Reputacja: 153
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1958 dnia: 07.02.2017, 17:49 »
Dziwny wniosek wysnułeś z tego opisu, bo dla mnie wynika z niego, że właśnie doskonale wiedzą, co sprzedają.

Wybacz, że ośmielę się wyrazić sprzeciw na Twoje słowa, ale jeśli produkt ma ujawniony mankament, to cena powinna być skorygowana :) Raczej taka oferta nie nadaje się do działu nowości a bardziej wyprzedaż.
Oczywiście możesz się ze mną nie zgadzać :D
Tak jak ja nie zgadzam się z Tobą. TO nie jest ujawniony mankament tylko ukłon ze strony sklepu, że to sprawdzili i napisali. Wejdź sobie do innego sklepu i kup ten kij z zamiarem użytkowania go tak, jak jest on opisany przez producenta. Jak się złamie albo nie będzie obsługiwał danego ciężaru odpowiednio, to napiszesz, ze sklep jest gówniany, czy że firma X wyprodukowała gówniany kijek?

Jaki ukłon? Jeśli produkt nie spełnia specyfikacji a sprzedawca o tym wie, to albo należy się klientowi stosowna obniżka albo towar należy wycofać z oferty. Sprzedawca dbający o klienta by tak zrobił. Niestety w Polsce trudno o takich... Zwróć uwagę jest różnica aż 40 g czyli 1/3 podanej specyfikacji to sporo. 

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 562
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1959 dnia: 07.02.2017, 17:56 »
Poddaję się...
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Semit

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 285
  • Reputacja: 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tomek
  • Lokalizacja: Warszawa/Janów Podlaski
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1960 dnia: 07.02.2017, 17:57 »
No widzisz i ten co chciał mocniejszy kij da sobie z nim spokój a ten co chciał delikatniejszy weźmie go pod uwagę. Masz wybór, a jak już masz wybór to bardzo dużo. Ukłon w stronę sklepu, uczciwie podchodzą do sprawy. :bravo:
Tomek

Offline Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 357
  • Reputacja: 328
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1961 dnia: 07.02.2017, 17:59 »
Sławek

Offline ju-rek

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 342
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mazury
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1962 dnia: 07.02.2017, 18:04 »
Sporo wędek feederowych ma zawyżone C.W. Nie znaczy to jednak, że złamią się przy podanych przez producenta ciężarach (zazwyczaj). Raczej chodzi tu, o obciążenie pozwalające na komfortowy wyrzut i te może być niższe. Ja tak to widzę.

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 862
  • Reputacja: 153
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1963 dnia: 07.02.2017, 18:14 »
Sporo wędek feederowych ma zawyżone C.W. Nie znaczy to jednak, że złamią się przy podanych przez producenta ciężarach (zazwyczaj). Raczej chodzi tu, o obciążenie pozwalające na komfortowy wyrzut i te może być niższe. Ja tak to widzę.

No właśnie nie zostało to doprecyzowane :) Bo ja to odebrałem jako mankament wędki, że lepiej nie przekraczać 80 g, bo może się złamać.

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 862
  • Reputacja: 153
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1964 dnia: 07.02.2017, 19:23 »
Rafał. Sam wiesz, że takie opisowe kwiatki to u nas norma. Ja podzielam zdanie kolegów. Fajnie, że sklep wprowadza własny opis. Nikt nie zmusza do zakupu. Miałem Daiwy 300% droższe, które miały się nijak do deklarowanych parametrów.

No właśnie ten kwiatek opisowy chciałem wyjaśnić :) Co autor miał na myśli, nie wiem, ale jako klient sklepu (zadowolony) jestem zainteresowany tą wędką. I fajnie, że sklep informuje o takich rzeczach tylko zdziwiło mnie to, że w moim odczuciu sprzęt z wadą znalazł się w ofercie i nie jest przeceniony. Możliwe, że znajdą se klienci którzy podobnie pomyślą jak ja i zrezygnują z zakupu. Natomiast jeśli ów opis tyczy się komfortu zarzutu to zwracam honor i nie było tematu :)