Autor Wątek: Łowisko komercyjne Dąbrowa koło Poznania  (Przeczytany 64464 razy)

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 337
  • Reputacja: 606
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko komercyjne Dąbrowa koło Poznania
« Odpowiedź #135 dnia: 30.04.2021, 21:52 »
Dzisiaj Dąbrowa znowu wystartowała w tym sezonie. Otwarcie o 13:00. Byłem pierwszym wędkarzem w sezonie, więc wędkowanie miałem gratis. Ryby wygłodniałe, dobrze brały, przez 5 godz. miałem 16 karpi, jak się zwijałem to jeszcze 2 straciłem. Jakbym jeszcze został to ponad 20 bym wciągnął.
Karpiki, na początku 2- 3,5, później też mniejsze. Brały cały czas, jak się zwijałem.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Zssido

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 15
  • Lokalizacja: Opalenica
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Łowisko komercyjne Dąbrowa koło Poznania
« Odpowiedź #136 dnia: 30.04.2021, 23:09 »
Jaki cennik za łowienie? I czy otwarte w tygodniu?

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 337
  • Reputacja: 606
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko komercyjne Dąbrowa koło Poznania
« Odpowiedź #137 dnia: 30.04.2021, 23:32 »
Najlepiej to telefon do właścicielki 606 920 866.  Własnej strony w internecie nie ma. Cena jest chyba, jak w zeszłym roku 4 zł za 1 godz. Na dzień dobry zostawiasz 30 zł a przy wyjściu się rozliczasz. Nie jestem pewien, bo jak pisałem jako pierwszy wędkarz w sezonie miałem łowienie gratis, może Piter coś napisze, był po mnie. Mi to pasuje, bo jak na Wojnowicach po 2-3 godz. musiałem się zwinąć to i tak 2 dychy zostawiałem. Sezon się rozpoczął, więc zwykle weekendy od 7:00 a dni powszednie od 8:00. Ale najlepiej zadzwonić.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder


Pozdrawiam Łukasz

Offline Zssido

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 15
  • Lokalizacja: Opalenica
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Łowisko komercyjne Dąbrowa koło Poznania
« Odpowiedź #139 dnia: 01.05.2021, 09:22 »
Najlepiej to telefon do właścicielki 606 920 866.  Własnej strony w internecie nie ma. Cena jest chyba, jak w zeszłym roku 4 zł za 1 godz. Na dzień dobry zostawiasz 30 zł a przy wyjściu się rozliczasz. Nie jestem pewien, bo jak pisałem jako pierwszy wędkarz w sezonie miałem łowienie gratis, może Piter coś napisze, był po mnie. Mi to pasuje, bo jak na Wojnowicach po 2-3 godz. musiałem się zwinąć to i tak 2 dychy zostawiałem. Sezon się rozpoczął, więc zwykle weekendy od 7:00 a dni powszednie od 8:00. Ale najlepiej zadzwonić.


Dzięki za info. Pewnie w tym roku tam się wybiorę

Offline Cie Mar

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Dopiewo
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko komercyjne Dąbrowa koło Poznania
« Odpowiedź #140 dnia: 01.05.2021, 11:48 »
Witam.Gratulacje dla Tomka za mocne otwarcie sezonu. :bravo:Zauważyłem że kilku z Was łowi także na Wojnowicach. :D Ja nigdy nie łowiłem na Dąbrowie a mam tu  bliżej,więc kieruje do Was prośbę :beg: :beg: o napisanie czegoś  więcej na temat tej wody.
 Pozdrawiam i dziękuje  Marek

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder


Pozdrawiam Łukasz

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 337
  • Reputacja: 606
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko komercyjne Dąbrowa koło Poznania
« Odpowiedź #142 dnia: 01.05.2021, 12:14 »
http://www.lowiskakomercyjne.pl/wielkopolskie/lowisko-dabrowa/
Pisałem, że nie ma oficjalnej strony. Podlinkowana strona podaje bardzo nieaktualne informacje, leszcz i lin zostały dawno wyjedzone przez suma, jesiotra tam na pewno nie ma. Dominuje karp, głównie w wymiarze handlowym, jest też amur i spore japońce ponad 1 kg.
Acha, godziny otwarcia zależą od pory roku i dnia tygodnia. W poniedziałki łowisko nieczynne.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Piter_xt

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 150
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Przeźmierowo
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko komercyjne Dąbrowa koło Poznania
« Odpowiedź #143 dnia: 01.05.2021, 22:03 »
Dzisiaj Dąbrowa znowu wystartowała w tym sezonie. Otwarcie o 13:00. Byłem pierwszym wędkarzem w sezonie, więc wędkowanie miałem gratis. Ryby wygłodniałe, dobrze brały, przez 5 godz. miałem 16 karpi, jak się zwijałem to jeszcze 2 straciłem. Jakbym jeszcze został to ponad 20 bym wciągnął.
Karpiki, na początku 2- 3,5, później też mniejsze. Brały cały czas, jak się zwijałem.

Noo rozwaliłeś system nie ma co gadać. Gratulacje. Dziś na twoim miejscu siedziało dwóch wędkarzy i z tego co widziałem jak byłem to wynik 0. Ja w piątek tylko 3 karpiki w te dwie godzinki na końcu dnia. Byłem w sobotę od rana. Pierwsze 4 rzuty, pierwsze 4 karpiki w tym niestety jedna spinka więc tylko 3 na brzegu ... Jednak początek zajebisty ale jak wiadomo ; dobre złego początki. 6 rzut i czwarty karp i stop na jakieś 2 godziny. Ogólnie w 6 godzin 5 karpików i 1 ładny karasek. Nie trafiłem chyba za bardzo z przynętami bo po szczytówce było widać że chodzą rybki wokół zestawu. Pierwsze śliwki robaczywki. Cena za godzinę chyba jak w zeszłym roku bo wydaje mi się że dostałem dziś 6 pln z 30 które przy wejściu zostawiłem. Karpie niestety u mnie max do 4 kg. Takie sportowe i zarybieniowe. 

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 337
  • Reputacja: 606
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko komercyjne Dąbrowa koło Poznania
« Odpowiedź #144 dnia: 01.05.2021, 23:19 »
Witam.Gratulacje dla Tomka za mocne otwarcie sezonu. :bravo:Zauważyłem że kilku z Was łowi także na Wojnowicach. :D Ja nigdy nie łowiłem na Dąbrowie a mam tu  bliżej,więc kieruje do Was prośbę :beg: :beg: o napisanie czegoś  więcej na temat tej wody.
 Pozdrawiam i dziękuje  Marek
Wojnowice mają osobny wątek https://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=18738.0
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Cie Mar

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Dopiewo
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko komercyjne Dąbrowa koło Poznania
« Odpowiedź #145 dnia: 02.05.2021, 10:12 »
Witam.Tomek mnie o chodziło o wodę na Dąbrowie bo na Wojnowicach już łowiłem.
Pozdrawiam
Marek

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 337
  • Reputacja: 606
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko komercyjne Dąbrowa koło Poznania
« Odpowiedź #146 dnia: 02.05.2021, 22:35 »
Pisałem, że nie ma oficjalnej strony. Podlinkowana strona podaje bardzo nieaktualne informacje, leszcz i lin zostały dawno wyjedzone przez suma, jesiotra tam na pewno nie ma. Dominuje karp, głównie w wymiarze handlowym, jest też amur i spore japońce ponad 1 kg.
Acha, godziny otwarcia zależą od pory roku i dnia tygodnia. W poniedziałki łowisko nieczynne.
Marek, to tak jak napisałem powyżej. Szerokość jakieś 80 m, długość ok. 460 m. Typowa wanna po wyrobisku żwirowym, obok czynna żwirownia, więc w tygodniu hałas.
Głębokość w miarę równa ok. 1,2 m, w tyle nawet mniejsza do 30 cm. Obok większy, płytki i zarośnięty staw, gdzie można zapolować na drapieżnika. Można wypożyczyć na ten staw łódkę.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Cie Mar

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Dopiewo
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko komercyjne Dąbrowa koło Poznania
« Odpowiedź #147 dnia: 02.05.2021, 23:02 »
Tomek czy ta pracująca żwirownia ma  wpływ na brania bo wybieram się w tym tygodniu, jak tylko przestanie padać deszcz bo od przyszłego poniedziałku wyjeżdżam do sanatorium i rybarki nie będzie.
Pozdrawiam
  Marek

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 337
  • Reputacja: 606
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko komercyjne Dąbrowa koło Poznania
« Odpowiedź #148 dnia: 02.05.2021, 23:42 »
Jeśli ma jakieś to tylko pozytywne :P. Ryby się przyzwyczaiły.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Cie Mar

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Dopiewo
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko komercyjne Dąbrowa koło Poznania
« Odpowiedź #149 dnia: 04.05.2021, 11:23 »
Tomek dzięki za info. :beer: :beer:

   Pozdrawiam

      Marek