Autor Wątek: Ciekawe oferty wędkarskie  (Przeczytany 1044140 razy)

Offline kismet75

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: B.P / Filadelfia
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #2535 dnia: 05.03.2018, 15:09 »
W decathlon jest dostępny Hot Demon w fajnej cenie 39.99

https://www.decathlon.pl/atraktor-w-pynie-hot-demon-200ml-id_8095756.html
Pozdrawiam
Mariusz

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #2536 dnia: 05.03.2018, 15:16 »
Cena super, tylko zobacz na filmach Sebka, jaka jest różnica między dipem z Deca a kupionym w sklepie wędkarskim.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline kismet75

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: B.P / Filadelfia
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #2537 dnia: 05.03.2018, 16:02 »
No trudno już zamówiłem z Deca. Zobaczymy co z tego będzie .
Pozdrawiam
Mariusz

Offline księciu9

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Górny Śląsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #2538 dnia: 05.03.2018, 17:25 »
Kilka dni temu byłem w Mikołowskim Decatlonie i zobaczyłem te kulasy
https://www.decathlon.pl/kulki-proteinowe-caperlan-wellmix-liver-10kg-20mm-id_8391868.html
Cena 99zł za 10kg to niezbyt drogo.Czy cena idzie z jakością tych kulek?Używał ktoś tych kulek?Jakieś opinie?
Gdyby mi żona kazała wybierać między wędkarstwem a małżeństwem, już byłbym singlem 😃

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #2539 dnia: 05.03.2018, 17:35 »
Nie używałem, ale napisze tak. Jeśli dużo nęcisz to się nadadzą, ale lepiej było w duxonie kupować na wyprzedaży.

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #2540 dnia: 05.03.2018, 17:37 »
Pozdrawiam
Mirek

Offline księciu9

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Górny Śląsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #2541 dnia: 05.03.2018, 17:49 »
Z innego forum http://forum-karpiowe.pl/viewtopic.php?t=1741
Dzięki za link.Tragicznych opini nie mają.Karpie co niektórym się się wieszają na tych kulkach.Pzdr
Gdyby mi żona kazała wybierać między wędkarstwem a małżeństwem, już byłbym singlem 😃

Offline księciu9

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Górny Śląsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #2542 dnia: 05.03.2018, 17:51 »
Nie używałem, ale napisze tak. Jeśli dużo nęcisz to się nadadzą, ale lepiej było w duxonie kupować na wyprzedaży.
No właśnie....Duxon..Nie wybaczę sobie,że nie miałem możliwości zakupu u nich kiedy mieli czyszczenie magazynów😭
Gdyby mi żona kazała wybierać między wędkarstwem a małżeństwem, już byłbym singlem 😃

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #2543 dnia: 05.03.2018, 19:01 »
Kilka dni temu byłem w Mikołowskim Decatlonie i zobaczyłem te kulasy
https://www.decathlon.pl/kulki-proteinowe-caperlan-wellmix-liver-10kg-20mm-id_8391868.html
Cena 99zł za 10kg to niezbyt drogo.Czy cena idzie z jakością tych kulek?Używał ktoś tych kulek?Jakieś opinie?

Powiem tak: idę na ilość a nie na jakość i zamiast wydać 100 zł na byle co i ryzykować spieprzenie łowiska to lepiej jest kupić 3-4 kg czegoś solidnego i sprawdzonego. Polecam Stalomax, Fantazy Baits lub Profess. Pokrusz je, dodaj większą część pelletu i ziaren. Potem zalej to czymś ciekawym i masz pierwszorzędną mieszankę do nęcenia.
Pozdrawiam Seba

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #2544 dnia: 05.03.2018, 19:09 »
Takie rady sa bez sensu. Nie wiemy nawet gdzie kolega wędkuje. Są wody gdzie ziarna i pellet to "samobójstwo" i trzeba sypac kilogramy kulek.

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #2545 dnia: 05.03.2018, 19:38 »
Takie rady sa bez sensu. Nie wiemy nawet gdzie kolega wędkuje. Są wody gdzie ziarna i pellet to "samobójstwo" i trzeba sypac kilogramy kulek.

Dla Ciebie może i bez sensu. Dla mnie zaś mają sens, bo przekładają się na konkretny wynik. Ziarno i pellet to u mnie podstawa! Zaś kulki wyłącznie kruszone i w niewielkiej ilości ... Podobnie jak ja nie wiesz co się u niego sprawdza, więc niech najlepiej przekona się sam. Jeśli zaś chodzi o ziarna to pierwszy raz słyszę, że mogą być samobójstwem.
Pozdrawiam Seba

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #2546 dnia: 05.03.2018, 19:51 »
Jeśli w wodzie jest dużo drobnicy i leszczy to zasypując ziarnem automatycznie ja wabisz w pole nęcenia

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #2547 dnia: 05.03.2018, 20:15 »
Jeśli w wodzie jest dużo drobnicy i leszczy to zasypując ziarnem automatycznie ja wabisz w pole nęcenia

Robimy mały off top, ale mniejsza o to ... To zrozumiałe, że ziarna zwabią drobnicę. U mnie też ona jest, ale jakoś nie mam z nią problemów - szczególnie w nocy. Do pva wędruje stick mix składający się z mielonych kulek, zanęty i większych pelletów. Na włos większy dumbells 10x14 lub pellet 14 mm i naprawdę nie mam problemu z żadna drobnicą. To oczywiście specyfika mojego łowiska. I to chyba na tyle, bo nie chciałbym zaśmiecać wątku.
Pozdrawiam Seba

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #2548 dnia: 05.03.2018, 20:40 »
Kilka dni temu byłem w Mikołowskim Decatlonie i zobaczyłem te kulasy
https://www.decathlon.pl/kulki-proteinowe-caperlan-wellmix-liver-10kg-20mm-id_8391868.html
Cena 99zł za 10kg to niezbyt drogo.Czy cena idzie z jakością tych kulek?Używał ktoś tych kulek?Jakieś opinie?
Podobno po 2-3 godzinach nic z nich nie zostaje, poczytaj komentarze pod różnymi smakami.
Lepiej kup kulki Misela za 37 zł 2,5 kg - wychodzą tanio, a jakościowo jedne z lepszych na rynku wg mnie.
Teraz w Duxon masz w weekend promocję -30% na kolejne zakupy, więc wyjdzie około 22% taniej na całe zakupy.

Offline księciu9

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Górny Śląsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #2549 dnia: 05.03.2018, 21:54 »
Takie rady sa bez sensu. Nie wiemy nawet gdzie kolega wędkuje. Są wody gdzie ziarna i pellet to "samobójstwo" i trzeba sypac kilogramy kulek.
A to proszę już odpowiadam.Jeżeli chodzi o wody PZW to głównie 013 Paprocany,Wisła na Śląsku,kanał Jankowice,kanał Dwory,Bocianie Gniazdo w Paniówkach i inne okoliczne wody.Jeżeli chodzi o komercje to zeszly rok tylko na łowisku Pod Borem i 2 razy łowisko Karpik w Graboszycach.W tym roku chciał bym to podzielić 50/50 i odwiedzić takie wody jak Bażyna,Uroczysko Karpiowe,łowisko Pstrążna a już napewno łowisko Baroniok.Jeżeli chodzi o wody pzw to zawsze mi się lepiej sprawdza bialy robak,pinka czy kukurydza jak sonubaitsy,pikantne kiełbasy,inne pellety 8mm na gumce typu kryl,ochotka itp.Owszem na prywatnej wodzie ryby w to wchodzą ale na tych wodach pzw które wyżej wymieniłem niestety zaliczałem same porażki.Ogólnie łowię zawsze jedną wędką na grubo,mocno zasypane a druga to zawsze feederek metoda i różne kombinowanie.Rzeka wiadomo ..koszyczek.Firm się tyle narobiło,że człowiek już głupieje od tego normalnie.Każdy producent pierniczy,że jego kulki są och ach a później woda weryfikuje.W zeszłym roku testowałem Genesis Carp.Towaru kupione za około 800zl a wyniki słabe.W tym roku mocno zastanawiam się nad firmą Meus ale bardzo chętnie poczytam Waszych porad Panowie bo jak wiemy wędkarstwo to ciągła nauka,rozpracowywanie wody itp.
Gdyby mi żona kazała wybierać między wędkarstwem a małżeństwem, już byłbym singlem 😃