Autor Wątek: Ciekawe oferty wędkarskie  (Przeczytany 1044393 razy)

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4245 dnia: 28.07.2022, 22:41 »
Skaczecie sobie do gardeł z powodu promocji na wędziska :facepalm: gdyby ktoś nagle sprzedawał nowe ople astry za 30 tys zł to pewnie byście się pozabijali ???
Naprawde świat zwariował
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4246 dnia: 29.07.2022, 08:15 »
Chłopcze, mam dla Ciebie propozycję, wyśle Ci na priv mój adres, przyjedź jeśli masz jaja.
Po tym co napisałeś, udowodniłeś jak wielki masz szacunek dla forumowiczów i zasad tu panujących.
Raczej ciężko będzie Ci tu samemu.

Nie wiadomo o co chodziło katystopej-owi, być może chciał pogadać, pokazać TBR Golda i wypić kawę a na odchodne podarować kg cukru :P Ciśnienie duże jak promka na te Goldy, ale z drugiej strony będzie jeszcze w sierpniu z tym że chyba w 1h zostanie wszystko wyprzedane.

Z uwagi że to absolutna nowość to mi nie udało się znaleść recenzji ani filmików z pracy tego kijka. Oglądałem Lake na filmowych recenzjach i jakoś mnie nie zachwycił bo u siebie nie widzę jego zastosowania a i długość składów tez mi nie podchodzi. A z drugiej strony fajnie że kilka osób zakupiło te kije bo być może przed drugą dostawą i promocją będzie coś już wiadomo i ktoś już wrzuci jakąś recenzję a być może komuś drugi kij będzie zbędny i wystawi w dobrych pieniążkach na sprzedaż. Ale zapewne znajdą się tacy (nie piszę tu o chłopakach z forum) gdzie wystawią taki kij na xlo za 400 zł z dopiskiem "wygrany na zawodach" :D
Z poważaniem Marcin

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 502
  • Reputacja: 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4247 dnia: 29.07.2022, 12:48 »
A z drugiej strony fajnie że kilka osób zakupiło te kije bo być może przed drugą dostawą i promocją będzie coś już wiadomo i ktoś już wrzuci jakąś recenzję a być może komuś drugi kij będzie zbędny i wystawi w dobrych pieniążkach na sprzedaż. Ale zapewne znajdą się tacy (nie piszę tu o chłopakach z forum) gdzie wystawią taki kij na xlo za 400 zł z dopiskiem "wygrany na zawodach" :D

Ktoś będzie mógł skorzystać i kupi kij wygrany w wyścigach do koszyka zakupów :P Osobiście nie widzę w tym niczego złego a gdyby to było między kolegami to powiedziałbym jak sytuacja wyglądała. Sprzedaję za połowę tego co zapłaciłem a wtedy obaj kupujemy z rabatem.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4248 dnia: 30.07.2022, 21:12 »
I co tylko jedna osoba kupiła te wędki?
Liczyłem na jakieś recenzje w weekend a tutaj pusto, no ale podziękujmy koledze za serdeczność 8)

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4249 dnia: 02.08.2022, 22:20 »

Offline zacier

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 12
  • Lokalizacja: kobyłka
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4250 dnia: 02.08.2022, 22:24 »
Tubertini TBR Feeder Gold 3,30 60 g - 400 zł
https://www.olx.pl/d/oferta/tubertini-tbr-feeder-gold-3-30-60-g-CID767-IDQiasG.html
Wygrana na zawodach

Wysłane z mojego RMX2155 przy użyciu Tapatalka


Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4251 dnia: 02.08.2022, 23:30 »

"Ale zapewne znajdą się tacy (nie piszę tu o chłopakach z forum) gdzie wystawią taki kij na xlo za 400 zł z dopiskiem "wygrany na zawodach" :D "


Aż sam siebie zacytuję :D Chyba zostanę prorokiem ???

Janusze biznesu przybywajcie na xlo ze swoimi Goldami żeby sprzedawać za grube goldy :facepalm: Zaczynają się żniwa.

Raczej na SiG nie znajdziemy takich "okazji" bo sprzedaż kompletnie zerowa a tu jakby nie patrzeć ludzie maja rozum co do zakupów. Przewiduję okazje "wygranych na zawodach" na jesień oraz "świąteczne wyprzedaże-brak paragonu". 
Z poważaniem Marcin

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4252 dnia: 03.08.2022, 00:15 »
Sprzeda za 400 zł i ma fajny kij za 150 zł warty 550 zł, to jest przedsiębiorczość.
A to wszystko dzięki naszemu koledze, no nic, idę w handel mocno, bo to złoty biznes.

Offline Mr. Pike

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 4
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4253 dnia: 03.08.2022, 10:45 »

Wyprzedzili pozostałych użytkowników Forum,  którzy chętnie kupiliby ten kijek nie za 400zl a za 275zł.
Ale tak to jest gdy na Grupie są konfitury malinowe, których Ty tak mocno bronisz.

Offline Nextion

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 140
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4254 dnia: 03.08.2022, 11:12 »
Już dajcie spokój z tymi kijami. Sam kupiłem z kumplem po sztuce, ale to nie jest nic bez czego nie da się żyć :) Lada moment będzie kolejna okazja do kupna.

Offline Mariusz Wu

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 495
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Żory
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4255 dnia: 03.08.2022, 11:16 »
Już dajcie spokój z tymi kijami. Sam kupiłem z kumplem po sztuce, ale to nie jest nic bez czego nie da się żyć :) Lada moment będzie kolejna okazja do kupna.

I jak je oceniasz?
Nie wypada śmiać się z Ukraińców że mają prezydenta komika w sytuacji gdy ma się prezydenta klauna

Offline Nextion

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 140
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4256 dnia: 03.08.2022, 11:20 »
Bardzo ładnie wykonana. Mam też na stanie TBR lake strog 3m i widać, że ta wersja ma większe przelotki oraz przedłużoną rękojeść. Nie miałem jeszcze okazji przetestować. Blank jest cieniutki, ale wydaje się mocny. Idealna wędka na komercję ;)

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 502
  • Reputacja: 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4257 dnia: 03.08.2022, 12:07 »


Nikogo nie bronię ani nie oskarżam ale tego nie zauważyłeś. Osobiście nie widzę w tym nic złego, że ktoś kogoś wyprzedził i kupił taniej a teraz sprzedaje i zostawia jedną dla siebie. Pisałem już wcześniej, że gdybym sam kupił to oddałbym komuś znajomemu za połowę tego co zapłaciłem bo nie zarabiam na kolegach.

Jeżeli sprzedaje obydwie to też jest mi to obojętne ale podziwiam ludzi którzy potrafią sobie dorobić zgodnie z prawem. Sam dorabiam i mam ekstra budżet na to żeby zabrać rodzinę na weekendowy wyjazd. Jeśli ktoś ma o to ból dupy to sam może poświecić swój czas po pracy zamiast leżeć przed telewizorem.

Rozpowszechnianie informacji o promocji na innych grupach nie jest w porządku wobec kolegów a za takich się uważamy. Trudno, stało się i może ktoś wyciągnie wnioski na przyszłość.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4258 dnia: 03.08.2022, 12:46 »
Zgodnie z prawem taka osoba musi odprowadzić podatek VAT 23%(w przypadku nowej rzeczy, która posiada krócej niż 6 miesięcy), a w przypadku sprzedaży za większą kwotę niż 1000 zł podatek ppc-2 płaci dodatkowo osoba kupująca. Tak czy siak legalny handel w naszym kraju bez firmy się nie opłaca, ale z pominięciem Urzędu Skarbowego jak najbardziej.

Jak ktoś będzie chamem to podeśle screen aukcji z numerem telefonu do US.

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 502
  • Reputacja: 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4259 dnia: 03.08.2022, 13:04 »
Nie ma lekko. Jeśli chcesz zarabiać to musisz wziąć pod uwagę podatki. Księgowych Ci u nas dostatek, trzeba pójść i zapytać czy w ogóle warto zaczynać.