Autor Wątek: Klub miłośników Feeder Poznań  (Przeczytany 106349 razy)

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Klub miłośników Feeder Poznań
« Odpowiedź #300 dnia: 16.10.2015, 13:01 »
Robert pogoda na karpia jest dobra zawsze, oprócz czasu gdy na wodzie mamy lód O:)

Może chcą dać odpocząć jakoś wodzie?

Co z Alphaomegą?
Grendziu wprawdzie doświadczenie mam małe, ale w zeszłym roku cały październik spędziłem na komercji, byłem z 10 razy i poza katarem nie złapałem żadnego karpia. Poza mną zawsze był ktoś jeszcze na łowisku, ale oni na żywca łowili.
Co do alphy to Olek pisał, ze proza życia go zajęła
Robert

Offline Chaotic

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 101
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Klub miłośników Feeder Poznań
« Odpowiedź #301 dnia: 16.10.2015, 13:42 »
Hej :) kurcze mam taki zagon, że nad wodą nie byłem od hen hen :/ może teraz w weekend uda mi sie trochę zmoknąć

Alpha - sam nie wiem , jak z nim z miesiąc temu gadałem to miał zawirowania osobiste i obiecywał że się szybko upora .... chyba nie wyszło :/

Pozdrawiam
Olo


Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Klub miłośników Feeder Poznań
« Odpowiedź #302 dnia: 16.10.2015, 15:26 »
Olo myślałem, ze tylko u mnie jesień to czas wzmożonej aktywności pozawedkarskiej 😉. U mnie kroją sie rybki w niedziele, ale tak na 50% bo syn mnie naciska abym zabrał go na targi gier komputerowych i kurde mam dylemat.
Szykuje sie ostro na przyszły sezon, bo chce wybrać sobie jedną dominująca wodę i na niej spędzić większość czasu, ale to chyba wbrew mojej naturze, zobaczymy co z tych planów uda sie zrealizować

Robert

elvis77

  • Gość
Odp: Klub miłośników Feeder Poznań
« Odpowiedź #303 dnia: 16.10.2015, 16:06 »
hej :) kurcze mam taki zagon, że nad wodą nie byłem od hen hen :/ może teraz w weekend uda mi sie trochę zmoknąć

Alpha - sam nie wiem , jak z nim z miesiąc temu gadałem to miał zawirowania osobiste i obiecywał że się szybko upora .... chyba nie wyszło :/
Jeśli miałbyś okazję to proszę pozdrów go od kolegów ze zlotu. Niech się trzyma. 

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Klub miłośników Feeder Poznań
« Odpowiedź #304 dnia: 16.10.2015, 17:35 »
hej :) kurcze mam taki zagon, że nad wodą nie byłem od hen hen :/ może teraz w weekend uda mi sie trochę zmoknąć

Alpha - sam nie wiem , jak z nim z miesiąc temu gadałem to miał zawirowania osobiste i obiecywał że się szybko upora .... chyba nie wyszło :/
Jeśli miałbyś okazję to proszę pozdrów go od kolegów ze zlotu. Niech się trzyma.
I ja się podepnę do tych pozdrowień, mimo że nie było mi dane osobiście się spotkać z Mateuszem.
Robert

Grendziu

  • Gość
Odp: Klub miłośników Feeder Poznań
« Odpowiedź #305 dnia: 16.10.2015, 17:57 »
No to po Alphie pozostało wspomnienie ;)

Jak był ostatnio nad Czarnym to wywróżyliśmy mu to, że jak dostanie kobiecinę to nim zawładnie, oczywiście zarzekał się, że wszyscy tylko nie on... :-[,

Dajmy chłopakowi może z 2 lata czasu albo to ogarnie albo przepadł na marne O:)

Offline Chaotic

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 101
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Klub miłośników Feeder Poznań
« Odpowiedź #306 dnia: 17.10.2015, 08:14 »
....Szykuje sie ostro na przyszły sezon, bo chce wybrać sobie jedną dominująca wodę i na niej spędzić większość czasu, ale to chyba wbrew mojej naturze, zobaczymy co z tych planów uda sie zrealizować

Mam podobny plan ... myśle coraz cieplej o Dębinie ... choć prawdzie trzeba oddać, że coraz fajniej mi się łowiło na dąbrowie - chyba że dasz się przekonać do jeziorek wokół Strzeszynka :)
Pozdrawiam
Olo


Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Klub miłośników Feeder Poznań
« Odpowiedź #307 dnia: 17.10.2015, 09:29 »
Powiem Wam, że plan macie dobry ma to sens tylko żeby w połowie sezonu nie znudził się jeden akwen. Z własnych obserwacji mogę powiedzieć, że trochę czasu zajmuje poznanie chociażby małego akwenu. Ryby nawet na komercji potrafią być trudnym przeciwnikiem w brew opinią niektórych wędkarzy jak to Luk pisze trzeba zawsze kombinować, zmiana miejsca nawet na małym zbiorniku to już nowe wyzwanie.
Dębina to fajne łowisko ryby dużo też zaczynam o tym łowisku myśleć, bo mam kolegów, co lubią ryby zabierać i na komercję im nie po drodze z powodu konieczności płacenia za zabrane ryby ;)
Robert

Offline Michał Mikuła

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 282
  • Reputacja: 118
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Klub miłośników Feeder Poznań
« Odpowiedź #308 dnia: 20.10.2015, 10:24 »
Dębina mi też się podoba, lubię tam łowić. Jedyny problem jaki tam miałem to miejsce, zwykle jak byłem to dobre miejsca były już zajęte
Michał



Karp: 11 kg; 10 kg
Leszcz: 55 cm - 2,7 kg
Jesiotr - 105 cm
Karaś srebrzysty: 32 cm
Lin: 43 cm

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Klub miłośników Feeder Poznań
« Odpowiedź #309 dnia: 20.10.2015, 19:10 »
Robert

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Klub miłośników Feeder Poznań
« Odpowiedź #310 dnia: 20.10.2015, 19:16 »
Może Koledzy zapolujemy na Suma  :)
http://epoznan.pl/news-news-61923-Znowu_zlowil_ogromnego_suma_w_Jeziorze_Roscinskim
Tak dla niewtajemniczonych to żabi skok od miejsca zlotu SiG 2015
Robert

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Klub miłośników Feeder Poznań
« Odpowiedź #311 dnia: 20.10.2015, 20:27 »
No właśnie koledzy, co ze zlotem w 2016 roku??? Mateo, czy możemy zorganizować wątek z ankietą i głosowaniem nad miejscem zlotu?
Robert

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Klub miłośników Feeder Poznań
« Odpowiedź #312 dnia: 20.10.2015, 23:22 »
Nie ma problemu.
Każdy z Was może założyć taki wątek, używając opcji "Nowa Ankieta" zamiast "Nowy wątek".
Za pomocą tej opcji będziecie mogli stworzyć ankietę + dodać tekst (wiadomość) poniżej.

Edytować ankietę będzie mógł tylko jej twórca.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Klub miłośników Feeder Poznań
« Odpowiedź #313 dnia: 21.10.2015, 07:15 »
Nie ma problemu.
Każdy z Was może założyć taki wątek, używając opcji "Nowa Ankieta" zamiast "Nowy wątek".
Za pomocą tej opcji będziecie mogli stworzyć ankietę + dodać tekst (wiadomość) poniżej.

Edytować ankietę będzie mógł tylko jej twórca.

Napisałem do Grędzia, czy może dorzucić ankietę, do istniejącego już tematu"II Zjazd Portalu Spławik i Grunt - 2016 ", chciałbym uniknąć mnogości wątków o tej samej tematyce. Mówiąc szczerze nie spodziewam się setki osób na takim zlocie, ale patrząc na poprzedni zlot, to nie byłbym sobą, gdybym nie uczył się na błędach. Moje wnioski są takie:
1. Część społeczności forum, zapewne są to introwertycy, potrzebują wiedzieć ze sporym wyprzedzeniem, co, gdzie i jak planujemy, dlatego uważam, że do końca roku, a maksymalnie do końca stycznia powinniśmy zdecydować o miejscu i terminie zlotu
2. Jeśli zależy nam na frekwencji, to uważam, że symboliczne wpisowe, jest niezbędnie konieczne - w końcu Grendziu jest tylko jeden. Wiem, że dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, ale kto powiedział, że jestem dżentelmenem :P
3. Po ustaleniu pkt 1 i 2 będziemy mieli niewiele czasu na zawiązanie komitetu organizacyjnego i organizacji zlotu, a spraw jest wiele do uzgodnienia, bo form zlotu jest tyle ilu uczestników. Może być sponton, zrzutka, sztywny podział, wolontariat i wiele innych i to trzeba ustalić.
4. Taki zlot to niebywała okazja do wszelakich gadżetów, widzę, że ponownie odżył temat koszulek i nawet zaczyna on ewoluować

Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie
Robert

elvis77

  • Gość
Odp: Klub miłośników Feeder Poznań
« Odpowiedź #314 dnia: 21.10.2015, 10:33 »
Nie ma problemu.
Każdy z Was może założyć taki wątek, używając opcji "Nowa Ankieta" zamiast "Nowy wątek".
Za pomocą tej opcji będziecie mogli stworzyć ankietę + dodać tekst (wiadomość) poniżej.

Edytować ankietę będzie mógł tylko jej twórca.

Napisałem do Grędzia, czy może dorzucić ankietę, do istniejącego już tematu"II Zjazd Portalu Spławik i Grunt - 2016 ", chciałbym uniknąć mnogości wątków o tej samej tematyce. Mówiąc szczerze nie spodziewam się setki osób na takim zlocie, ale patrząc na poprzedni zlot, to nie byłbym sobą, gdybym nie uczył się na błędach. Moje wnioski są takie:
1. Część społeczności forum, zapewne są to introwertycy, potrzebują wiedzieć ze sporym wyprzedzeniem, co, gdzie i jak planujemy, dlatego uważam, że do końca roku, a maksymalnie do końca stycznia powinniśmy zdecydować o miejscu i terminie zlotu
2. Jeśli zależy nam na frekwencji, to uważam, że symboliczne wpisowe, jest niezbędnie konieczne - w końcu Grendziu jest tylko jeden. Wiem, że dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, ale kto powiedział, że jestem dżentelmenem
3. Po ustaleniu pkt 1 i 2 będziemy mieli niewiele czasu na zawiązanie komitetu organizacyjnego i organizacji zlotu, a spraw jest wiele do uzgodnienia, bo form zlotu jest tyle ilu uczestników. Może być sponton, zrzutka, sztywny podział, wolontariat i wiele innych i to trzeba ustalić.
4. Taki zlot to niebywała okazja do wszelakich gadżetów, widzę, że ponownie odżył temat koszulek i nawet zaczyna on ewoluować

Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie

Gilala,świetny pomysł.
Intro....trudne słowo. Ja pozostanę przy tym,że potrzebuję czasu,żeby urobić żonę