Autor Wątek: Sportex Xclusive Feeder NT Light 3,30 40-80 g  (Przeczytany 4428 razy)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 422
  • Reputacja: 1971
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sportex Xclusive Feeder NT Light 3,30 40-80 g
« Odpowiedź #30 dnia: 09.09.2021, 13:15 »
Znaczy że rasista?
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Zembro

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 841
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: C-nów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sportex Xclusive Feeder NT Light 3,30 40-80 g
« Odpowiedź #31 dnia: 09.09.2021, 13:17 »
Dobra Pany i Panewki. Żeby nie było to ten kij ma jedną malutką wadę (o ile można to tak nazwać). Ja, nie mając powyższego kija, znalazłem coś do czego można się na siłę przyczepić... Mianowicie kij ma zbyt jasny korek

Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka

Tylko na kilku pierwszych wyprawach, później już nie będzie miał.
-Paweł-

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sportex Xclusive Feeder NT Light 3,30 40-80 g
« Odpowiedź #32 dnia: 09.09.2021, 13:24 »
Tak Michał, wolę opalone kolory

Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 994
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sportex Xclusive Feeder NT Light 3,30 40-80 g
« Odpowiedź #33 dnia: 09.09.2021, 13:27 »
Ja też to rozumiem. Ale pytam konkretnie, jakie wady może mieć wędzisko tej klasy?

To jest kawałek kija z przelotkami. Piszemy o rękojeści, przelotkach, wymiarach. Pokazujemy ugięcie. Ogólnie opisujemy pracę. Co można napisać w ramach wad? Że kij jest pałowaty, jeśli nie jest?
Że ma nadlewki, jeśli nie ma? Na pewnym poziomie każdy kij jest wykonany dobrze i po prostu jego ocena sprowadza się do opisu i zaprezentowania jego ugięcia, pracy, wykonania.

O to cały czas mi tutaj chodzi.

Nie mówię że musi mieć wady. Chodzi mi o sposób myślenia. Dla niektórych każdy kto jest związany z jakąkolwiek firma jest podejrzany ;)

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 181
  • Reputacja: 139
Odp: Sportex Xclusive Feeder NT Light 3,30 40-80 g
« Odpowiedź #34 dnia: 09.09.2021, 15:36 »
Ja też to rozumiem. Ale pytam konkretnie, jakie wady może mieć wędzisko tej klasy?

 O:), wymiarach. Pokazujemy ugięcie. Ogólnie opisujemy pracę. Co można napisać w ramach wad? Że kij jest pałowaty, jeśli nie jest?
Że ma nadlewki, jeśli nie ma? Na pewnym poziomie każdy kij jest wykonany dobrze i po prostu jego ocena sprowadza się do opisu i zaprezentowania jego ugięcia, pracy, wykonania.

O to cały czas mi tutaj chodzi.
To co dla jednego jest wadą dla innego może być zaletą.

Taki Aventus ma długi dolnik. Czasem mi to przeszkadza, czasem pomaga, zbyt krótko nim łowie i nie mam jeszcze wyrobionego zdania. Kijek prawie 2x droższy a jednak idealny nie jest...
Acolyte(pułap cenowy owego Sportexa) ma pierścienie przelotek z jakiegoś badziewia, po intensywnym dniu żyłka jest w o wiele gorszym stanie niż gdy używam wędki z przelotkami Fuji. Hol trwa dłużej, wędka raczej pod rekreacyjne łowienie niż robienie wyniku.
Daiwa SLR jest pałowata, nie daje frajdy w holu mniejszych ryb, szczytówka 1.5oz pęka jak zapałka.
Tournament pro ma szczytówki w cenie 200zł i chwyt kołowrotka który potrafi pęknąć jeśli dokręcimy go zbyt mocno.

Jak się chce to zawsze coś można znaleźć.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 422
  • Reputacja: 1971
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sportex Xclusive Feeder NT Light 3,30 40-80 g
« Odpowiedź #35 dnia: 09.09.2021, 15:58 »
Ja też to rozumiem. Ale pytam konkretnie, jakie wady może mieć wędzisko tej klasy?

 O:), wymiarach. Pokazujemy ugięcie. Ogólnie opisujemy pracę. Co można napisać w ramach wad? Że kij jest pałowaty, jeśli nie jest?
Że ma nadlewki, jeśli nie ma? Na pewnym poziomie każdy kij jest wykonany dobrze i po prostu jego ocena sprowadza się do opisu i zaprezentowania jego ugięcia, pracy, wykonania.

O to cały czas mi tutaj chodzi.
To co dla jednego jest wadą dla innego może być zaletą.

Taki Aventus ma długi dolnik. Czasem mi to przeszkadza, czasem pomaga, zbyt krótko nim łowie i nie mam jeszcze wyrobionego zdania. Kijek prawie 2x droższy a jednak idealny nie jest...
Acolyte(pułap cenowy owego Sportexa) ma pierścienie przelotek z jakiegoś badziewia, po intensywnym dniu żyłka jest w o wiele gorszym stanie niż gdy używam wędki z przelotkami Fuji. Hol trwa dłużej, wędka raczej pod rekreacyjne łowienie niż robienie wyniku.
Daiwa SLR jest pałowata, nie daje frajdy w holu mniejszych ryb, szczytówka 1.5oz pęka jak zapałka.
Tournament pro ma szczytówki w cenie 200zł i chwyt kołowrotka który potrafi pęknąć jeśli dokręcimy go zbyt mocno.

Jak się chce to zawsze coś można znaleźć.
O, widzisz. I za taki wpis masz :thumbup:
Krwawy Michał

Purple Life Matters