Autor Wątek: Wspólne wędkowanie Kalisz Ostrów Wielkopolski i okolice  (Przeczytany 9301 razy)

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Cześć wszystkim! :) W ciągu ostatniego roku udało się powędkować wspólnie z kilkoma forumowiczami z okolic, ale myślę, że warto byłoby się jeszcze bardziej otworzyć na integrację i wymianę informacji. Jeżeli jesteście z okolic Kalisza i Ostrowa dajcie znać, może temat się jakoś rozwinie i dowiemy się od siebie czegoś nowego o okolicznych wodach czy po prostu zgadamy na ryby.


Sam wędkuję głównie na Karskach, taki prywatny No Kill pod Ostrowem, poza tym sporadycznie Maślanka, a także miejskie zbiorniki w Kaliszu, które nie podlegają pod PZW. Nie lubię łowić sam, więc gdyby ktoś szukał towarzysza wypraw to ja zawsze chętny ;)

Dajcie znać czy dużo Nas tu jest ? ;D
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Jareek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Odp: Wspólne wędkowanie Kalisz Ostrów Wielkopolski i okolice
« Odpowiedź #1 dnia: 08.09.2021, 09:23 »
Siemka, Ja z Ostrowa! Z chęcią wybiorę się na jakiś wypad wędkarski jak ktoś będzie miał ochotę (zresztą planuje jakiś wypad w sobotę do południa). Co do tego łowiska w Karskach to już drugi miesiąc wybieram się do Eksperta zapytać bo chyba tam jakieś informacje dostanę o tym łowisku?  Jesteś w stanie mi podać jakieś szczegółowe informacje nt. tego zbiornika? Ewentualnych kosztów itp?
Jarek

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wspólne wędkowanie Kalisz Ostrów Wielkopolski i okolice
« Odpowiedź #2 dnia: 08.09.2021, 09:46 »
Siemka, Ja z Ostrowa! Z chęcią wybiorę się na jakiś wypad wędkarski jak ktoś będzie miał ochotę (zresztą planuje jakiś wypad w sobotę do południa). Co do tego łowiska w Karskach to już drugi miesiąc wybieram się do Eksperta zapytać bo chyba tam jakieś informacje dostanę o tym łowisku?  Jesteś w stanie mi podać jakieś szczegółowe informacje nt. tego zbiornika? Ewentualnych kosztów itp?

Jak najbardziej, natomiast na ten rok zwyczajnie nie ma już pozwoleń, o czym przekonał się kolega Kamil z forum. Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć to daj znać na priv :)
W sobotę chcemy się wybrać na Maślankę jeśli mimo zawodów będzie czynny ten najmniejszy zbiornik, ewentualnie do Odolanowa.

Znasz jakieś inne komercje w okolicy?
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 181
  • Reputacja: 139
Odp: Wspólne wędkowanie Kalisz Ostrów Wielkopolski i okolice
« Odpowiedź #3 dnia: 08.09.2021, 10:29 »
Szkoda czasu na mniejszy zbiornik, przeważnie w weekend jest obstawiony karpiarzami ;)

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wspólne wędkowanie Kalisz Ostrów Wielkopolski i okolice
« Odpowiedź #4 dnia: 08.09.2021, 10:37 »
Szkoda czasu na mniejszy zbiornik, przeważnie w weekend jest obstawiony karpiarzami ;)

Mówię o tym najmniejszym po lewej od wejścia, nie o karpiowym no killu
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Jareek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Odp: Wspólne wędkowanie Kalisz Ostrów Wielkopolski i okolice
« Odpowiedź #5 dnia: 08.09.2021, 10:55 »
Ten z dużymi karpiami to ten najbardziej oddalony od wejścia. Ten najmniejszy, o którym mowa (po lewej od wejscia) to wydaje mi się taki bardziej pod spławik. Ja właśnie dostałem informacje, że będę musiał w sobotę do biura przyjechać to wędkować nie pojadę. Ale pewnie wybiorę się w niedziele. Byliście może na Lipce? Jak tam wygląda?
Jarek

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 181
  • Reputacja: 139
Odp: Wspólne wędkowanie Kalisz Ostrów Wielkopolski i okolice
« Odpowiedź #6 dnia: 08.09.2021, 12:01 »
Szkoda czasu na mniejszy zbiornik, przeważnie w weekend jest obstawiony karpiarzami ;)

Mówię o tym najmniejszym po lewej od wejścia, nie o karpiowym no killu
Dokladnie o tym samym mówimy. Jak są zawody to w sobotę rano mały staw jest obstawiony namiotami i rodpodami. Wygląda to komicznie ;)

Online KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 828
  • Reputacja: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wspólne wędkowanie Kalisz Ostrów Wielkopolski i okolice
« Odpowiedź #7 dnia: 08.09.2021, 17:24 »
Szkoda czasu na mniejszy zbiornik, przeważnie w weekend jest obstawiony karpiarzami ;)

Mówię o tym najmniejszym po lewej od wejścia, nie o karpiowym no killu
Dokladnie o tym samym mówimy. Jak są zawody to w sobotę rano mały staw jest obstawiony namiotami i rodpodami. Wygląda to komicznie ;)
Mówisz, że aż tak źle będzie ? Mieliśmy właśnie wpaść tam w sobotę ze względu na Maślankę Cup. Ja w niedzielę jeszcze chyba odwiedzę Dionizego w Odolanowie.
W ostateczności mogę gdzieś dalej śmignąć.

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 181
  • Reputacja: 139
Odp: Wspólne wędkowanie Kalisz Ostrów Wielkopolski i okolice
« Odpowiedź #8 dnia: 08.09.2021, 19:20 »
Teraz w sobotę był praktyczne cały mały obstawiony. Łowienie tam z wolnym biegiem to jakiś żart, na szczęście ludziki nieskuteczne bo żadnej rolki nie słyszałem ;)

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wspólne wędkowanie Kalisz Ostrów Wielkopolski i okolice
« Odpowiedź #9 dnia: 19.04.2022, 22:31 »
Odświeżam temat :)

W najbliższą niedzielę 24.04 wraz z kolegą KamilR wybieramy się na koleżeńskie zawody na Match Pro Arenie w Kwileniu pod Pleszewem. Już mnie dupa boli od łomotu jaki sprawi mi Kamil, ale co tam :D
W sobotę robimy sobie trening, by chociaż trochę poznać to łowisko, może ktoś też się wybiera i będzie okazja razem powędkować? Jeśli tak dajcie znać jakie stanowiska macie zarezerwowane, my będziemy na 8 i 9. Jeśli ktoś chce dołączyć polecam zadzwonić na łowisko i zaklepać wolne miejsce ;)
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wspólne wędkowanie Kalisz Ostrów Wielkopolski i okolice
« Odpowiedź #10 dnia: 20.04.2022, 05:20 »
Nie no Bartek... Może nie będzie tak źle i Kamil użyje chociaż nawilżacza żeby tak nie bolało

A tak na poważnie, to powodzenia chłopaki i zdajcie relację z zawodów

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 993
  • Reputacja: 474
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wspólne wędkowanie Kalisz Ostrów Wielkopolski i okolice
« Odpowiedź #11 dnia: 20.04.2022, 10:55 »
Hmmm... 80km. Tragedii nie ma.
Jeżeli bliżej weekendu będą wolne miejsca to może wpadnę bo teraz nie mogę się zadeklarować.
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wspólne wędkowanie Kalisz Ostrów Wielkopolski i okolice
« Odpowiedź #12 dnia: 20.04.2022, 11:16 »
Hmmm... 80km. Tragedii nie ma.
Jeżeli bliżej weekendu będą wolne miejsca to może wpadnę bo teraz nie mogę się zadeklarować.

Fajnie by było, a jak nie to kiedyś się można zgadać bliżej Ciebie, może na lipce bo to bardziej Twoje rejony ? albo pokażesz nam coś swojego ;)
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 993
  • Reputacja: 474
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wspólne wędkowanie Kalisz Ostrów Wielkopolski i okolice
« Odpowiedź #13 dnia: 20.04.2022, 13:13 »
Jeżeli już "muszę" jechać na komercję to jadę na Rokitnicę. Nie wiem jaka to dla Was droga 🙂
O Lipce już trochę zapomniałem ze względu na bardzo słabe wyniki z resztą, szczególnie teraz, to bardziej ciężkie, karpiowe łowisko. Nie wiem czy nie zrobili teraz nakazu posiadania pontonu ze względu na zaczepy. Oczywiście mówię o Lipce Cegielni. Lipka Karaś mnie w ogóle nie interesuje 😉
Opcjonalnie Maślankę mamy względnie blisko i choć to nie łowisko dla mnie to z kolegami z forum byłbym skłonny się tam spotkać. Po tej rekultywacji oczywiście 🙂
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wspólne wędkowanie Kalisz Ostrów Wielkopolski i okolice
« Odpowiedź #14 dnia: 31.05.2022, 07:02 »
Odświeżam temat i proponuję wspólny wypad na Maślankę w najbliższy piątek 3 czerwca. Będziemy z kolegą KamilemR próbować swoich sił gdzieś w okolicach cypla na dużym zbiorniku :fish: :narybki:
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)