Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Łowiska / Odp: Zbiornik Rybnik (Zalew Rybnicki)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ssygula dnia Dzisiaj o 01:28 »
Ja wiem że 2 osoby tam wędkują i są często mówię o Robercie i Anicie oni Pracują w Trotce
2
Hyde Park / Szanowni Koledzy i Koleżanki jak ktoś Może Proszę o Pomoc to nic nie kosztuje :)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ssygula dnia Dzisiaj o 00:48 »
Dobry Wieczór Szanowni Koledzy i Koleżanki Mam Do Was Wielką Prośbę jak ktoś może to Poproszę o przekazanie Swego Podatku na Moją osobę Będę Naprawdę Bardzo Wdzięczny dzięki Pieniądzom z Fundacji nie Będę tak Dużo wydawał na Strasznie Drogie leki i na Zakup Sprzętu Rehabilitacyjnego :D Bym Mógł Dalej Wędkować może Wreszcie się z Kimś z Was Spotkam :D To Naprawdę nic nie kosztuje Dodaje link do Zbiórki niestety zdjęcia nie potrafię Dodać Pozdrawiam Życzę Wam Zdrowia jak Najwięcej Czasu Spędzonego nad Wodą i Pobicie Swego PB z Uszanowaniem Sławomir Syguła W razie pytań Proszę o wiadomość

https://www.siepomaga.pl/slawek-sygula
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zbigniew Studnik dnia 08.02.2023, 22:38 »
Zalew Rybnicki w dalszym ciągu jest licencyjną wodą PZW więc po za wyższymi opłatami w tej kwasti nic się nie zmieniło. Zrzuty ciepłej wody są bardzo małe i nie regularne przez co woda jest co prawda cieplejsza niż okoliczne zbiorniki ale to kilka stopni powyżej zera a nie kilkanaście jak kiedyś. Przy dłuższych mrozach zbiornik okresowo zamarza.
Kiedyś była to woda typowo mięsiarska i po ryby przyjeżdżali tam ludzie z całego województwa. Obecnie zbiornik stał się bardzo trudny z uwagi na olbrzymie ilości drobnicy, oraz ryby które ewidentnie czują się lepiej dalej od brzegu. Spore dodatkowe opłaty + zakaz połowu nocą (od tego sezonu zakaz wywówzki) , bardzo częste szczegółowe kontrole również nie zachęcają nie mówiąc o słabych wynikach większości wędkujących.
Jednak w dalszym ciągu to świetna woda z rekordowymi okazami każdej ryby. Jeśli ktoś myśli ,że przyjedzie z marszu i regularnie połowi może się srogo rozczarować. Dla mnie zmiany są tylko na + mniej ludzi nad wodą możliwość wcześniejszego przygotowania miejscówki - jeśli wszystko pujdzie zgodnie z planem to w tym sezonie będzie to woda na której spędzę zdecydowanie najwięcej czasu :)
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Martinez dnia 08.02.2023, 22:24 »
Nie wiem, nie wiem czy są zrzuty, czy też nie. Ale jeszcze w połowie ubiegłego roku (bo tak ostatnimi czasy przejeżdżałem obok Zbiornika Rybnik) widziałem moczących kije, na przeciwległym brzegu patrząc od strony zrzutu wody.
Teraz kompletnie żywej duszy nie było. Dlatego też zastanawiam się, czy aby przypadkiem całkowicie na tym zbiorniku łapy nie położyło PGE.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kozi dnia 08.02.2023, 22:16 »
A co tam łowić jak zrzuty to podobno przeszłość 🙂.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Martinez dnia 08.02.2023, 22:09 »
A oni się tam teraz z WP nie biją, czyja to woda?

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby w tę "batalię" wmieszało się jeszcze PGE, wszak oni w lwiej części korzystają z zasobów zbiornika wodnego.

Na marginesie - będąc w tamtym tygodniu z dostawą do Elektrowni Rybnik, zaskoczyło mnie to, że nad wodą nie było nikogo łowiącego...
7
Giełda / (S) Zestaw kulek i pelletów haczykowych Sonubaits, Meus, Massive, Dynamite, Nash
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wolvie dnia 08.02.2023, 21:32 »
Cześć, w ramach zimowych porządków do sprzedania zestaw kulek i pelletów haczykowych, które używam już bardzo sporadycznie.
Większa część po terminie przydatności - ale spokojnie do użycia.
Może komuś się przyda.

1. Pellet Sonubaits Spicy Sausage 14mm, 95% pudełka, brak terminu przydatności na pudełku, zakup 07/2021
2. Pellet Sonubaits Cheesy Garlic 14mm, 95% pudełka, brak terminu przydatności na pudełku, zakup 07/2021
3. Meus Fish Mix 15mm Popup, 99% pudełka, termin 01/2022
4. Meus Sweet Mix 15mm Popup, 99% pudełka, termin 12/2021
5. Massive Baits Kriller Popup 18mm, 65% pudełka, termin 08/2021
6. Massive Baits Tigers N-But Popup 18mm, 90% pudełka, termin 05/2021
7. Dynamite Baits Pineapple & Banana Popup Fluoro 15mm, 85% pudełka, termin 12/2023
8. Nash Scopex Squid 18mm Popup, 80% pudełka, brak terminu przydatności na pudełku, zakup 2021
9. Genesis Carp BloodWorm 15mm, 65% pudełka, termin 05/2020

Cena 90 zł

Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu.

8
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Ostatnia wiadomość wysłana przez flowgrid dnia 08.02.2023, 20:44 »
Dzięki pany za informacje :beer: Cały czas człowiek dowiaduje się ciekawych rzeczy z tego super forum ;)
9
Hyde Park / Odp: Seriale
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marox dnia 08.02.2023, 20:02 »
A tak wracając do seriali to od siebie polecę "W głebi lasu" na netflix. Ciekawy serial, warty zobaczenia.
10
Hyde Park / Odp: Seriale
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Luk dnia 08.02.2023, 19:48 »
Ale za to byliśmy młodzi 8)

To fakt :) Młodzi i piękni 8) :P
Strony: [1] 2 3 ... 10