Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 113445 razy)

Offline Miklas

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Otwock
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Seriale
« Odpowiedź #585 dnia: 08.01.2023, 18:45 »
The Terminal List,Jack Ryan,The Peripheral,Carnival Row polecam do obejrzenia na Amazonie.Hbo max to Ród Smoka,Schody,Outsider.Disney:Ojciec chrzestny Harlemu,Andor,Stary Człowiek ;)

Offline kordi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 790
  • Reputacja: 74
  • Lokalizacja: Małopolska
Odp: Seriale
« Odpowiedź #586 dnia: 08.01.2023, 19:06 »
Oglądamy właśnie ostatni sezon Jacka Ryana i też gorąco polecam, chociaż dwa pierwsze były dużo lepsze.

Offline MichalZ

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 983
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://posciel.to
  • Lokalizacja: Sieradz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Seriale
« Odpowiedź #587 dnia: 08.01.2023, 22:32 »
Cześć. Ja mogę polecić : Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera. Jak dla mnie jeden z lepszych seriali. Świetnie została pokazana psychika głównego bohatera. Aktor który zagrał główną rolę chyba po tym serialu nie będzie mógł spać.
Michał

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Seriale
« Odpowiedź #588 dnia: 09.01.2023, 07:19 »
Cześć. Ja mogę polecić : Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera. Jak dla mnie jeden z lepszych seriali. Świetnie została pokazana psychika głównego bohatera. Aktor który zagrał główną rolę chyba po tym serialu nie będzie mógł spać.

Bardzo dobry, chociaż nieco ciężki dla zwykłego widza serial. Jako fan historii o seryjnych mordercach byłem zachwycony. Odcinek o głuchoniemym gdyby go trochę bardziej rozbudować nadałby się spokojnie na osobny film pełnometrażowy.

Ktoś zna więcej tego typu seriali? Część pewnie widziałem, ale może coś się dla mnie trafi? ;)
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 867
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Seriale
« Odpowiedź #589 dnia: 16.01.2023, 20:33 »
Ginny & Georgia na Netflixie, rewelacja, 2 sezony połknęliśmy w może 3 dni

The Lust of Us na HBO Max, zaczyna się bardzo dobrze, mam spore nadzieje na ten serial.
Dzierżno uzależnia

Offline Mariusz Wu

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 495
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Żory
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Seriale
« Odpowiedź #590 dnia: 16.01.2023, 21:19 »
Zmarnowałem wczoraj kupę czasu na obejrzenie 2 sezonu Wikingów Walhalla. Masakryczna nuda okraszona idiotyczną netflixową poprawnością polityczną. Teraz czekam na serial Netflixa osadzony w "realiach" II wojny światowej gdzie Hitler będzie AfroAryjczykiem a SS-mani będą mieć pejsy i pomykać będą w jarmułkach na głowach ;D
A już te zachwyty rozmaitych "redaktorów" nad rolą Dorocińskiego to się wzięły z tego że im chyba flaszkę postawił. Po tym gdy pokazał się kilka razy w Wikingach kariera w produkcjach Netflixa stoi przed nim otworem i pewno zobaczymy go w poważniejszych rolach na przykład śmietnika albo gumy do żucia którą wypluwa główny bohater w czasie napisów końcowych.
Nie wypada śmiać się z Ukraińców że mają prezydenta komika w sytuacji gdy ma się prezydenta klauna

Offline AciWKS

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Seriale
« Odpowiedź #591 dnia: 16.01.2023, 22:46 »
Jeśli biała twarz, czerwone, rozwichrzone włosy i rozciągnięte w nienaturalnym uśmiechu usta wywołują w tobie atak paniki to najprawdopodobniej tak jak ty i 8% osób na świecie cierpisz na koulrofobię, czyli strach przed klaunami. Tę przypadłość, podobnie jak inne fobie, genialnie wykorzystał mistrz horroru, Stephen King, tworząc kultowe ``It``, które zostało właśnie ponownie przeniesione na ekrany kin.
"Lepiej być martwym niż czerwonym"

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 428
  • Reputacja: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Seriale
« Odpowiedź #592 dnia: 29.01.2023, 20:08 »
Zachęcam do wyjścia do kina na "Duchy Inisherin". Majstersztyk, nie ma chyba ani jednej zbędnej sceny, a dialogi to złoto.
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Seriale
« Odpowiedź #593 dnia: 31.01.2023, 23:59 »
U kurde. Nie wiem, czy graliście w The Last of US. Ja nie. Widziałem gameplaye na Youtubie. Czekam na remake na PC.
Serial jest rewelacyjny. Właśnie obejrzałem trzeci odcinek wyemitowany wczoraj. Spłakałem się jak dziecko.
Marcin

Offline majestic

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • góru porycia
  • Lokalizacja: Piotrków Tryb.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Seriale
« Odpowiedź #594 dnia: 01.02.2023, 12:17 »
U kurde. Nie wiem, czy graliście w The Last of US. Ja nie. Widziałem gameplaye na Youtubie. Czekam na remake na PC.
Serial jest rewelacyjny. Właśnie obejrzałem trzeci odcinek wyemitowany wczoraj. Spłakałem się jak dziecko.

 :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Seriale
« Odpowiedź #595 dnia: 01.02.2023, 13:19 »
The last of us słabo się wpisuje się co do gry, ostatni odcinek jak dla mnie to przegięcie, jeszcze liżący się ze sobą chłopcy co biorą ślub, ale teraz widzę taka moda w każdym nowym filmie, ale to moje odczucie i z tych 3 odcinków ten ostatni najsłabszy.
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Seriale
« Odpowiedź #596 dnia: 01.02.2023, 21:37 »
To całkiem zajebista historia miłosna i tak to trzeba rozpatrywać. Czy to dwóch facetów, dwie dziewczyny, czy zwykła para heteroseksualna. Zresztą jak pamiętam, u Billa z gry można było znaleźć listy w których ta historia była przedstawiona.
Marcin

Offline demios

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Seriale
« Odpowiedź #597 dnia: 02.02.2023, 10:49 »
Polecam netflixowy serial "Santa Clarita Diet" - zadziwiające jak z pozoru głupkowatego pomysłu widz może mieć naprawdę sporo niezłej zabawy.   

Offline Festusus

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Seriale
« Odpowiedź #598 dnia: 02.02.2023, 11:02 »
U kurde. Nie wiem, czy graliście w The Last of US. Ja nie. Widziałem gameplaye na Youtubie. Czekam na remake na PC.
Serial jest rewelacyjny. Właśnie obejrzałem trzeci odcinek wyemitowany wczoraj. Spłakałem się jak dziecko.

W grę jeszcze gram na PS4, serial oglądam. O ile niewinne sceny dwóch kolesi jedzących romantycznie truskawki i pijących wino jeszcze przełknę, o tyle gejowskie igraszki podstarzałych facetów odpychają i gwałcą moją psychikę. Wiem, że gra jest naszpikowana QWERTY itd. ale nie jest to takie narzucające jak w serialu. Brrr....
Grzegorz

Non omnis moriar

Offline key_kr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 782
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
Odp: Seriale
« Odpowiedź #599 dnia: 02.02.2023, 11:23 »
Przewijałem te sceny , 3-ci odcinek skrócił się o 10 minut :)
Kurcze ,  dla  max 10% lubiących się inaczej  ( LBcośtam) takie wstawki to naruszenie stref komfortu większości   :)