Autor Wątek: Organizacja sprzętu  (Przeczytany 1535 razy)

Offline Wojtek8583

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 223
  • Reputacja: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tychy
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Organizacja sprzętu
« Odpowiedź #15 dnia: 18.02.2024, 20:12 »
Hehe co racja to racja ;).Mamba oku torbę na łóżko karpiowe Mikado Enclave ,posiadam ich torbę i naprawdę nie dozajechania,prędzej mi ramię urwie niż tą torbę.

Offline Daerian

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Organizacja sprzętu
« Odpowiedź #16 dnia: 18.02.2024, 21:35 »
Udało się kupić poleconą torbę Flagmana. Będziemy testować czy się wszystko pomieści. :)

Offline Wojtek8583

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 223
  • Reputacja: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tychy
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Organizacja sprzętu
« Odpowiedź #17 dnia: 20.02.2024, 10:37 »
Również zakupiłem pokrowiec na łóżko Mikado Enclave , po zmierzeniu Matrix dr luxe ma 70x80x24 więc jeszcze będę mieć luz.

Offline Daerian

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Organizacja sprzętu
« Odpowiedź #18 dnia: 06.03.2024, 12:46 »
Po wielu różnych perypetiach w końcu dotarł do mnie pokrowiec, ale innej marki - JRC Defender. Bardzo pojemna torba. Zwróciłem. :)
Niestety, nie jest to czego oczekiwałem. Podczas przenoszenia w środku i tak robi się kocioł a torba działa bardziej jak worek. W zasadzie nie wiem czego innego się spodziewałem. :D

Postanowiłem zainwestować w torbę typu Carryall (https://sklepdrapieznik.pl/91220-torba-matrix-ethos-large-carryall-glu145.html). Twarde dno, więc zachowuje swoją formę. Mieszczę wszystkie potrzebne akcesoria do kosza (feeder arm mam spięty cały czas z koszem), przynęty, zanęty, pudełka. Do przedniej kieszeni spokojnie wkładam kosz od podbieraka, sita. Ma to jako taki układ.

Jednak coś za coś - półka boczna dalej wędruje luzem do samochodu. ;)

Offline Ashaki Takado

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Organizacja sprzętu
« Odpowiedź #19 dnia: 07.03.2024, 12:18 »
Może do półki dobierz jakiś większy pokrowiec na siatki z EVA.

A tak w ogóle nawet największe torby typu carryall jak np Daiwa Barrow Bag lub największa Górka nie pomieszczą największych półek.. :(