Autor Wątek: Infinity carp sklep  (Przeczytany 12132 razy)

Offline golad

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Infinity carp sklep
« dnia: 05.04.2022, 16:45 »
Witam uważajcie na allegro na sklep Infinity carp.Posiadają kilka kont(6/7)powiązanych ze sklepem,towar wystawiony a w rzeczywistości nie mają go na stanie.Do tego termin realizacji 7 dni,w tym czasie obracają naszymi pieniędzmi..Porażka

Online azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 240
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Infinity carp sklep
« Odpowiedź #1 dnia: 05.04.2022, 16:52 »
Na Shopee miałem z nimi styczność, realizacja faktycznie dłuższa,  tez chyba kolo 5 czy 6 dni wysyłali, ale wszystko przychodzi bez problemów. U mnie raz się zdarzyło, że czegoś nie było ale od razu miałem telefon na drugi dzień.
Plum

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Infinity carp sklep
« Odpowiedź #2 dnia: 05.04.2022, 17:11 »
Przenoszę do recenzji.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Mikon

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 697
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
Odp: Infinity carp sklep
« Odpowiedź #3 dnia: 05.04.2022, 17:32 »
U mnie też był problem z dostępnością towaru.

Offline brendas

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: 59
  • Lokalizacja: Maków Mazowiecki/Olsztyn
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Infinity carp sklep
« Odpowiedź #4 dnia: 05.04.2022, 18:15 »
U mnie na shopee nie wysłali towaru, kasa w trakcie powrotu na konto, brak kontaktu i odpowiedzi na pytanie.
Kuba

Offline Miwol

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 126
  • Lokalizacja: Piaseczno
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Infinity carp sklep
« Odpowiedź #5 dnia: 06.04.2022, 00:40 »
Miałem z nimi identyczną sytuację. Złożyłem zamówienie i cisza przez długi czas. Napisałem do nich nas czacie i też cisza.
W końcu po paru kolejnych dniach postanowiłem zadzwonić - numer telefonu oraz godziny działania infolinii znalazłem na czacie (automatyczna odpowiedź zwrotna). Zadzwoniłem z samego rana, zaraz po uruchomieniu infolinii. Ku mojemu zdziwieniu odezwała się automatyczna sekretarka z informacją, że infolinia działa w innych godzinach niż podane na czacie. Postanowiłem zadzwonić później. O dziwo, telefon został odebrany bardzo szybko.
Po wyjaśnieniu sprawy dostałem informację, że brakuje zamówionej przynęty, ale zamiast niej mogą mi wysłać inną. Dostałem parę propozycji do wyboru (również droższe od zamówionej). Paczka wyruszyła następnego dnia.

Niestety produkt, którego brakowało, nadal można u nich kupić.

Bardzo ważne jest aby w takich przypadkach zgłaszać do Shopee takich sprzedających i opisywać całą sytuację, a oni już będą podejmować dalsze kroki. Shopee samo prosi o zgłaszanie takich sytuacji. Zgłaszać można na karcie sprzedającego - menu (trzy kropki) w prawym górnym rogu.

Warto sprawdzać przed zakupem, jaki jest procent odpowiedzi, bo to może nam coś powiedzieć o sprzedającym. Z drugiej strony to nie zawsze jest miarodajne. Trotka ma bardzo mały procent odpowiedzi, a towar od nich zawsze otrzymywałem błyskawicznie i bardzo wątpię, żeby kiedykolwiek wykręcili taki numer.
Pozdrawiam,
Michał

Złów i wypuść

Online azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 240
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Infinity carp sklep
« Odpowiedź #6 dnia: 06.04.2022, 07:01 »
No to faktycznie jakiś fart mam z nimi, 04.04 zamówiłem liquid CLS i dzisiaj będzie w paczkomacie.



No ale muszę chociaż dodać, że liquidy świeże z terminem do 12.2024
Plum

Offline golad

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Infinity carp sklep
« Odpowiedź #7 dnia: 06.04.2022, 10:49 »
Pisałem dwa razy do allegro,że mają kilka kont i brak towaru,ale narazie cisza..Najlepiej zamawiać za pobraniem.Wtedy mamy pewność

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Infinity carp sklep
« Odpowiedź #8 dnia: 06.04.2022, 11:36 »
Najlepiej to nie kopać się z koniem i nie kupować w takich sklepach. Raz, że szkoda nerwów, a dwa, że należy pomagać w oczyszczaniu rynku z takiego badziewia.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Online azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 240
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Infinity carp sklep
« Odpowiedź #9 dnia: 06.04.2022, 12:32 »
Mój kolega dzisiaj próbował zamówić pletkę Berkleya i nie mieli na stanie. Tłumaczyli się tym, że Shopee im źle aukcję wygenerowało... :) Na pytanie od kiedy k@#$a portal aukcyjny sam generuje aukcje dla sklepu zapadła niezręczna cisza ;D
Plum

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 479
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Infinity carp sklep
« Odpowiedź #10 dnia: 06.04.2022, 12:36 »
Mój kolega dzisiaj próbował zamówić pletkę Berkleya i nie mieli na stanie. Tłumaczyli się tym, że Shopee im źle aukcję wygenerowało... :) Na pytanie od kiedy k@#$a portal aukcyjny sam generuje aukcje dla sklepu zapadła niezręczna cisza ;D

Zdarza się, że stan magazynowy zmienia się w magiczny sposób z winy portalu aukcyjnego. Można w to uwierzyć ale to takie bardzo naciągane tłumaczenie.

Od lat sprzedaje na Ebay i zdarzało się wiele razy przez ten czas. Wystawiam długoterminowe oferty i mają czas żeby namieszać.

Online azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 240
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Infinity carp sklep
« Odpowiedź #11 dnia: 06.04.2022, 12:47 »
Mój kolega dzisiaj próbował zamówić pletkę Berkleya i nie mieli na stanie. Tłumaczyli się tym, że Shopee im źle aukcję wygenerowało... :) Na pytanie od kiedy k@#$a portal aukcyjny sam generuje aukcje dla sklepu zapadła niezręczna cisza ;D

Zdarza się, że stan magazynowy zmienia się w magiczny sposób z winy portalu aukcyjnego. Można w to uwierzyć ale to takie bardzo naciągane tłumaczenie.

Od lat sprzedaje na Ebay i zdarzało się wiele razy przez ten czas. Wystawiam długoterminowe oferty i mają czas żeby namieszać.

Ale jak wystawiasz jeden konkretny produkt i masz jeden tylko na stanie to wtedy też tak to działa? Bo raczej portal aukcyjny sam z powietrza aukcji nie wstawia?
Plum

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 479
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Infinity carp sklep
« Odpowiedź #12 dnia: 06.04.2022, 13:42 »
Pisałem o ofertach długoterminowych (np wystawionej 5 lat temu i odnawia się co miesiąc) na Ebay kiedy oferta zawiera kiladziesiąt produktów w róznych rozmiarach, długościach lub kolorach. Tłumaczenie naciągane ale nie jest niemożliwe. Nie wiem jak działa shopee.pl

Pojawiło się kilka opinii i może warto omijać?

Online mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Infinity carp sklep
« Odpowiedź #13 dnia: 06.04.2022, 13:52 »
Panowie właścicielem pomysłu na biznes jest młody chłopak.
Podpisał najpewniej z kilkoma sklepami temat że sprzedaje pod swoją nazwą sklepu ich towar z ich pułek. Temu temat sie nie zazębia. Na fejsie błyszczy jednym pomieszczeniem z masvem. Nawet wyklepał ze swoją nazwą kule masiwa.

Ja za pośrednictem allegro kupowełem bez problemu dwa dni i po temacie.
Maciek

Online Hyde

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 150
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Infinity carp sklep
« Odpowiedź #14 dnia: 06.04.2022, 17:11 »
Zamówienie w poniedziałek przez shopee a dziś towar w paczkomacie. Zamówiłem zalewajkę Robin Red , może akurat  mają w dużej ilosci na stanie. A tak btw myślałem że RR to całkiem inny zapach 😁 a tu zaskoczenie.