Autor Wątek: Cc moore feedstim xp czy warto?  (Przeczytany 7554 razy)

Offline mav3rick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 036
  • Reputacja: 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Przewóz
Odp: Cc moore feedstim xp czy warto?
« Odpowiedź #30 dnia: 21.05.2022, 17:04 »
Zamówiłem jedną butelkę tytułowego specyfiku, zobaczę co na to przygraniczne ryby

Offline LUKAPIO

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Cc moore feedstim xp czy warto?
« Odpowiedź #31 dnia: 21.05.2022, 18:32 »
Jestem bardzo ciekawy z czego taka zalewajka jest zrobiona skoro jest tak skuteczna. Skoro smak jest określany jako mięsny, to może świadczyć, że w zawartości jest glutaminian sodu. Choć kto wie co tam pchają do środka.
Profil na Instagramie: lukapio_fishing
Profil na Facebooku: Lukapio Fishing

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 177
  • Reputacja: 138
Odp: Cc moore feedstim xp czy warto?
« Odpowiedź #32 dnia: 21.05.2022, 19:37 »
Wszystko zależy od sytuacji. Ostatnio siedząc przez 2 godziny i wyciągając przypadkowe ryby i obserwując obcierki,  znalazłem na dnie kosza kilkuletni booster Drennana yum yum. Skończyło się to 17 leszczami. Poprostu ryby zaskoczyły na dany zapach. Ale żadnych zalewajek boosterów nie używał bym od początku łowienia.

Ja też tak nie robię lub dziele towar na porcje, tutaj jednak uważam to za wyjątek i ostatnio jak robię towar od razu ok 5 ml do pelletu i 5 ml do zanęty wrzucam, bo w takiej ilości się to dawkuje :) i to mówię po półtora miesiąca testów, łowię na 2 wędki więc jak to na początku, jedna leżała bez feedstima druga z, po 3 razach z tym boosterem wjechało więcej ryb za każdym razem, temu też leci od razu. Też specyfika jego jest zupełnie inna, jest taki wodno oleisty i po dodaniu nie zagłusza samych zapachów rybnych pelletow a mam wrażenie, że je podkreśla. Butleka mi tak dobrze pachnie, że sam z chęcią bym wypił :D jestem bardzo ciekaw nadal jak u innych wypadnie i skoro tyle osób kupiło fajnie byłoby wymienić się recenzjami na temat produktu
5ml na ile pelletu?

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 049
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Cc moore feedstim xp czy warto?
« Odpowiedź #33 dnia: 21.05.2022, 19:55 »
Mam wiele dopałek.
Jedne dają ryby inne nie.
Wiele z nich złapały mnie a nie ryby.
Od dłuższego czasu unikam cud zalewajem bo takich nie ma a wynik to cała składnia wydarzeń....
Ale próbować trzeba.....
Maciek

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 240
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Cc moore feedstim xp czy warto?
« Odpowiedź #34 dnia: 21.05.2022, 20:23 »
Wszystko zależy od sytuacji. Ostatnio siedząc przez 2 godziny i wyciągając przypadkowe ryby i obserwując obcierki,  znalazłem na dnie kosza kilkuletni booster Drennana yum yum. Skończyło się to 17 leszczami. Poprostu ryby zaskoczyły na dany zapach. Ale żadnych zalewajek boosterów nie używał bym od początku łowienia.

Ja też tak nie robię lub dziele towar na porcje, tutaj jednak uważam to za wyjątek i ostatnio jak robię towar od razu ok 5 ml do pelletu i 5 ml do zanęty wrzucam, bo w takiej ilości się to dawkuje :) i to mówię po półtora miesiąca testów, łowię na 2 wędki więc jak to na początku, jedna leżała bez feedstima druga z, po 3 razach z tym boosterem wjechało więcej ryb za każdym razem, temu też leci od razu. Też specyfika jego jest zupełnie inna, jest taki wodno oleisty i po dodaniu nie zagłusza samych zapachów rybnych pelletow a mam wrażenie, że je podkreśla. Butleka mi tak dobrze pachnie, że sam z chęcią bym wypił :D jestem bardzo ciekaw nadal jak u innych wypadnie i skoro tyle osób kupiło fajnie byłoby wymienić się recenzjami na temat produktu
5ml na ile pelletu?

300 - 400 g, producent zaleca od 10 do 20 ml na kilo towaru
Plum

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
  • Reputacja: 215
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cc moore feedstim xp czy warto?
« Odpowiedź #35 dnia: 30.05.2022, 14:25 »
I jak tam testy?

Offline golad

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Cc moore feedstim xp czy warto?
« Odpowiedź #36 dnia: 30.05.2022, 15:57 »
Testowałem na dwóch komercjach..mi sie nie sprawdziło

Offline Mikon

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 697
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
Odp: Cc moore feedstim xp czy warto?
« Odpowiedź #37 dnia: 05.06.2022, 19:23 »
A jak u innych ?

Offline Darek_Darek1968

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 538
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Działdowo
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Cc moore feedstim xp czy warto?
« Odpowiedź #38 dnia: 06.06.2022, 20:30 »
Testowałem w sobotę na komercji.
Jeden pellet z XP, a drugi z Sonu Bait Booster Krill&Squid.
Na początek XP - dwie godziny bez konkretnego brania ale dookoła u innych też bez rewelacji.
Następne dwie godziny - Sonubaits, praktycznie co rzut to branie. W sumie 5 karpików (największy max 2.5kg) i 5 ładnych karasi.
U sąsiadów bez rewelacji, parę osób się zwinęło bo byli bez brania.
Tak więc tego...
W sobotę powtórzę test.
Faktem jest że akurat ten produkt Sonu kilka razy uratował mnie przed klęską. Faktem jest też to, że każda woda jest inna.

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 240
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Cc moore feedstim xp czy warto?
« Odpowiedź #39 dnia: 06.06.2022, 20:37 »
U mnie mam nadal wrażenie, że bardzo ładnie rusza to ryby, a byłem na nowej wodzie. Jeszcze za tydzień położę jeden zestaw bez, drugi z XP i dam znać.
Plum

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
  • Reputacja: 215
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cc moore feedstim xp czy warto?
« Odpowiedź #40 dnia: 11.08.2022, 01:55 »
Śpicie? Tyle osób to kupiło i nikt nawet nie dał porządnej recenzji...

Offline Cygnus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 56
Odp: Cc moore feedstim xp czy warto?
« Odpowiedź #41 dnia: 11.08.2022, 06:19 »
Śpicie?

 :P
O drugiej w nocy to raczej śpią 8)
"Nie można więc głosować za demokracją i wiecznie przeciwstawiać się gustom większości. To jest zakłamanie. Grzeszyć na ziemi i zgłaszać jednocześnie pretensje do nieba?!
Ale ja osobiście jestem szczery: zawsze głosowałem za kontrrewolucją"

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 421
  • Reputacja: 259
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Cc moore feedstim xp czy warto?
« Odpowiedź #42 dnia: 11.08.2022, 08:58 »
Śpicie? Tyle osób to kupiło i nikt nawet nie dał porządnej recenzji...
Bo nie ma co recenzować. Złoty graal nie istnieje choć każdy go szuka. Dodatek jak dodatek, dodaję na każdą sesję w nadziei, że poprawia wyniki i o kiju nigdy nie schodzę. ALE! W ub. roku nie dodawałem i o tej porze również o kiju nie schodziłem :) Zapach ma taki dziwny, korzenny, jest rzadkie, więc nie dokleja towaru dodatkowo. Myślę, że dodanie kilku kropel Magi dałoby podobny efekt ;D choć nie próbowałem jak feedstim smakuje.

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 240
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Cc moore feedstim xp czy warto?
« Odpowiedź #43 dnia: 11.08.2022, 10:02 »
Jak wyciąg z solonego mięsa, coś takiego. Czuć, że to jest częściowo płynny pokarm nie woda z barwnikiem :) U mnie (mam takie wrażenie), że daje lepsze wyniki i na podstawie porównań w różnych konfiguracjach kilka dodatkowych rybek, więcej wlatywało na towar z feedstimem.
Plum

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 421
  • Reputacja: 259
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Cc moore feedstim xp czy warto?
« Odpowiedź #44 dnia: 11.08.2022, 12:31 »
Jak wyciąg z solonego mięsa, coś takiego. Czuć, że to jest częściowo płynny pokarm nie woda z barwnikiem :) U mnie (mam takie wrażenie), że daje lepsze wyniki i na podstawie porównań w różnych konfiguracjach kilka dodatkowych rybek, więcej wlatywało na towar z feedstimem.

I w sumie to najważniejsze, że działa na wędkarza 8) a ryby jak to ryby, może nam się wydawać, że mamy na nie sposób, a przychodzi taki dzień, że co by do tej wody nie trafiło to biorą lub czasami pomimo super sprawdzonego towaru-nie.