Autor Wątek: Suszarka do szpejów wędkarskich z recyklingu ;)  (Przeczytany 1346 razy)

Offline elwood

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 928
  • Reputacja: 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Jako że sąsiad wywalał jakieś stare stalowe rurki, a ja miałem dzień wolnego, więc sobie zrobiłem przenośną suszarkę do podbieraków, namiotów (po to jest taki szeroki dół, żeby namiot nie wisiał jak ściera, tylko miał wentylację) itp. ;D

Suszarka została projektowo skonsultowana z Żoną i będzie też służyć do koszul na wieszakach, dywanów itp - wg potrzeb ;D Robota została entuzjastycznie odebrana przez wyżej wymienioną 8) ;D

Z pozdrowieniami - Marcin

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Suszarka do szpejów wędkarskich z recyklingu ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 27.07.2022, 07:22 »
Jako że sąsiad wywalał jakieś stare stalowe rurki, a ja miałem dzień wolnego, więc sobie zrobiłem przenośną suszarkę do podbieraków, namiotów (po to jest taki szeroki dół, żeby namiot nie wisiał jak ściera, tylko miał wentylację) itp. ;D

Suszarka została projektowo skonsultowana z Żoną i będzie też służyć do koszul na wieszakach, dywanów itp - wg potrzeb ;D Robota została entuzjastycznie odebrana przez wyżej wymienioną 8) ;D

Piękny trzepak ! Sam spadłem z podobnego za dzieciaka, a pamiątkę w postaci źle złożonej i zrośniętej ręki mam do tej pory >:O

A tak poważnie to ładna estetyczna robota, wygląda solidnie. No i materiał za darmo - uczciwa cena :P
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 867
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Suszarka do szpejów wędkarskich z recyklingu ;)
« Odpowiedź #2 dnia: 27.07.2022, 07:40 »
O, jako fajno klopsztanga ;D
Dzierżno uzależnia