Autor Wątek: Moonfin - nowy sklep  (Przeczytany 18258 razy)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 216
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Moonfin - nowy sklep
« dnia: 22.10.2022, 22:32 »
Nowy sklep moonfin w dniu dzisiejszym został otwarty. Na grubasie z tego co na fejsie pokazali.
Praktycznie same topowe firmy na półkach od federa po karpiowanie.
A sklep ogromny. Oby im poszło bo taki wybór że pała boli.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0fhrGDYgZL6yTYRcRFgq1FcwTTsoyxe2Ftq7PECRRYfKUHFQsEpdhiyMjbuwNr5KFl&id=100083039147455

Czekam na sklep internetowy.
Maciek

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Moonfin - nowy sklep
« Odpowiedź #1 dnia: 22.10.2022, 23:03 »
   Byłem i widziałem osobiście, bo to moje rejony

   Catering TOP! najlepszy tatar jaki kiedykolwiek jadłem, krewetki w tempurze też były zacne, no i takie fajne mini burgerki 8) Był ze mną KamilR i on może więcej powiedzieć na temat serwowanych deserów :P Alkoholi nie próbowaliśmy, bo obaj samochodem, ale było piwko, wódeczka, Jack Daniels i szampan na wejściu - my ograniczyliśmy się do wody i kawy.

  Salon urządzony z rozmachem, wszędzie pełno świateł, regały to solidne meble a nie rusztowania jak na magazynie. Powierzchnia ogromna, nie jest napakowane po brzegi, jest przestronnie.

  Co do oferty to od średniej półki w zwyż, chociaż są również uznane propozycje budżetowe np Stingery od Robinsona. Z feederowych pozycji Matrix, Flagman, Preston, Guru, MatchPro, Cresta, Daiwa, Ringers. Nie zwróciłem uwagi czy było Shimano, może Kamil uzupełni bo on się bardziej rozglądał. Ze spożywki Solbaits, Ringers, Osmo, FeederBait. Trapera, Mikado czy Jaxona nie zauważyłem. Można pomacać Aventusy i inne takie cuda, także zapraszam kolegę Shreka gdy będzie przejeżdżać ;)

   Na karpiowaniu się nie znam, ale dział karpiowy to osobne piętro na którym był FOX, Nash i to tyle z tego co kojarzę, ale było tych firm znacznie więcej: sporo paszy, rozłożone namioty, stanowiska itd dla tych którzy chcą sobie pooglądać towar na żywo. Nie zwróciłem uwagi czy były kije karpiowe, młynki zdaje się tak - w gablocie na dole

    Był też przedstawiciel Deepera, bardzo spoko koleś, który pokazywał i opowiadał co i jak - dla mnie sporo przydatnych wskazówek, bo sam trochę deeperuję


    Ogólnie mają rozmach i odwagę, że odpalają taki sklep pośrodku niczego (Skalmierzyce przy obwodnicy z Kalisza do Ostrowa). W prawdzie niedaleko jest sławetna Maślanka czyli mekka komercyjnych łowców, ale nadal nie bardzo widzę jakieś większe zapotrzebowanie na tak ekskluzywny co by nie mówić salon. Może ludzie będą wpadać jadąc na zawody, poza tym gdzieś trzeba realizować bony wygrane na wspomnianym łowisku :P W obsłudze zawodnicza i youtobowa ekstraklasa methodowego wędkarstwa czyli częśc dawnego Feedersklepu wzbogacona o Maślankowych wyjadaczy. Albo się ich lubi albo nie, ja kilku bardzo cenię i czasem wpadnę pozawracać dupę, innych będę raczej unikać ;)

   A co do cen, bo niestety dla wielu, w tym dla mnie, to główne kryterium przy wyborze miejsca zakupu: ani tanio, ani drogo - przy dzisiejszym rabacie ceny były ok i dałem się skusić Hiszpanowi na sztycę CDROME - dzięki za porady i cierpliwość ;) Myślę, że jak wszędzie, niektóre rzeczy będą warte zakupu w tym miejscu, inne będą droższe niż u konkurencji.


   Od siebie życze powodzenia mając nadzieję, że sklep zaistnieje na krajowym rynku i się utrzyma, bo konkurencja wśród sprzedawców jest ważna i dla nas wędkarzy korzystna :)
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Moonfin - nowy sklep
« Odpowiedź #2 dnia: 23.10.2022, 07:02 »



Można pomacać Aventusy i inne takie cuda, także zapraszam kolegę Shreka gdy będzie przejeżdżać ;)


Jeden wystarczy Bartek

Co do samego sklepu, zapowiada się ciekawa konkurencja dla innych znaczących sklepów wędkarskich.
Jeżeli obsługa będzie na takim samym poziomie jak huczne otwarcie to pewnie sobie poradzą na rynku

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline golad

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Moonfin - nowy sklep
« Odpowiedź #3 dnia: 23.10.2022, 10:46 »
Orientujecie się kiedy będzie działał sklep internetowy?

Offline Adrian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Reputacja: 52
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Moonfin - nowy sklep
« Odpowiedź #4 dnia: 23.10.2022, 13:04 »



Można pomacać Aventusy i inne takie cuda, także zapraszam kolegę Shreka gdy będzie przejeżdżać ;)


Jeden wystarczy Bartek

Co do samego sklepu, zapowiada się ciekawa konkurencja dla innych znaczących sklepów wędkarskich.
Jeżeli obsługa będzie na takim samym poziomie jak huczne otwarcie to pewnie sobie poradzą na rynku

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka
Myślę, że podstawą "przetrwania" i tak będzie sprzedaż internetowa, zwłaszcza, że sklep nie jest w dużym mieście

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 216
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Moonfin - nowy sklep
« Odpowiedź #5 dnia: 23.10.2022, 13:23 »
Orientujecie się kiedy będzie działał sklep internetowy?

Podobno do dwóch tygodni.
Maciek

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Moonfin - nowy sklep
« Odpowiedź #6 dnia: 23.10.2022, 15:11 »
Dużym plusem jest własny budynek za którego czynszu nie muszą płacić. Sklep robi wrażenie, ale widać, że celują raczej w bogatszych wędkarzy. Jak będą robić fajne promocje, a to wg mnie dzisiaj robi ogromną różnicę przy tych cenach to mogą cos ugrać. Czekam na BF, bo to dla tego sklepu będzie kluczowy moment zaznaczenia się na rynku. A to oznacza też konkurencję. Boje się tylko że skończy się jak zawsze polska myśl techniczna 8)

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 730
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Moonfin - nowy sklep
« Odpowiedź #7 dnia: 23.10.2022, 18:35 »
Sklep na zasadzie grubo albo wcale, 3 osoby zarzadzające sklepem wczesniej pracowały w Feedersklep 8)
W przyszłym  miesiącu otwarcie sklepu internetowego i jestem bardzo ciekaw konkurencyjności np. do Drapieźnika
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 216
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Moonfin - nowy sklep
« Odpowiedź #8 dnia: 23.10.2022, 18:42 »
Sklep na zasadzie grubo albo wcale, 3 osoby zarzadzające sklepem wczesniej pracowały w Feedersklep 8)
W przyszłym  miesiącu otwarcie sklepu internetowego i jestem bardzo ciekaw konkurencyjności np. do Drapieźnika

Moim zdaniem z tej półki sklepów jak najwięcej.
Najbliższe dwa lata zweryfikują mocno rynek wędkarski w Polsce. Wytrawają najsilniejsi.
Maciek

Offline KotKoi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 003
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Moonfin - nowy sklep
« Odpowiedź #9 dnia: 23.10.2022, 18:44 »
Sklep na zasadzie grubo albo wcale, 3 osoby zarzadzające sklepem wczesniej pracowały w Feedersklep 8)
W przyszłym  miesiącu otwarcie sklepu internetowego i jestem bardzo ciekaw konkurencyjności np. do Drapieźnika

Moim zdaniem z tej półki sklepów jak najwięcej.
Najbliższe dwa lata zweryfikują mocno rynek wędkarski w Polsce. Wytrawają najsilniejsi.

Z tym się zgadzam i podpisuję.

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 828
  • Reputacja: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Moonfin - nowy sklep
« Odpowiedź #10 dnia: 23.10.2022, 23:02 »
W sumie Bartek napisał prawie wszystko ale postaram się jeszcze parę spostrzeżeń rzucić.
Piękny sklep w stylu Anglin Direct. Ogromna powierzchnia wszystko poukładane markami. Przeogromny wybór.
Oczywiście nie wszyscy producenci się zmieścili a niektórych asortyment jest tylko częściowy. Myślę tutaj o Drennanie ,ich wędek nie znalazłem :( Shimano również nie ma. Ale to nie jest must have są inne miejsca gdzie kupimy sprzęt tych firm.
Na półkach znajdzie się wszystko,co potrzeba do methody czy klasyka, pellet wagglera a na piętrze premium do karpiarstwa (Nash, Fox, Ridge monkey i inne).
Oczywiście na półkach wszyscy topowi producenci spożywki, aż się ugina pod ciężarem.
Fachowe doradztwo będzie tutaj bardzo dużym atutem, Team Moonfin wie jak się łowi także na pewno doradzą fachowo.
Szkoda, że opuszczam rejony Ostrowa Wlkp. i będę mógł zajrzeć do sklepu bardzo rzadko tylko przy okazji Maślankowych zawodów.
Osobiście wykorzystałem wygrany na zawodach bon do Moonfina i na akonto nowego sezonu wjechał pokrowiec Prestona na 6 wędek oraz fajna sztywna torba na żarło dla ryb również od Prestona.
Podsumowując, życzę właściwościowi i całej załodze odniesienia sukcesu na Polskim rynku. Oby zainwestowane pieniądze i poświęcony czas wróciły za nawiązką.

Offline Leszcz1989

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: 15
Odp: Moonfin - nowy sklep
« Odpowiedź #11 dnia: 01.11.2022, 16:51 »
W sumie Bartek napisał prawie wszystko ale postaram się jeszcze parę spostrzeżeń rzucić.
Piękny sklep w stylu Anglin Direct. Ogromna powierzchnia wszystko poukładane markami. Przeogromny wybór.
Oczywiście nie wszyscy producenci się zmieścili a niektórych asortyment jest tylko częściowy. Myślę tutaj o Drennanie ,ich wędek nie znalazłem :( Shimano również nie ma. Ale to nie jest must have są inne miejsca gdzie kupimy sprzęt tych firm.
Na półkach znajdzie się wszystko,co potrzeba do methody czy klasyka, pellet wagglera a na piętrze premium do karpiarstwa (Nash, Fox, Ridge monkey i inne).
Oczywiście na półkach wszyscy topowi producenci spożywki, aż się ugina pod ciężarem.
Fachowe doradztwo będzie tutaj bardzo dużym atutem, Team Moonfin wie jak się łowi także na pewno doradzą fachowo.
Szkoda, że opuszczam rejony Ostrowa Wlkp. i będę mógł zajrzeć do sklepu bardzo rzadko tylko przy okazji Maślankowych zawodów.
Osobiście wykorzystałem wygrany na zawodach bon do Moonfina i na akonto nowego sezonu wjechał pokrowiec Prestona na 6 wędek oraz fajna sztywna torba na żarło dla ryb również od Prestona.
Podsumowując, życzę właściwościowi i całej załodze odniesienia sukcesu na Polskim rynku. Oby zainwestowane pieniądze i poświęcony czas wróciły za nawiązką.
Jaka to torba z prestona?

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 828
  • Reputacja: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Moonfin - nowy sklep
« Odpowiedź #12 dnia: 01.11.2022, 17:33 »
Torba Preston Hardcase Tackle Safe - Standard

Offline Długi94

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Podlaskie
Odp: Moonfin - nowy sklep
« Odpowiedź #13 dnia: 02.11.2022, 07:20 »
A prowadzą sprzedaż internetową??

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 187
  • Reputacja: 139
Odp: Moonfin - nowy sklep
« Odpowiedź #14 dnia: 02.11.2022, 09:08 »
Wkrótce