Autor Wątek: Sklep ABCwedkarza - kupiłem - zwróciłem...  (Przeczytany 3621 razy)

Offline MiłoszK

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 10
Odp: Sklep ABCwedkarza - kupiłem - zwróciłem...
« Odpowiedź #15 dnia: 28.10.2022, 22:22 »
Zanęty od Milewskiego Niwa też adres jest podany jak by domowy, więc nie jest to wyjątek.

Dokładnie, sam mam firmę zarejestrowaną w miejscu zameldowania, choć nie mieszkam tam dobre 15 lat ( jakoś nie chce mi się latać po urzędach z przemeldowaniem)

Sklep ABC Wędkarza cały czas działa, gdyby wycięli jakiś numer to już by na ich koncie na Allegro było czerwono od negatywów a od prawie miesiąca ani jednej negatywnej opinii nie dostali ( a ostatni negatyw dostali od idioty co chce reklamować sztycę przez wysłanie zdjęcia), dziś się logowali do Allegro, mają 99,8% pozytywnych opinii, zatem proponuję nie srać żarem. 

Kolega Drysza zgłosił, że ma problem z odpowiedzią w tym wątku.
Nie mam pojęcia, z czego to może wynikać. Jeśli macie dla niego jakieś wiadomości, piszcie PW.

Pewno z tego że to konkurencja tego sklepu. Wrzucił temat i znikł. Takie wrzutki powinny być usuwane o ile delikwent nie przedstawi dowodów na swoje twierdzenia. Założenie konta tylko po to by dodać jeden jedyny taki wpis jest mocno zalatujące.
Ja również nigdy nie miałem problemu z tą hurtownią, a zamawiałem wielokrotnie. Wszystko zawsze dobrze spakowane (bez błędów) i w atrakcyjnych cenach.
Zawsze brałem odbiór osobisty w księgarni na bazarze bemowo.

Niezależnie czy była płatność z góry czy przy odbiorze - jakość zawsze ta sama - bdb.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka


Offline DRysza

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Sklep ABCwedkarza - kupiłem - zwróciłem...
« Odpowiedź #16 dnia: 04.11.2022, 00:01 »
Wklejam odpowiedź kolegi. A dlaczego nie może tutaj odpowiadać? Ano dlatego:
https://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=685.0
Sam o tym zapomniałem.
Mosteque




Podtrzymuję, wędkę kupiłem i zwróciłem ale nie otrzymałem zwrotu finansów. Nie jestem z konkurencji, w sklepie ABC... kupiłem kilka innych rzeczy bez problemów i mam tam również konto, w którym jest zaznaczony zwrot wędki a w InPost mam potwierdzenie odbioru wysłanej wędki. Maile, telefony są głuche, kupić można bez problemów ale zwrotu pewnie nie akceptują.
Proszę może ktoś z forumowiczów zadzwoni na nr 604 135 100 i w moim imieniu zapyta zwrot nr 737 WĘDKA KARPIOWA TELE CARP 3,30M, 40-90G ROBINSON 1AS-TC-330.
Pozdrawiam

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 340
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep ABCwedkarza - kupiłem - zwróciłem...
« Odpowiedź #17 dnia: 08.11.2022, 22:14 »
Do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi na zapytanie.
Odpowiedź bota 2022-10-27
Twoje pytanie:
"Czy mogę prosić o wymiary szpuli? Średnica zewnętrzna i wysokość nawoju?"

Prosimy o cierpliwe oczekiwanie na kolejną wiadomość, w której prześlemy odpowiedź na zadane pytanie.
Podejrzewam, że firmy już nie ma, działa tylko bot. Stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie.
Może to jakieś przejściowe problemy ale do czasu wyjaśnienia problemu użytkownika DRysza radziłbym się wstrzymać z zakupami.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Mariusz Wu

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 495
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Żory
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklep ABCwedkarza - kupiłem - zwróciłem...
« Odpowiedź #18 dnia: 09.11.2022, 08:58 »
Podejrzewam, że firmy już nie ma, działa tylko bot. Stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie.

To źle podejrzewasz, w samym listopadzie dostali 80 pozytywnych recenzji w necie.

Jak na razie DRysza nie przedstawił ani pół dowodu na swoje twierdzenia. Całe lata pracuję w e-handlu i akcja zalatuje mi działaniem na zasadzie "odrzucili mi reklamację / nie dali rabatu / nie spełnili innych moich urojonych wymagań * to ich obsmaruję w necie". Nie twórzmy na forum patologii typu komentarze z Allegro czy innego gowork bo za chwilę będzie tu zlot hejterów którzy będą leczyć kompleksy i swoje urażone ambicje ( bo przecież sprzedawca w mniemaniu roszczeniowych cebul powinien na wszystko się zgodzić, oddać kasę, nie chcieć zwrotu rzekomo wadliwego towaru i jeszcze dać rabat >:O) Na dobrą sprawę taki temat można założyć w stosunku do każdego sklepu / firmy i pluć na kogoś nie przedstawiając dowodów. Administrację prosiłbym o rozważenie czy takie tematy bez przedstawienia dowodów nie powinny lądować w kosztu. Od pół miesiąca sklep wisi tu info psujące reputację sklepu który na Allegro zbiera ostatnio same pozytywne recenzje ( a to duża sztuka biorąc pod uwagę poziom intelektu sporej części kupujących) a dowodów na te oskarżenia brak.
Nie wypada śmiać się z Ukraińców że mają prezydenta komika w sytuacji gdy ma się prezydenta klauna