Autor Wątek: [s] coś dla spinningistów  (Przeczytany 1131 razy)

Offline Suchotnik

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 233
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
[s] coś dla spinningistów
« dnia: 07.11.2022, 21:45 »
Cześć ;) posiadam na sprzedaż kilka przynęt spinningowych. Szczegóły poniżej:


Zestaw nr.1, obejmujący dwie błystki obrotowe "czwórki". Wykonane prze Roberta Taszarka (na bazie paletek od firmy Polsping). Omawiana były na jednym z filmów Tomka (FWA). Pracują bezbłędnie, paletka obraca się również w opadzie. Dodatkowo w skład zestawu dochodzi ręcznie wykonana wahadłówka przez JH (Jacek Hetflaisz z jerkbait.pl). Tak zwana "rybka", o wadze 11 gram.Przynęty więcej leżakowały w pudełku, niż były łowione. Teraz już tylko karpie, lub szczupaki na "grubo".

Cena zestawu to: 30zł plus koszty wysyłki.



Zestaw nr.2, obejmujący znane i lubiane Savage Gear Cannibale, w rozmiarze 10cm. Oraz jednego rodzynka z stajni Mann'sa Predator 3. Przynęty w lewej kolumnie uzbrojone w główki 7 gram, na haku 4/0. Pływały w wodzie, na predatorze dostrzegam jedynie niewielkie ślady zębów "szczupakowego niedorostka" ;) . Gumy z prawej kolumny, nowe nie kłute.

Cena zestawu to: 16zł plus koszty wysyłki.



Zestaw nr.3, obejmuje obrotówki w rozmiarówce 2 + jedna "trójka". W skład wchodzą cenione przez pstrągarzy i nie tylko ;) obrotówki Mosca Rastel "dwójki". Perfekcyjnie trzymają się nurtu. U mnie połowiły głównie Wiślanych kleni, oraz okoni. Dodatkowo w zestawie znajdziemy moim zdaniem nie doceniane, acz kolwiek bardzo udane obrotówki Mapso Orion (odpowiednik Cometa od Meppsa). W rozmiarze dwa i trzy.

Cena zestawu to: 16zł plus koszty wysyłki.



Zestaw nr.4, obejmuje woblery Bonito Kleń 3.5cm (2szt), oraz Okoń 4cm (2szt). Obydwa modele tonące. Nie jestem już na bierząco, ale wydaje mi sie że malowanie już nie dostępne na rynku (woblery mają z 15 lat, więcej leżakowały w pudełku niż pływały w wodzie).

Cena zestawu to: 60zł plus koszty wysyłki.



Zestaw nr.5, tak tak już ostatni ;) . W skład którego wchodzą dwa woblery Rapali. Mianowicie Shad Rap 5cm, w limitowenej odycji na 30-lecie firmy Rapala. Oraz X-Rap 8cm, niegdyś mój kiler na okonie (ale tylko na jednej wodzie, na której stoją już bloki...).

Cena zestawu to: 30zł plus koszty wysyłki.



Jeżeli znajdzie się chętny na wszystko, cena za wszystkie pięć zestawów to 100zł + koszty wysyłki.

Pozdrawiam
Łukasz

Offline kl.krystian@gmail.com

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: [s] coś dla spinningistów
« Odpowiedź #1 dnia: 07.11.2022, 22:14 »
Zabieram.

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: [s] coś dla spinningistów
« Odpowiedź #2 dnia: 17.11.2022, 09:59 »
Siemanko, udało się zamknąć transakcję?
Uzależniony od wędkarstwa

Offline kl.krystian@gmail.com

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: [s] coś dla spinningistów
« Odpowiedź #3 dnia: 17.11.2022, 18:06 »
Tak, dziękuje za transakcje.
Pozdrawiam Krystian.