Autor Wątek: Nowy selekcjoner reprezentacji piłki nożnej.  (Przeczytany 2347 razy)

Online Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 827
  • Reputacja: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder

Offline TOmaSZ93

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 37
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Podkarpacie
Odp: Nowy selekcjoner reprezentacji piłki nożnej.
« Odpowiedź #31 dnia: 24.01.2023, 17:44 »
Piłka nożna w tym kraju nie istnieje tak samo jak boks :thumbdown:
C&R

Offline Tomnick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 035
  • Reputacja: 103
  • Lokalizacja: Słupsk
  • Ulubione metody: method feeder
Tomek

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowy selekcjoner reprezentacji piłki nożnej.
« Odpowiedź #33 dnia: 24.01.2023, 20:00 »
Piłka nożna w tym kraju nie istnieje tak samo jak boks :thumbdown:
Niestety Boks w naszym kraju ,to totalna porażka nie ma amatorki a w zawodowym nie istniejemy leją nas nonstop :(,sobotnia walka K.Głowackiego makabra ,czas kończyć karierę

Online Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 827
  • Reputacja: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowy selekcjoner reprezentacji piłki nożnej.
« Odpowiedź #34 dnia: 25.01.2023, 08:06 »
Ja tylko czekam na wypowiedz piechniczka :P zaraz wyskoczy ze trener z Polski nie był by gorszy itd. Jesli z dostępnych opcji, my wybieramy najlepsza i najbardziej utytułowaną postać i marudzimy, to nam nic i nikt nie pomoże 8)

Offline kolunio21

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Reputacja: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tczew
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nowy selekcjoner reprezentacji piłki nożnej.
« Odpowiedź #35 dnia: 25.01.2023, 08:39 »
Ja tylko czekam na wypowiedz piechniczka :P zaraz wyskoczy ze trener z Polski nie był by gorszy itd. Jesli z dostępnych opcji, my wybieramy najlepsza i najbardziej utytułowaną postać i marudzimy, to nam nic i nikt nie pomoże 8)

100 % racji .   

Online Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 827
  • Reputacja: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowy selekcjoner reprezentacji piłki nożnej.
« Odpowiedź #36 dnia: 25.01.2023, 16:25 »
Już się zaczęło to o czym pisałem. Trzeba odciąć tych ludzi od wygłaszania swoich banialuk na temat Polskiej piłki. Brzmią jak heretycy przypięci pasami do łóżek na geriatrii ! https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/jerzy-engel-nie-chcial-obcokrajowca-zaden-nie-osiagnal-tyle-co-michniewicz/rb7t942?%3Futm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=sport

Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 030
  • Reputacja: 663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nowy selekcjoner reprezentacji piłki nożnej.
« Odpowiedź #37 dnia: 25.01.2023, 17:05 »
Już się zaczęło to o czym pisałem. Trzeba odciąć tych ludzi od wygłaszania swoich banialuk na temat Polskiej piłki. Brzmią jak heretycy przypięci pasami do łóżek na geriatrii ! https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/jerzy-engel-nie-chcial-obcokrajowca-zaden-nie-osiagnal-tyle-co-michniewicz/rb7t942?%3Futm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=sport

Engel... gorszego bufona chyba nie mieliśmy za trenera kopaczy  ,gdzie mógł za niego w 2000 roku trenować Kasperczak-facet na codzień trenujący za granicą.
Engel wywalczył awans od 1986,fakt,ale grupę mieliśmy najsłabszą w historii,a drużynę nawet na niezłym poziomie z nazwiskami grającymi w ligach zagranicznych . Facet zasłynął,że wprowadził murzyna do drużyny.
Autorytet najniższych lotów.

Offline MetiusMate

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 722
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gronowo
  • Ulubione metody: podlodówka
Odp: Nowy selekcjoner reprezentacji piłki nożnej.
« Odpowiedź #38 dnia: 25.01.2023, 19:23 »
Stare układy widzę dobrze się trzymają :facepalm:
Takie same jak w PZW czy w innych organizacjach-stowarzyszenie zaczynających się na Polski Związek....
Wszędzie ten sam esbeckokorupcyjny ryj i beton rozkradajcy wszystko do samego dna.
Piłka Nożna to największy rak korupcyjny jaki może istnieć w świecie sportu, szczególnie w Polsce.

Naprawdę nikomu że Starego pokolenia nie można wierzyć. Nawet trenerom, co niby nigdy z PZPN nie mieli nic wspólnego.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Nowy selekcjoner reprezentacji piłki nożnej.
« Odpowiedź #39 dnia: 25.01.2023, 19:54 »
Daje mu 2-3 mecze, jesli nie pozbedzie się 4-6 graczy to znaczy że przyjechał dorobic do trenerskiej emerytury. Czas pokaże, póki  co można sie podniecać lub pisac jak "najlepszejszy znafca " piłki Krzysiu. ;D :P
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline AciWKS

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowy selekcjoner reprezentacji piłki nożnej.
« Odpowiedź #40 dnia: 25.01.2023, 22:19 »
Bawią mnie niektóre wasze wypowiedzi. Z mojej strony, gdybym kochał piłkę to nie chybił zostałbym piłkarzem. A tak ? Mam wywalone, na Cześków 917, Engelów, Kuleszów i innych. Kadra skończyła się z chwilą rządów bolszewika Laty i zdjęcia z koszulek orła. Swoje dodał Boniek w koszulce CCCP w Hiszpanii. Pamiętajcie o jednym, nie my rozdajemy karty. Pamiętacie Kiwiora z MŚ ? Wszyscy w TV narzekali, nagle pyk poszedł tłusty transfer. Lepiej montujcie zestawy, ponieważ zbliża się sezon - a kopacze są i byli tylko wkładami do koszulek. Czy to klub czy kadra (dobrze, że z orzełkiem) Pozdrawiam PAny i bez spiny. Ave Polska :)
"Lepiej być martwym niż czerwonym"