Autor Wątek: [Z] Daiwa N'Zon S 330/50g na smukły, ale mocniejszy...  (Przeczytany 443 razy)

Offline mdziam78

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 241
  • Reputacja: 18
Wiem, że to cudne kije, ale... nie dla mnie.
Potrzebuję smukłego kija o długości max 330 w dwuskładzie o równie smukłym blanku, ale zdecydowanie mniej spolegliwego.
Nie pasuje mi kij, który do połowy przy rybach 3-4kg się wygina i nie ma żadnej kontroli nad taką rybą.
Może ktoś kto potrzebuje wędki, z której nie spadają ryby ma coś na wymianę.
Kij kupiony miesiąc temu za 470,00 PLN jest na gwarancji i proszę o nie składanie propozycji za 300 wezmę. Interesuje mnie wyłącznie wymiana z opcją mojej dopłaty.


Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: [Z] Daiwa N'Zon S 330/50g na smukły, ale mocniejszy...
« Odpowiedź #1 dnia: 07.06.2023, 17:30 »
Boisz się wykorzystać atuty tego blanku, dla tego myślisz, że nie ma kontroli. Też byłem po pierwszych rybach tego zdania o eSkach 3m, ale z każdą kolejną rybą coraz bardziej mu dociskałem śrubę i teraz już wiem, że rozpędzone 7kg jest do zatrzymania w miejscu a blank jest złożony wtedy o 180° i nic mu się nie dzieje ;) Daj jej drugą szansę :)
Dzierżno uzależnia

Offline mdziam78

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 241
  • Reputacja: 18
Odp: [Z] Daiwa N'Zon S 330/50g na smukły, ale mocniejszy...
« Odpowiedź #2 dnia: 07.06.2023, 17:38 »
Na jednym z filmów Ani "FishingQueen" widziałem pracę Map SUV Parabolix pod rybą pod 5kg, Ska chyba złożyła by się w pół. Nie podoba mi się taki szmaciak. Oczywiście nie mówię, że zapasu mocy nie ma, ale z dupy wygląda hol kilogramowego karpia na kiju zgiętym do połowy.

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: [Z] Daiwa N'Zon S 330/50g na smukły, ale mocniejszy...
« Odpowiedź #3 dnia: 07.06.2023, 18:35 »
Mapa Suv ma Shreku, fajny smukły patyk z zapasem mocy ale bidżet razy 2.5 ;)
Dzierżno uzależnia