Autor Wątek: Feeder Bait - Epidemia  (Przeczytany 31782 razy)

Offline LaRue

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait - Epidemia
« Odpowiedź #60 dnia: 22.10.2019, 18:59 »
Ja też jej używam. 19-20 zł za 800 g wychodzi drożej od MMM (dodatkowo MMM jest znacznie wydajniejszy i dochodzi wspomniany wcześniej darmowy podajnik), ale mam jedno łowisko, na którym miałem lepsze efekty od Sonu. Na innych łowiskach już bywało różnie. Trzeba uważać żeby nie przesadzić z wodą przy namaczaniu, ale problemów z kleistością nie miałem żadnych.

Offline Feederek1960

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 791
  • Reputacja: 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Diestedde DE.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait - Epidemia
« Odpowiedź #61 dnia: 22.10.2019, 19:08 »
Ja napisałem że Sonu wychodzi taniej , a na temat skuteczności zanęt Feeder Bait nie mogę nic powiedzieć bo nie łowiłem nią. Ale dzisiaj ogladałem film zrobiony przez sklep Trotka i rozbawili mnie mówiąc że Feeder Bait jest lepszy od Sonubaits. Pomijając to jak nie udolnie prezentowali zanęty i wędki ( przyznając że nie mają dostatecznej wiedzy).  Na wielu łowiskach Feeder Bait pewnie się sprawdza.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Sztywnej linki🎣

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 405
  • Reputacja: 1970
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait - Epidemia
« Odpowiedź #62 dnia: 22.10.2019, 19:16 »
Tak w MMM Sonu jest darmowy podajnik  prestona L.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Sonu dorzuca jeszcze podajniki do zanęty?
Ale tylko 15g. Teraz to już mi nie jest to potrzebne ale szkoda że nie 30g
Jurek, akurat z tym nie ma problemu, bo ciężarki do felg sobie doklejam i gra gitara. Bardziej szkoda, że to nie XL :P
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 854
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Feeder Bait - Epidemia
« Odpowiedź #63 dnia: 22.10.2019, 19:18 »
Tak w MMM Sonu jest darmowy podajnik  prestona L.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Sonu dorzuca jeszcze podajniki do zanęty?
Ale tylko 15g. Teraz to już mi nie jest to potrzebne ale szkoda że nie 30g
Jurek, akurat z tym nie ma problemu, bo ciężarki do felg sobie doklejam i gra gitara. Bardziej szkoda, że to nie XL :P
Tak zgadzam się ja w przeszłości używałem tylko XL. sorry
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 043
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait - Epidemia
« Odpowiedź #64 dnia: 23.10.2019, 16:02 »
Ja napisałem że Sonu wychodzi taniej , a na temat skuteczności zanęt Feeder Bait nie mogę nic powiedzieć bo nie łowiłem nią. Ale dzisiaj ogladałem film zrobiony przez sklep Trotka i rozbawili mnie mówiąc że Feeder Bait jest lepszy od Sonubaits. Pomijając to jak nie udolnie prezentowali zanęty i wędki ( przyznając że nie mają dostatecznej wiedzy).  Na wielu łowiskach Feeder Bait pewnie się sprawdza.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Słyszałem, że na Okoniu rzeczywiście jest lepszy. Ale nad 3 innymi komercjami na Epidemię nie miałem prawie w ogóle brań. Ten tekst też podobał mi się, że jest porównywalny do Sonu. Jakby nie dali odpadów piekarniczych (lub kilka % a nie 2 pozycja na składzie) tylko jakieś inne zapełniacze typu mączki zbożowe, zboża i cenę 20 PLN za 1 kg to w sumie rozważyłbym zmianę paszy na FB. Wątpię, że oprócz testów na stałe zwiększą grono klientów. A przy takiej konkurencji powinni o tym pomyśleć. Sporo polskie firmy tracą oferując granulat niemający nic wspólnego z pelletem (Lorpio to Coppens i któryś jeszcze więc je pomijam) i miksy oparte wciąż na tanich produktach piekarniczych i czasem tylko aromacie sztucznym.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline kordi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 790
  • Reputacja: 74
  • Lokalizacja: Małopolska
Odp: Feeder Bait - Epidemia
« Odpowiedź #65 dnia: 11.08.2022, 21:07 »
FB to jest jednak totalna loteria.
Po ostatnich doświadczeniach z Epidemią która była totalnym śmieciem ( pisałem o tym zresztą w którymś temacie) obraziłem się na nich totalnie.
Ale że ostatnio robię porządki w towarze i zużywam stare zapasy to gdzieś na dnie pudła znalazła się jeszcze paczka Epidemii z datą użyteczności na maj 2022, czyli pewnie ta sama partia która ostatnio była śmieciowa. No ale co tam, szkoda wyrzucać to spróbuje rozrobić. Jakież było moje zdziwienie jak zanęta już na pierwszy rzut oka wydawała się taką jak być powinnna. Po rozrobieniu klei i obsypuje się idealnie. Łowione na nią będzie w weekend, ale akurat na moich wodach zawsze się sprawdzała więc o wynik raczej jestem spokojny.
Dziwna ta firma, żadnej kontroli jakości chyba nie mają na towarze robionym u McKarpia i dostają to co akurat wyjedzie z linii.

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 043
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait - Epidemia
« Odpowiedź #66 dnia: 11.08.2022, 21:20 »
Dziwna ta firma, żadnej kontroli jakości chyba nie mają na towarze robionym u McKarpia i dostają to co akurat wyjedzie z linii.

A skąd info, że McKarp coś im robi? Kiedyś pamiętam mix epidemia TT carp był wpisany jako podmiot produkujacy, ale przez tyle lat chyba przejęli produkcję.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline kordi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 790
  • Reputacja: 74
  • Lokalizacja: Małopolska
Odp: Feeder Bait - Epidemia
« Odpowiedź #67 dnia: 11.08.2022, 21:28 »
Dziwna ta firma, żadnej kontroli jakości chyba nie mają na towarze robionym u McKarpia i dostają to co akurat wyjedzie z linii.

A skąd info, że McKarp coś im robi? Kiedyś pamiętam mix epidemia TT carp był wpisany jako podmiot produkujacy, ale przez tyle lat chyba przejęli produkcję.
Haha, to pewnie tak jest a ja pomyliłem nazwy :facepalm: