Autor Wątek: Byli i nie ma ich...  (Przeczytany 19493 razy)

Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 030
  • Reputacja: 663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #120 dnia: 22.01.2023, 10:51 »
Lucjan,to według Ciebie należy porzucić wszelką pracę na rzecz zbiorników w kole ,ponieważ służy ona tylko uświetnianiu PZW ? Napisz to jasno,tak żeby każdy to zrozumiał .


6 lat udzielam się w kole ,gdzie wcześniej mi to wisiało. 6 lat uczestniczę w zarybieniu,sprzątaniu,głosowaniu,pisaniu wniosków. 6 lat wystarczyło,żebym zobaczył różnicę i w połowach i w rozumowaniu coponiektórych. Jest nas kilkunastu i to my dajemy przykład ,że można zadbać,połowić,wypuszczać złowione ryby,cieszyć się wękarstwem. Ludzie nabrali do nas szacunku i już się nie śmieją z wypuszczania ryb. Chcą,czy nie,rozumieją naszą pracę i doceniają,bo sami łowią więcej i lepiej.

I teraz Ty mi mówisz ,że mam to porzucić,bo to jest bezcelowe?

Online carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 422
  • Reputacja: 259
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #121 dnia: 22.01.2023, 10:59 »
I o jakim przebieraniu nóżkami mowa? ;D ;D ;D Przecież sam się orzesz takimi wpisami, mową trawą, o oddolnym działaniu, którego nie chcesz wytłumaczyć.

Do zobaczenia w tym wątku za 3 lata. Ja nie będę miał problemu wtedy by przyznać Ci rację, że udało Ci się doprowadzić do ukarania kogoś ze szczytu władz w PZW, obyś też nie miał problemu do przyznania się do porażki.
Ps. cały czas jeszcze czekam na przeprosiny w których nakłamałeś nt mojej osoby wczoraj.

Offline MetiusMate

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 722
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gronowo
  • Ulubione metody: podlodówka
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #122 dnia: 22.01.2023, 11:04 »
Lucek jak byś wpadł do mojego koła i poznał osoby, które tyle dobrego robią na naszych jeziorach, a potem zaczął gadać te swoje piękne frazesy, to gwarantuje, że do Angli wrócił byś bez zębów ;) 8)
Mówię Ci szczerze i poważnie.

Mam wrażenie że jesteś kolesiem nieomylnym o poglądach nieomylności.
Zostaw nas w spokoju i siedz sobie w tej Brytani i nikomu do pracy się nie wtracaj.
My sobie poradzimy :thumbup:

Offline Oman

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 594
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #123 dnia: 22.01.2023, 11:18 »

Mam wrażenie że jesteś kolesiem nieomylnym o poglądach nieomylności.


 :thumbup: :thumbup: :bravo: :bravo:
Dominik

Offline Adam M

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #124 dnia: 22.01.2023, 11:31 »
Ludzie,opanujcie się,to jest portal wędkarski a nie fame MMA,zaraz zaczniecie się zachowywać jak muranscy,najmany i inne patole,zakończcie ta dyskusje bo do niczego to nie prowadzi,każdy ma rację i nie przyjmuje żadnych argumentów drugiej strony.Wiec po co ta rozmowa?zajmijmy się wedkarstwem a jak ktoś ma do kogoś żal niech załatwia to priv
Pb: sum 205 cm, 70 kilo. Karp 94 cm, 21 kilo. Lin 54 cm, 3,5 kilo. Leszcz 70 cm, 5,5 kilo. Amur 8 kilo.

Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 608
  • Reputacja: 93
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #125 dnia: 22.01.2023, 11:37 »
Ja zaryzykuję opinię, że każdy temat który choć trochę zakrawa od PZW, zawsze (!) w którymś momencie zostaje opanowany przez Lucjana i jego adwersarzy, piszących potężne monologi o polityce/historii/PZW i od razu odechciewa się w ogóle w ten temat klikać.

Widać to obecnie dobitnie w temacie o opłacaniu zezwoleń - miał być zwykły temat o tym kto opłaca, kto nie i jakie ma motywacje, a skończyło się standardowo, tak jak w/w.

Offline Qasz

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 297
  • Reputacja: 96
  • Płeć: Mężczyzna
  • Improvises, adapts and angling
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #126 dnia: 22.01.2023, 11:41 »
1. Gdzie jest moderacja? Lwia część tego wątku powinna być już wydzielona i wrzucona w inny dział.
2. Nie mam nic przeciwko takim dysputom, po to jest forum i kto lubi takie tematy ma pełne prawo by je toczyć, ale w odpowiednim dziale.
3. Myślę że userzy nie giną, zwyczajnie mają co w życiu robić. Ja wchodzę tu poczytać sensowne wątki o przynętach, recenzje, przepisy na zanęty itp. Udzielam się jak mam czas i kleje jakąś recenzję. Wkład w forum ma być sensowny, minimalna ilość "bicia piany".
4. Dział recenzji i "przepisów" na zanęty, budowę zestawów, opisy uważam za najważniejsze na każdym forum jakie odwiedzałem, to tak na prawdę siła, bo to czysta wiedza.
5.
Do tego jest coś innego frustrującego - to dział giełda zacznie nas najbardziej obciążać w takim wypadku, a wg mnie jest to dział który wiele nie pomaga w rozwoju forum. Więc pójście w tę stronę to strzał w stopę.
Czy nie można starych wątków całkowicie usuwać? Po co komu na giełdzie wystawiona wędka z przed pół roku, jak nie wiadomo czy się sprzedała czy nie. To może jest skrypt który będzie pozwalał na czasowe wstawianie ogłoszeń w giełdzie, maks 3 miesiące i sam usuwa (istnieje coś takiego ?)
Poza tym giełda nie jest strzałem w stopę, to bardzo witalny dział, tam gdzie jest handel, kwitnie miasto.
6. Dodawanie zdjęć to faktycznie padaka, ale czego się nie robi dla możliwości naskrobania własnej recenzji.
Nosferatu z koncentratu

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 240
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #127 dnia: 22.01.2023, 11:43 »
Moim zdaniem w tym co mówi Luk jest wiele racji, wcale nie chodzi o to, żeby nie pracować, ale też zdawać sobie sprawę, że sama praca w kole działa tylko miejscowo i Ci Panowie krętacze mogą przyjść po Waszą pracę, bo to w końcu ich woda, a zapobiegać temu mogą tylko dalej idące zmiany, poprzez okręgi i dalej przez siedzibę główną. Rozumiem Wasze rozgoryczenie, Wy coś robicie, inni nie i jeszcze Wam się zarzuca, że to za mało, ale poniekąd tak jest, bo nie wiadomo na jak długo jesteście bezpieczni.

Tak jak wcześniej powiedziałem, naprawdę kibicuje każdemu projektowi, która poprawia stan wody, ale zazwyczaj kończy się to tak, że buduje się "barykady" wokół zbiornika i biega wokół. Czy to zmienia PZW jako całość? Raczej nie, nawet spójrzcie na to z innej strony. Odpalili Wam jedną wodę, na reszcie robią co chcą? Aktywni i rządni zmian mają już ręce zajęte, mało tego nawet przy 500% podwyżkach i tak zapłacą, bo włożyli tyle lat pracy i będzie im szkoda, a oni siatkami dalej swoje ugrają :)  Nie ma co się od razu oburzać, moim zdaniem nawet dobrze, że ktoś zwraca na to uwagę.

Kolego MetiusMate ja Ci powiem, że jak byłbym z PZW i chciałbym Was zaorać do dałbym sobie te zęby wybić, za sztuczne i tak byście musieli zapłacić i prawnie oraz nagłaśniając sprawę o wiele łatwiej przyszłoby mi zaorać Wasze jezioro ;)  Czujesz te nagłówki w mediach plus lata ciągania się po sądach? :D Pamiętaj, że jako hobby zaczynamy być na monitorowanym, ponieważ nasze hobby opiera się na znęcaniu się nad zwierzętami, co w obecnym świecie jest mocno piętnowane i takie zdarzenia nie stawiają wędkarzy w dobrym świetle. Tak chciałbym dodać, że to też nie jest Wasza woda - tylko wydzierżawiona przez Wasze stowarzyszenie - czyli PZW. To trochę tak jakbyś uważał, że mieszkanie komunalne stało się Twoją własnością, bo pomalowałeś tam ściany z kolegami.

Przyznaję rację pozostałym kolegom, że na jakiś dział PZW powinniśmy przejść :)
Plum

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 835
  • Reputacja: 318
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #128 dnia: 22.01.2023, 11:43 »
Ej, wiecie że to jest temat o osobach, których już nie widać na forum ?! Fajne gówno ukręciliście w kolejnym temacie, brakuje tylko tego pierdolenia w Wynikach z nad wody 2023 i Kupiliśmy.
Dzierżno uzależnia

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #129 dnia: 22.01.2023, 11:46 »
1. Gdzie jest moderacja? Lwia część tego wątku powinna być już wydzielona i wrzucona w inny dział.
2. Nie mam nic przeciwko takim dysputom, po to jest forum i kto lubi takie tematy ma pełne prawo by je toczyć, ale w odpowiednim dziale.
3. Myślę że userzy nie giną, zwyczajnie mają co w życiu robić. Ja wchodzę tu poczytać sensowne wątki o przynętach, recenzje, przepisy na zanęty itp. Udzielam się jak mam czas i kleje jakąś recenzję. Wkład w forum ma być sensowny, minimalna ilość "bicia piany".
4. Dział recenzji i "przepisów" na zanęty, budowę zestawów, opisy uważam za najważniejsze na każdym forum jakie odwiedzałem, to tak na prawdę siła, bo to czysta wiedza.
5.
Do tego jest coś innego frustrującego - to dział giełda zacznie nas najbardziej obciążać w takim wypadku, a wg mnie jest to dział który wiele nie pomaga w rozwoju forum. Więc pójście w tę stronę to strzał w stopę.
Czy nie można starych wątków całkowicie usuwać? Po co komu na giełdzie wystawiona wędka z przed pół roku, jak nie wiadomo czy się sprzedała czy nie. To może jest skrypt który będzie pozwalał na czasowe wstawianie ogłoszeń w giełdzie, maks 3 miesiące i sam usuwa (istnieje coś takiego ?)
Poza tym giełda nie jest strzałem w stopę, to bardzo witalny dział, tam gdzie jest handel, kwitnie miasto.
6. Dodawanie zdjęć to faktycznie padaka, ale czego się nie robi dla możliwości naskrobania własnej recenzji.

Jeśli panuje tak żywa dyskusja, to nie jestem w stanie zwyczajnie tego podzielić. Wątki się mieszają. W wypowiedziach część jest na temat, potem ktoś do kogoś zagaduje. Tamten odpowiada jednemu i drugiemu, a potem dorzuca swoje. Nie jestem w stanie tego opanować... I generalnie zostałem z tymi czynnościami sam.

Twój pomysł z autousuwaniem postów z giełdy po wyznaczonym czasie jest wart rozważenia :thumbup: Będziesz może na spotkaniu w lutym w Marysinym?
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline MetiusMate

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 722
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gronowo
  • Ulubione metody: podlodówka
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #130 dnia: 22.01.2023, 11:48 »
W wynikach nad wodą zamiast okazów, będą pokazane zdjęcia banerów wyborczych ;D :D, bo przecież wybory idą i trzeba ludzi umoralniać :facepalm:

Już dawno wędkarstwo zeszło na drugi plan. Szkoda że moderacja nie potrafi opanować sytuacji tak jak na Jerkbait, gdzie ludzi jest sto razy więcej niż na naszym forum.

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 835
  • Reputacja: 318
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #131 dnia: 22.01.2023, 11:55 »
Jeśli panuje tak żywa dyskusja, to nie jestem w stanie zwyczajnie tego podzielić. Wątki się mieszają. W wypowiedziach część jest na temat, potem ktoś do kogoś zagaduje. Tamten odpowiada jednemu i drugiemu, a potem dorzuca swoje. Nie jestem w stanie tego opanować... I generalnie zostałem z tymi czynnościami sam.


Na bieżąco przeglądam forum, mogę Ci pomóc opanować ten bałagan ;)
Dzierżno uzależnia

Offline Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 331
  • Reputacja: 318
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #132 dnia: 22.01.2023, 11:55 »
W wynikach nad wodą zamiast okazów, będą pokazane zdjęcia banerów wyborczych ;D :D, bo przecież wybory idą i trzeba ludzi umoralniać :facepalm:
Mateusz już cie widzę nad Drwęcą, a w tle baner wyborczy

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
Sławek

Offline Qasz

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 297
  • Reputacja: 96
  • Płeć: Mężczyzna
  • Improvises, adapts and angling
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #133 dnia: 22.01.2023, 11:56 »
Jeśli panuje tak żywa dyskusja, to nie jestem w stanie zwyczajnie tego podzielić. Wątki się mieszają. W wypowiedziach część jest na temat, potem ktoś do kogoś zagaduje. Tamten odpowiada jednemu i drugiemu, a potem dorzuca swoje. Nie jestem w stanie tego opanować... I generalnie zostałem z tymi czynnościami sam.

Twój pomysł z autousuwaniem postów z giełdy po wyznaczonym czasie jest wart rozważenia :thumbup: Będziesz może na spotkaniu w lutym w Marysinym?

1. Jak potrzebujesz pomocy w moderatorce, to pomogę, tylko ja trochę bezlitosny jestem więc pogadamy na spotkaniu.
2. Tak będę, o ile nie spłonie świat, na to szanse są, ale na szczęście jeszcze nie tak wielkie.
3. katystopej był by świetnym modem, z tego co czytam jego wpisy to ma bardzo sensowne spektrum patrzenia na życie, no i jest tu częściej niż ja.
Nosferatu z koncentratu

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #134 dnia: 22.01.2023, 12:01 »
Ja nie mam mocy nadawania statusu moderatora. To jest decyzja administracji ;)
Krwawy Michał

Purple Life Matters