Autor Wątek: Byli i nie ma ich...  (Przeczytany 19488 razy)

Offline MetiusMate

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 722
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gronowo
  • Ulubione metody: podlodówka
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #135 dnia: 22.01.2023, 12:01 »
W wynikach nad wodą zamiast okazów, będą pokazane zdjęcia banerów wyborczych ;D :D, bo przecież wybory idą i trzeba ludzi umoralniać :facepalm:
Mateusz już cie widzę nad Drwęcą, a w tle baner wyborczy

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka

Prędzej wyjebie baner do wody. Gówno mnie będą obchodziły konsekwencje :)

Straszne rzeczy dzieją się na naszym forum ehh :(

Online Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 010
  • Reputacja: 704
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #136 dnia: 22.01.2023, 12:04 »
Ja nie mam mocy nadawania statusu moderatora. To jest decyzja administracji ;)
Na śląskim spotkaniu pogadacie z Mateuszem to może coś ustalicie

Wysłane z mojego Lenovo TB-J607Z przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline MetiusMate

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 722
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gronowo
  • Ulubione metody: podlodówka
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #137 dnia: 22.01.2023, 12:16 »
Moim zdaniem w tym co mówi Luk jest wiele racji, wcale nie chodzi o to, żeby nie pracować, ale też zdawać sobie sprawę, że sama praca w kole działa tylko miejscowo i Ci Panowie krętacze mogą przyjść po Waszą pracę, bo to w końcu ich woda, a zapobiegać temu mogą tylko dalej idące zmiany, poprzez okręgi i dalej przez siedzibę główną. Rozumiem Wasze rozgoryczenie, Wy coś robicie, inni nie i jeszcze Wam się zarzuca, że to za mało, ale poniekąd tak jest, bo nie wiadomo na jak długo jesteście bezpieczni.

Tak jak wcześniej powiedziałem, naprawdę kibicuje każdemu projektowi, która poprawia stan wody, ale zazwyczaj kończy się to tak, że buduje się "barykady" wokół zbiornika i biega wokół. Czy to zmienia PZW jako całość? Raczej nie, nawet spójrzcie na to z innej strony. Odpalili Wam jedną wodę, na reszcie robią co chcą? Aktywni i rządni zmian mają już ręce zajęte, mało tego nawet przy 500% podwyżkach i tak zapłacą, bo włożyli tyle lat pracy i będzie im szkoda, a oni siatkami dalej swoje ugrają :)  Nie ma co się od razu oburzać, moim zdaniem nawet dobrze, że ktoś zwraca na to uwagę.

Kolego MetiusMate ja Ci powiem, że jak byłbym z PZW i chciałbym Was zaorać do dałbym sobie te zęby wybić, za sztuczne i tak byście musieli zapłacić i prawnie oraz nagłaśniając sprawę o wiele łatwiej przyszłoby mi zaorać Wasze jezioro ;)  Czujesz te nagłówki w mediach plus lata ciągania się po sądach? :D Pamiętaj, że jako hobby zaczynamy być na monitorowanym, ponieważ nasze hobby opiera się na znęcaniu się nad zwierzętami, co w obecnym świecie jest mocno piętnowane i takie zdarzenia nie stawiają wędkarzy w dobrym świetle. Tak chciałbym dodać, że to też nie jest Wasza woda - tylko wydzierżawiona przez Wasze stowarzyszenie - czyli PZW. To trochę tak jakbyś uważał, że mieszkanie komunalne stało się Twoją własnością, bo pomalowałeś tam ściany z kolegami.

Przyznaję rację pozostałym kolegom, że na jakiś dział PZW powinniśmy przejść :)

Oczywista oczywistość.

Tylko ze u Nas dzieją się niespotykane jak dotąd sprawy :)
Jak dobrze pójdzie, to w roku 2024 PZW czy tym bardziej Wody Polskie, będą nas mogły pocałować w dupsko.

Sprawa dzierżawy wody może być raz na zawsze rozwiązana na naszą korzyść. Chodzi o kilka całkiem sporych jezior, gdzie macki PZW, a tym bardziej Wód Polskich nie będą na Nas wgl. dotykały :)

Dlatego tak ważne są pracę na samym dole, i ludzie, którym coś się chce :thumbup:
 

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 240
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #138 dnia: 22.01.2023, 12:30 »
I zajebiście! :D ja trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po Waszej myśli! Tutaj praca wykonana oddolnie wypłaca Wam jako kołu lub też przyszłemu dzierżawcy, jednak no to jak mówił Luk czy ja w poprzednim poście PZW to nie zmieni i tylko to było na celowniku, nie ma co się wkurzać.
Mam chociaż nadzieje, ze będziecie przykładem dla innych, nowych stowarzyszeń czy kół jak dobrze to rozegrać. :)
Plum

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #139 dnia: 22.01.2023, 12:39 »
Moim zdaniem w tym co mówi Luk jest wiele racji, wcale nie chodzi o to, żeby nie pracować, ale też zdawać sobie sprawę, że sama praca w kole działa tylko miejscowo i Ci Panowie krętacze mogą przyjść po Waszą pracę, bo to w końcu ich woda, a zapobiegać temu mogą tylko dalej idące zmiany, poprzez okręgi i dalej przez siedzibę główną. Rozumiem Wasze rozgoryczenie, Wy coś robicie, inni nie i jeszcze Wam się zarzuca, że to za mało, ale poniekąd tak jest, bo nie wiadomo na jak długo jesteście bezpieczni.

Tak jak wcześniej powiedziałem, naprawdę kibicuje każdemu projektowi, która poprawia stan wody, ale zazwyczaj kończy się to tak, że buduje się "barykady" wokół zbiornika i biega wokół. Czy to zmienia PZW jako całość? Raczej nie, nawet spójrzcie na to z innej strony. Odpalili Wam jedną wodę, na reszcie robią co chcą? Aktywni i rządni zmian mają już ręce zajęte, mało tego nawet przy 500% podwyżkach i tak zapłacą, bo włożyli tyle lat pracy i będzie im szkoda, a oni siatkami dalej swoje ugrają :)  Nie ma co się od razu oburzać, moim zdaniem nawet dobrze, że ktoś zwraca na to uwagę.

Kolego MetiusMate ja Ci powiem, że jak byłbym z PZW i chciałbym Was zaorać do dałbym sobie te zęby wybić, za sztuczne i tak byście musieli zapłacić i prawnie oraz nagłaśniając sprawę o wiele łatwiej przyszłoby mi zaorać Wasze jezioro ;)  Czujesz te nagłówki w mediach plus lata ciągania się po sądach? :D Pamiętaj, że jako hobby zaczynamy być na monitorowanym, ponieważ nasze hobby opiera się na znęcaniu się nad zwierzętami, co w obecnym świecie jest mocno piętnowane i takie zdarzenia nie stawiają wędkarzy w dobrym świetle. Tak chciałbym dodać, że to też nie jest Wasza woda - tylko wydzierżawiona przez Wasze stowarzyszenie - czyli PZW. To trochę tak jakbyś uważał, że mieszkanie komunalne stało się Twoją własnością, bo pomalowałeś tam ściany z kolegami.

Przyznaję rację pozostałym kolegom, że na jakiś dział PZW powinniśmy przejść :)

Oczywista oczywistość.

Tylko ze u Nas dzieją się niespotykane jak dotąd sprawy :)
Jak dobrze pójdzie, to w roku 2024 PZW czy tym bardziej Wody Polskie, będą nas mogły pocałować w dupsko.

Sprawa dzierżawy wody może być raz na zawsze rozwiązana na naszą korzyść. Chodzi o kilka całkiem sporych jezior, gdzie macki PZW, a tym bardziej Wód Polskich nie będą na Nas wgl. dotykały :)

Dlatego tak ważne są pracę na samym dole, i ludzie, którym coś się chce :thumbup:

Cudownie słyszeć takie rzeczy! :bravo: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline MetiusMate

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 722
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gronowo
  • Ulubione metody: podlodówka
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #140 dnia: 22.01.2023, 12:43 »
Sprawy bardzo trudne do realizacji. Najważniejsze że prawo jest po naszej stronie :thumbup:

Niestety więcej informacji nie mogę podać, bo za dużo dziwnych typów kręci się po naszym forum :P 8)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #141 dnia: 22.01.2023, 12:46 »
Mam nadzieję, że gdy już wszystko będzie zaklepane po Waszej myśli, opiszesz tutaj, jak to robić. Żeby w całym kraju ludzie zaczęli wydzierać wody z łap tym bandytom.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 240
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #142 dnia: 22.01.2023, 13:00 »
Sprawy bardzo trudne do realizacji. Najważniejsze że prawo jest po naszej stronie.
Niestety więcej informacji nie mogę podawać.

Za dużo dziwnych typów kręci się po naszym forum :P 8)

Ale koniecznie po wszystkim opisz co i jak, myślę że to będzie garść cennych rad ;) może kogoś innego to zmotywuje tak jak Was
Plum

Offline MetiusMate

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 722
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gronowo
  • Ulubione metody: podlodówka
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #143 dnia: 22.01.2023, 13:06 »
Takie sprawy najlepiej załatwić w doborowym towarzystwie, przy dobrym kielichu :) :P
Później będzie można wszystko zainstalować na forum.

Będziemy działać :) :thumbup:

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #144 dnia: 22.01.2023, 13:24 »
:thumbup:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 986
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #145 dnia: 22.01.2023, 15:13 »
Pozwolę sobie powtórzyć czyjeś słowa , które przewinęły się przez forum , zaraz po tym jak zaczęła się wojna z PZW czy WP...nie problem jest stworzyć kilka fikcyjnych Nicków i mieszać ...
Czy jest to sposób żeby  zniechęcić do pisania i uciszyć...
Można też obrzydzić innym ,jakie to do doopy wszystko.


Pozdrawiam Łukasz

Online booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 982
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #146 dnia: 22.01.2023, 17:32 »
Ej, wiecie że to jest temat o osobach, których już nie widać na forum ?! Fajne gówno ukręciliście w kolejnym temacie, brakuje tylko tego pierdolenia w Wynikach z nad wody 2023 i Kupiliśmy.
Ale przecież to co się tu aktualnie dzieje jest najlepszą odpowiedzią na pytanie co z tymi osobami 🙂
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Offline KotKoi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 003
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Byli i nie ma ich...
« Odpowiedź #147 dnia: 22.01.2023, 18:48 »
Ej, wiecie że to jest temat o osobach, których już nie widać na forum ?! Fajne gówno ukręciliście w kolejnym temacie, brakuje tylko tego pierdolenia w Wynikach z nad wody 2023 i Kupiliśmy.
Ale przecież to co się tu aktualnie dzieje jest najlepszą odpowiedzią na pytanie co z tymi osobami 🙂

Dokładnie tak!!!
Wszystko jak się psuje, gnije... To od GÓRY :) :) :) :)
I ten portal, właśnie jest w ostatnim czasie tego przykładem.