Autor Wątek: PZW - czy to normalne...  (Przeczytany 548642 razy)

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4830 dnia: 28.01.2023, 08:26 »
Lucjanie na razie wody w okręgu są.
Jest zdrowy regulamin. Pzw zarybia...
Ssr pilnuje.
I tego się trzymajmy.
Reszta bagna mnie nie interesuje.
Bo to jest bagno. Patologia zadomowiła się w strukturach. Trzeba to bagno osuszyć.

"Make PZW great again!!" 8)

A PZW było kiedyś grejt?

Nigdy nie było :) ale użyty przez Marcina zwrot "osuszyć bagno" był główną obietnica w kampanii prezydenckiej Trumpa podczas wyborów prezydenckich z Clintonową.

Stąd parafraza hasła wyborczego Donalda Trumpa ("Make America great again") z mojej strony w kontekście PZW i tego co napisał, taka zabawa słów :D :P
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4831 dnia: 28.01.2023, 08:36 »
Lucjanie na razie wody w okręgu są.
Jest zdrowy regulamin. Pzw zarybia...
Ssr pilnuje.
I tego się trzymajmy.
Reszta bagna mnie nie interesuje.

Sorry, ale to co piszesz nie trzyma się kupy. Macie beznadziejne wody, z roku na rok coraz słabsze, ale macie wody, 'zdrowy' regulamin i SSR co pilnuje. I reszta bagna cię nie interesuje. To co chcesz zareklamować innym tutaj? Napisz może, jak będą efekty, i nie w postaci tego, że SSR z Żywca kogoś złapał na kłusowaniu, co miał szczupaka niewymiarowego ale że są zasobne w ryby wody. A porady w postaci 'piszcie wnioski' są po prostu śmieszne. Te Misie i nne Heliniaki właśnie chcą abyś tak działał, abyś sobie pisał wnioski, potem czekał pół roku na zbiórkę zarządu okręgu, gdzie ci je uwalą. Latem wędkarze zajęci są łowieniem, planami wakacyjnymi i nie myślą o 'walce' zbyt mocno, ten okres kiedy więcej się angażują to wtedy kiedy mniej łowią, czyli od późnej jesieni do wczesnej wiosny. Tu trzeba zrozumieć, ze oni (sitwa) zęby zjedli na robieniu w bambuko takich jak ty, i nie chcą mówić o tym co robi ZG PZW przez GR Suwałki, lepiej aby tacy jak ty mówili o tym jak to w okręgu mają dobrze, jakie mają rewelacyjne regulaminy, jakie zarybienia. A tu bez zmiany ustawy lepiej nie będzie, i dziwię się, że tego nie rozumiesz, tylko wierzysz w okręgowe bajki o tym jak to będzie lepiej. I ile chcesz czekać? Kolejne cztery lata, potem następne? Aż do emerytury?

I wcale nie jestem za upadkiem PZW, tylko pisanie pierdół o działaniu oddolnym w kołach, co niby przyniesie zmiany mnie po prostu mierzi. Bo to działa w odwrotną stronę. A organizacja z takim zarządem i robiąca taką hucpę nie powinna mieć racji bytu. Ale jeśli wędkarze tego nie rozumieją, to co zrobić? Niech czekają na lepsze wody i płacą coraz więcej za coraz mniej. No ale regulamin jest świetny! No i super SSR, która pomimo sukcesów wcześniejszych nijak nie może ich przekuć na większą ilość ryb.

I jeszcze dodam - że nie słyszałem, aby gdzieś się zrobiło lepiej od 'dobrego' regulaminu i działającego SSR, ponieważ jeśli sprzyja się 'dziadkom', którzy chcą jak najwięcej zabierać i jak najmniej płacić, to nie ma mowy o sukcesach. Tu trzeba twardych działań, przełamania impasu, sprawienia aby było mocne tarło naturalne, ochrona tarlisk, zmiany w operacie. Pokombinuj jakie operaty macie na swoich łowiskach, skoro przez lata następuje degradacja wód. Dobre czy beznadziejne? Oczywiście, że te drugie. Więc liczenie, że nagle się wszystko odmieni, bo jest dobry regulamin i SSR co działa jest mocno naiwne. Ja tego nie kupuję.

A co do twojego okręgu, to polecam jeszcze powrócić do sprawy oddania za darmo ośrodka zarybieniowego. ANi be ani me odnośnie tego wcześniej, dopiero jak szambo wybiło były tłumaczenia. Jeśli w twoim okręgu zlewa się wędkarzy i jego władze robią sobie co chcą, to nie rokuje to dobrze i wskazuje, że porządki są dokładnie takie jak u Misia czy Heliniaka, gdzie wędkarzy ma się głęboko w doopie.

Tak, ja też wierzyłem w pracę oddolną i dalej wierzę, ale tylko wtedy, kiedy zabiega się o normalność w okręgu i ZG. Musi być jawność i przejrzystość, koniec z nabijaniem kieszeni grubych kotów z prezydium ZG PZW na przeróżne sposoby, koniec z rybactwem i ochroną interesów rybackich. W innych wypadkach wspierasz ten syf niestety.

Lucjan

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4832 dnia: 28.01.2023, 10:29 »
Lucjanie na razie wody w okręgu są.
Jest zdrowy regulamin. Pzw zarybia...
Ssr pilnuje.
I tego się trzymajmy.
Reszta bagna mnie nie interesuje.
niestety.


Piszesz
Cyt."Ja tego nie kupuje".

W sumie co mnie to obchodzi co ty kupujesz lub nie kupujesz.
Nie masz pojęcia jak to wszystko wygląda w realu na miejscu u nas.
Co przeczytasz to twoje i na tym skończmy bo twe wywody o tych całych miśkach , helinkach i reszcie zespołu....sory wali mnie to.
Mamy od 28 dni nowy regulamin czas pokaże czy czy działa czy nie działa. Ty już wiesz że nie działa - I jest zajebiście.
Są chłopaki którym się chce I to szanuje.
W tamtym tygodniu na szkoleniu strażników ssru okregu BB  było 85 osób.
Pzw na tą chwilę się nie zmieni.
Prawo na tą chwilę się nie zmieni.

Pytanie do czego twa krucjata ma doprowadzić...?

Przestań pisać o moim okręgu on potrzebuje czasu i na dziś niema co go osądzać. Proces dopiero się zaczoł i potrzebuje czasu.

Pytań jest wiele czy to pzw będzie działało czy będą mieć wody...
Wpierw pisałeś że bardzo źle by buło jak by pzw upadło bo co będzie po upadku.
A ty otwarcie teraz chcesz upadku pzw...?

A najgorsze w tym wszystkim jest to że wszelka nowa pruba działania przez chłopaków na łonie pzw  jest przez ciebie wbijana w gówno..
Kilka lat w stecz pisałes co trzeba zrobić by polepszyć pzw. Przyszedł czas wyborów gdzie niegdzie udało się wprowadzić  normalnych gości do zarządów jakieś sukcesy gdzieś są..
A ty teraz to krytykujesz.

Wszystko przez pryzmat okręgu opolskiego bo tam was spacyfikowali. A co by było gdy wam się tam udało zwyciężyć.
Oj pisał bys pieany na temat sukcesu. Oj pisał...
Narracja by była zgoła odmienna od dziesiejszej.

No coż poraz któryś ci to pisze świata nie zmienisz i trzeba z tym żyć.
Te małe sukcesy o których piszemy może byś ostrzedził.
I nie krytykował.....
Czas pokaże co będzie dalej.
 :beer:

Maciek

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4833 dnia: 29.01.2023, 09:52 »

Piszesz
Cyt."Ja tego nie kupuje".

W sumie co mnie to obchodzi co ty kupujesz lub nie kupujesz.
Nie masz pojęcia jak to wszystko wygląda w realu na miejscu u nas.
Co przeczytasz to twoje i na tym skończmy bo twe wywody o tych całych miśkach , helinkach i reszcie zespołu....sory wali mnie to.
Mamy od 28 dni nowy regulamin czas pokaże czy czy działa czy nie działa. Ty już wiesz że nie działa - I jest zajebiście.
Są chłopaki którym się chce I to szanuje.
W tamtym tygodniu na szkoleniu strażników ssru okregu BB  było 85 osób.
Pzw na tą chwilę się nie zmieni.
Prawo na tą chwilę się nie zmieni.

Pytanie do czego twa krucjata ma doprowadzić...?

Ale czego niby nie wiem? Że masz zjebane wody, o czym sam na okrągło piszesz przez lata plus inni co tam łowią? Ja wiem, że SSR nie jest receptą, jak i nowy regulamin, bo to za mało aby naprawić wody, zwłaszcza, że Dzierża i jego fundacja jest przeciwko PZW, więc wojna domowa będzie trwała w najlepsze. I jasne, ze PZW się na tę chwilę nie zmieni, bo wędkarze nie dążą do tego aby się zmieniło. Większość tańczy do muzyki jaką gra im ZG PZW.

A co chciałem pokazać? Abno to, że okręg opolski to w porównaniu do twojego okręgu eldorado, z kupą ludzi którzy tu zrobili masę rzeczy, jest kilka łowisk, które potencjałem nie ustępują dobrym komercjom, jak Malina 2 czy Śródlesie 2. Tu wędkarze działali i stworzyli wody, jak i dobre regulaminy. I teraz jest ciężko to utrzymać.

A ty co sprzedajesz? Ze skompromitowany Duraj coś zdziała? Dla mnie jesteś naiwniakiem, który dał sobie nakręcić makaron na uszy, że będzie lepiej. Dajesz się nabrać na paciorki, jak dawniej tubylcy byli oszukiwani przez białego człowieka. I ja nie prowadzę żadnej krucjaty, po prostu martwi mnie sytuacja wędkarstwa w Polsce i tyle, które jest mocno w odwrocie. Gdyby okręg przeznaczył kasę na badania wody i nowy operat na kilku wodach, to co innego, ale tu jest tylko kosmetyka. CO innego gdyby wody były zasobne w ryby i trzeba by ich pilnować,  ale tu mamy zdegradowane wody, które potrzebują odbudowy, silnego działania aby wszystko odwrócić. Czy ty rozumiesz, że zarybienia są oparte o nierzetelne rejestry połowów, i ustalane na 10 lat spowodowały wielkie wypaczenia?

Do tego ja mogę powiedzieć tobie, ze uja wiesz o okręgu opolskim, który zaszedł o wiele dalej niż twój okręg. A tu wciąż jest ryba, potencjał Odry na odcinku Koźle - Brzeg jest wciąż niezły, jest tu SSR, są rzetelne zarybienia, oszustwa sami wędkarze prostowali (Odra, Nysa i Otmuchów). I co? I jest regres, do tego rosną opłaty a okręg się zapożycza aby działać. Dlatego marnie widzę tego typu starania i nie kupuję kitu, że to zda egzamin. A każdy rok trwania tego to degradacja, to cofanie się. A Duraj jest słaby i nie zrobi nic przeciwko Heliniakowi i Misiowi, stąd i jego miejsce w szeregu. A tu trzeba zmian, na górze. Chociażby po to, aby odblokować pewne działania, i na przykład wprowadzić ogólną ochronę szczupaka. Do tego nie czarujmy się, nadciąga zakaz nęcenia lub jego poważne ograniczenia, a właśnie twoje wody, na zaporówkach, są tym zagrożone. Bo przy coraz dłuższych okresach suszy będzie to problemem - jakość wody. I wtedy będzie się działo, jak nie będzie można nęcić. Wielu nie opłaci składek. Jak dla mnie to taktyka strusia, który chowając głowę w piasek myśli, że zagrożenie znika. A zapewniam, że jeśli gdzieś to będzie wchodzić w życie, to na zaporówkach w pierwszej kolejności, zwłaszcza jeśli są tam punkty poboru wody.

Pytanie czy należy udawać, że jest dobrze, czy tez należy bić na alarm? Ty jesteś jak chorągiewka, jak nie jedziesz po Duraju to go wspierasz, raz piszesz jak wody marnieją i są beznadziejne, o czym nagle ogłaszasz, że jest super, bo jest nowy regulamin i SSR. Jakoś prężnie niby działający SSR Żywiec, wsparty przez SWP NAsze Wody nie zmienił na przestrzeni kilku lat zasobności wód, jednak ty nagle wyskakujesz z teorią, że wszystko jest na dobrej drodze. I oczywiście nie popierasz tego argumentami tylko zjeżdżasz na moją osobę. NIe widzisz co się dzieje w Polsce? Nie widzisz, że Polskie Wody wcale nie odpuszczają PZW? Tym bardziej, że u siebie masz właśnie SWP, które będą robić swoje, czyli torpedować działania PZW. Nie ma zmian prawnych, nie ma chęci aby to robić, są za to działania aby dojebać wędkarzom zakazem nęcenia. Nie twierdzę, że jest źle, bo jakieś zmiany na plus są, zwłaszcza skoro jest wielu chętnych do tego aby być w SSR, zwłaszcza przy nowym regulaminie. Ale to za mało! I nie chodzi wcale o to, aby nic nie robić lub walczyć z PZW, ale aby naciskać od wewnątrz na to aby były zmiany. Bo czasy idą ciężkie, i na wojnie związku z PZW takiej postaci jak obecnie  najwięcej stracą wędkarze. Pamiętaj też o tym, że akcja rodzi reakcję, i fani mięsa nie będą zadowoleni z tego co się dzieje, i będą atakować. W Opolu tez była swojego rodzaju euforia po sukcesach, potem jednak trzeba było się zmierzyć z mięsiarstwem, a tych ludzi boli, że są wody z rybą gdzie nie można jej brać. A przypomnę, że u ciebie za darmo oddano ośrodek zarybieniowy, nie pytając nie tylko o zdanie wędkarzy, ale się nawet za tego nie tłumacząc. Więc jak zrozumiesz czym jest działanie takich gości, to się dopiero nauczysz. W Opolu zlikwidowano świetną wodę no kill, gdzie zniszczono całe koło które się nią opiekowało i o nią dbało, po prostu jeden fagas przy wsparciu Misia zrobił wał na maksa. Ja bym też nie wierzył, że to się im uda, a jednak! Więc jest wiele na rzeczy i to co nadciąga, to są bardzo czarne chmury. I jakby co to wcale nie jestem za Polskimi Wodami, uważam,że z nimi będzie jeszcze gorzej. Dlatego trzeba robić coś więcej niż oddolnie działać w kołach.
Lucjan

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4834 dnia: 29.01.2023, 11:51 »

Piszesz
Cyt."Ja tego nie kupuje".

W sumie co mnie to obchodzi co ty kupujesz lub nie kupujesz.
Nie masz pojęcia jak to wszystko wygląda w realu na miejscu u nas.
Co przeczytasz to twoje i na tym skończmy bo twe wywody o tych całych miśkach , helinkach i reszcie zespołu....sory wali mnie to.
Mamy od 28 dni nowy regulamin czas pokaże czy czy działa czy nie działa. Ty już wiesz że nie działa - I jest zajebiście.
Są chłopaki którym się chce I to szanuje.
W tamtym tygodniu na szkoleniu strażników ssru okregu BB  było 85 osób.
Pzw na tą chwilę się nie zmieni.
Prawo na tą chwilę się nie zmieni.

Pytanie do czego twa krucjata ma doprowadzić...?

Ale czego niby nie wiem? Że masz zjebane wody, o czym sam na okrągło piszesz przez lata plus inni co tam łowią? Ja wiem, że SSR nie jest receptą, jak i nowy regulamin, bo to za mało aby naprawić wody, zwłaszcza, że Dzierża i jego fundacja jest przeciwko PZW, więc wojna domowa będzie trwała w najlepsze. I jasne, ze PZW się na tę chwilę nie zmieni, bo wędkarze nie dążą do tego aby się zmieniło. Większość tańczy do muzyki jaką gra im ZG PZW.

A co chciałem pokazać? Abno to, że okręg opolski to w porównaniu do twojego okręgu eldorado, z kupą ludzi którzy tu zrobili masę rzeczy, jest kilka łowisk, które potencjałem nie ustępują dobrym komercjom, jak Malina 2 czy Śródlesie 2. Tu wędkarze działali i stworzyli wody, jak i dobre regulaminy. I teraz jest ciężko to utrzymać.

A ty co sprzedajesz? Ze skompromitowany Duraj coś zdziała? Dla mnie jesteś naiwniakiem, który dał sobie nakręcić makaron na uszy, że będzie lepiej. Dajesz się nabrać na paciorki, jak dawniej tubylcy byli oszukiwani przez białego człowieka. I ja nie prowadzę żadnej krucjaty, po prostu martwi mnie sytuacja wędkarstwa w Polsce i tyle, które jest mocno w odwrocie. Gdyby okręg przeznaczył kasę na badania wody i nowy operat na kilku wodach, to co innego, ale tu jest tylko kosmetyka. CO innego gdyby wody były zasobne w ryby i trzeba by ich pilnować,  ale tu mamy zdegradowane wody, które potrzebują odbudowy, silnego działania aby wszystko odwrócić. Czy ty rozumiesz, że zarybienia są oparte o nierzetelne rejestry połowów, i ustalane na 10 lat spowodowały wielkie wypaczenia?

Do tego ja mogę powiedzieć tobie, ze uja wiesz o okręgu opolskim, który zaszedł o wiele dalej niż twój okręg. A tu wciąż jest ryba, potencjał Odry na odcinku Koźle - Brzeg jest wciąż niezły, jest tu SSR, są rzetelne zarybienia, oszustwa sami wędkarze prostowali (Odra, Nysa i Otmuchów). I co? I jest regres, do tego rosną opłaty a okręg się zapożycza aby działać. Dlatego marnie widzę tego typu starania i nie kupuję kitu, że to zda egzamin. A każdy rok trwania tego to degradacja, to cofanie się. A Duraj jest słaby i nie zrobi nic przeciwko Heliniakowi i Misiowi, stąd i jego miejsce w szeregu. A tu trzeba zmian, na górze. Chociażby po to, aby odblokować pewne działania, i na przykład wprowadzić ogólną ochronę szczupaka. Do tego nie czarujmy się, nadciąga zakaz nęcenia lub jego poważne ograniczenia, a właśnie twoje wody, na zaporówkach, są tym zagrożone. Bo przy coraz dłuższych okresach suszy będzie to problemem - jakość wody. I wtedy będzie się działo, jak nie będzie można nęcić. Wielu nie opłaci składek. Jak dla mnie to taktyka strusia, który chowając głowę w piasek myśli, że zagrożenie znika. A zapewniam, że jeśli gdzieś to będzie wchodzić w życie, to na zaporówkach w pierwszej kolejności, zwłaszcza jeśli są tam punkty poboru wody.

Pytanie czy należy udawać, że jest dobrze, czy tez należy bić na alarm? Ty jesteś jak chorągiewka, jak nie jedziesz po Duraju to go wspierasz, raz piszesz jak wody marnieją i są beznadziejne, o czym nagle ogłaszasz, że jest super, bo jest nowy regulamin i SSR. Jakoś prężnie niby działający SSR Żywiec, wsparty przez SWP NAsze Wody nie zmienił na przestrzeni kilku lat zasobności wód, jednak ty nagle wyskakujesz z teorią, że wszystko jest na dobrej drodze. I oczywiście nie popierasz tego argumentami tylko zjeżdżasz na moją osobę. NIe widzisz co się dzieje w Polsce? Nie widzisz, że Polskie Wody wcale nie odpuszczają PZW? Tym bardziej, że u siebie masz właśnie SWP, które będą robić swoje, czyli torpedować działania PZW. Nie ma zmian prawnych, nie ma chęci aby to robić, są za to działania aby dojebać wędkarzom zakazem nęcenia. Nie twierdzę, że jest źle, bo jakieś zmiany na plus są, zwłaszcza skoro jest wielu chętnych do tego aby być w SSR, zwłaszcza przy nowym regulaminie. Ale to za mało! I nie chodzi wcale o to, aby nic nie robić lub walczyć z PZW, ale aby naciskać od wewnątrz na to aby były zmiany. Bo czasy idą ciężkie, i na wojnie związku z PZW takiej postaci jak obecnie  najwięcej stracą wędkarze. Pamiętaj też o tym, że akcja rodzi reakcję, i fani mięsa nie będą zadowoleni z tego co się dzieje, i będą atakować. W Opolu tez była swojego rodzaju euforia po sukcesach, potem jednak trzeba było się zmierzyć z mięsiarstwem, a tych ludzi boli, że są wody z rybą gdzie nie można jej brać. A przypomnę, że u ciebie za darmo oddano ośrodek zarybieniowy, nie pytając nie tylko o zdanie wędkarzy, ale się nawet za tego nie tłumacząc. Więc jak zrozumiesz czym jest działanie takich gości, to się dopiero nauczysz. W Opolu zlikwidowano świetną wodę no kill, gdzie zniszczono całe koło które się nią opiekowało i o nią dbało, po prostu jeden fagas przy wsparciu Misia zrobił wał na maksa. Ja bym też nie wierzył, że to się im uda, a jednak! Więc jest wiele na rzeczy i to co nadciąga, to są bardzo czarne chmury. I jakby co to wcale nie jestem za Polskimi Wodami, uważam,że z nimi będzie jeszcze gorzej. Dlatego trzeba robić coś więcej niż oddolnie działać w kołach.

Obejżyj sobie tą rozmowę.
Po niej zastanów się czy wszystko co robisz ma sens...


Lucek przeczytaj ten post co napisałeś.
Tubylec ... paciorki... naiwniak... co ty piszesz.
Słowa cisną sie same ale poco ... :facepalm:
Chłopie ty masz jakiś problem...
Poraz kolejny odpuść sobie moją osobe , okręg BB.
I walcz z krucjatom ....nagrywaj przemowy , wylewaj pokot słów...
I tak to nic nie zmieni.

Powodzenia.

Co mnie obchodzi okręg opolski już ci to pisałem. Śmiem twierdzic że przez medialne informacje które wypływały również od ciebie stare dziady się mszczą i teraz chlopakom odbierają wody. Ciekawe czy wszyscy koledzy z opolskiego są zadowoleni z akcji która firmowałeś...
Aby tłuc orzechy trzeba mieć plan , argumenty, zaplecze , zasoby... czego u was zabrakło... ciekawe. Podsumawanie władze nie zmienione , ci co wojowali zostali wyżuceni , wody nk stają sie kil....
Spoko zajebiście. :'(

Piszesz sprzedał...ja nic nie sprzedaje -napisałem informacje że jednak coś sie zmienia - a tu hej i gówienko..
Tak była i jest zdegradowana ale teraz dali jej szanse oby wody okręgu były choć troche rybne....- a tu poraz polejny hejt i gówienko.
Wniosek lepiej nic nie pisać. Poco prowokować...
Masz problem z presem BB. Napisz do niego zadzwoń.
Chłopaka nie znasz a obrabiarz mu tyły...

Pzw to problem wedkarski wewnętrzny...
Problem jest zupełnie gdzie indziej ...
I nad tym sie zatanów jak instytucja państwowa zrobi wszystkich w huja... genialny plan.

Gość w filmie opowiada mniej więcej to co pisze tu na forum od dłuższego czasu. O pilnowaniu , zarybieniach , gospodarce.

A wracając do bezsensowności to jak cytadele broniłeś rejestrów gdy pare lat temu pisałem że są gówno wartą informacją ... a ty w tedy : przecież muszą być to źródło informacji... ha ..ha...ha gówno wartej.
Czas plynoł i teraz sam piszesz że są gówno warte....
Paranoja :beer:.

Chlopie a z kąd ty wiesz że nie trwają prace nad zmianą operatu....
Ha..ha.....
Dobrej niedzieli.
Podwójny prozag :beer:
Maciek

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 986
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4835 dnia: 29.01.2023, 14:21 »
Odnosząc się do filmu , znalazł się jeden wędkarz , który chce zmiany przeznaczenia wód ,ale patrząc na to z drugiej strony, ciągle jest większość , która to widzi inaczej. Nie można pozostawiać zbiorników pod widzimisię dzierżawców , moim zdaniem prywatne dzierżawy to zło  i jak najszybciej powinno się je wymówić .


Pozdrawiam Łukasz

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 833
  • Reputacja: 318
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4836 dnia: 03.02.2023, 13:47 »
Jakich chłop oczernił Heliniaka, teraz sąd nakazał mu u siebie na fb zamieścić przeprosiny ;D

https://www.facebook.com/profile.php?id=100072892833754
Dzierżno uzależnia

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Maciek

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 240
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4838 dnia: 09.02.2023, 17:25 »
Plum

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 369
  • Reputacja: 347
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4839 dnia: 09.02.2023, 20:48 »
Materiały z Rafałem są świetne.
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 986
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4840 dnia: 09.02.2023, 23:15 »
Miło ,że ktoś zauważył ogromny problem i dowolność przy niszczeniu tarlisk.


Pozdrawiam Łukasz

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 369
  • Reputacja: 347
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4841 dnia: 16.02.2023, 18:42 »
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 240
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4842 dnia: 16.02.2023, 20:40 »
Plum

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Marcin

Offline Lohi

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 470
  • Reputacja: 95
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #4844 dnia: 19.02.2023, 21:35 »
3% ze składek idzie na zarybienia.
3%...
Złodzieje