Autor Wątek: Nowy film Lucia - Method feeder trendy 2017 - leszcze i karpie ze Stachem  (Przeczytany 26025 razy)

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Muszę powiedzieć że ten filmik mnie zaskoczył na plus.
Starszy Pan - " Stachu" - pokazał klasę i miał wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia.
Obejrzyjcie bo warto. :) 
Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.

Offline Tomek84

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Ogladam właśnie, widać że faktycznie  Pan Staszek ma sporo wiedzy, warto obejrzeć.

Offline arkady1321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 046
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Stach ma super podejście :thumbup:. Zwróćcie uwagę na jego pomysł z No-kill , coś koło 21 minuty
Pozdrawiam - Gienek

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Jeżeli zmarnuje 40 minut to....

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Stach ma super podejście :thumbup:. Zwróćcie uwagę na jego pomysł z No-kill , coś koło 21 minuty

To prawda, pomysł jest świetny :bravo: dla Staszka.
Jestem bardzo miło zaskoczony, że ludzie troszkę starsi ode mnie maję też taką wiedzę :thumbup:
Robert

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Stasiu ma kozak wiedzę jak na dziadka super pozytywnie ;)
Nie byłbym sobą żebym nie napisał że nie zaproponował Luciowi próby haka :-*

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Fajny filmik. Dzięki Radek. Można fajnie podejżeć jak pracuje i się ugina Trabucco Supreme Feeder 360/90g. Pan Stanisław mega pozytywny gość. :thumbup:
Arek

Offline arturro

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 272
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Pierwszy filmik Lucia który obejrzałem z zaciekawieniem od początku do końca. Przyczynił się do tego pan Staszek, który w przystępny sposób przekazywał swoją wiedzę. Z jednym się jednak nie zgodzę a mianowicie teoria przyponu z fluorocarbonu, który z powodu sztywności wyrzuca przynętę poza podajnik. Przecież cały sens tego systemu jest w tym żeby przynęta była właśnie ukryta w zanęcie. Na tym polega pułapka.

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Pierwszy filmik Lucia który obejrzałem z zaciekawieniem od początku do końca. Przyczynił się do tego pan Staszek, który w przystępny sposób przekazywał swoją wiedzę. Z jednym się jednak nie zgodzę a mianowicie teoria przyponu z fluorocarbonu, który z powodu sztywności wyrzuca przynętę poza podajnik. Przecież cały sens tego systemu jest w tym żeby przynęta była właśnie ukryta w zanęcie. Na tym polega pułapka.


To prawda. Jestem jednak pewien, że nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile razy nasza przynęta w trakcie opadania, kładzie się obok kosza.
Według mnie, świat się nie zawali, gdy nasza kulka leży obok górki towaru. Gorzej, gdy przy uderzeniu o wodę, nasz towar odbije się od koszyka. Jestem pod wrażeniem wiedzy, inteligencji i obycia Pana Stanisława. Zwłaszcza, że to człowiek w zaawansowanym wieku.
Trochę mnie razi, że Lucio wali do niego po imieniu. Patrząc jednak na polot naszego głównego bohatera, jestem pewien, że brudzia zaproponował właśnie Pan Stach :D

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 877
  • Reputacja: 155
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Nie wiem czy ten Pan Staszek coś nagrywa, ale gość jest obłędny !!!!!
Rafał
Sandacz 52 cm
Jesiotr 115 cm
Karp 75 cm
Leszcz 59 cm
Lin 40 cm
Karaś 43

Offline arkady1321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 046
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Tak jak koledzy piszą-jedyny film,który się spodobał.

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Pierwszy filmik Lucia który obejrzałem z zaciekawieniem od początku do końca. Przyczynił się do tego pan Staszek, który w przystępny sposób przekazywał swoją wiedzę. Z jednym się jednak nie zgodzę a mianowicie teoria przyponu z fluorocarbonu, który z powodu sztywności wyrzuca przynętę poza podajnik. Przecież cały sens tego systemu jest w tym żeby przynęta była właśnie ukryta w zanęcie. Na tym polega pułapka.

" ...po owocach ich poznacie... ". Nie sądzisz, że to jest arcymistrz praktyk ? :D.

Offline arturro

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 272
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Pierwszy filmik Lucia który obejrzałem z zaciekawieniem od początku do końca. Przyczynił się do tego pan Staszek, który w przystępny sposób przekazywał swoją wiedzę. Z jednym się jednak nie zgodzę a mianowicie teoria przyponu z fluorocarbonu, który z powodu sztywności wyrzuca przynętę poza podajnik. Przecież cały sens tego systemu jest w tym żeby przynęta była właśnie ukryta w zanęcie. Na tym polega pułapka.

" ...po owocach ich poznacie... ". Nie sądzisz, że to jest arcymistrz praktyk ? :D.
Chyba brak mi polotu bo nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Że pan Staszek to praktyk a ja teoretyk? ???

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Na 19:20 widać nieźle co wielkie haki i zacinanie robią rybom :/ I dobry komentarz Pana Staszka :)
Ogółem to myślę jak poprzednicy, jedyny z filmów Lucia, który oglądam z przyjemnością
Uzależniony od wędkarstwa