Autor Wątek: Black Friday 2020  (Przeczytany 55319 razy)

Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 610
  • Reputacja: 93
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #105 dnia: 21.11.2020, 18:14 »
W drapieżniku spodziewam się w tym roku dużych problemów o ile nie zrobili duuuuużych zapasów.
Oni planują nie cały tydzień, nie weekend tylko prawilnie - jeden dzień wyprzedaży.

A to oznacza, że:

a) strona pewnie się wysypie albo będzie zamulała
b) asortyment będzie schodził na pniu i ktoś kto będzie chciał zrobić zakupy np po południu jak wróci z pracy to już może obejść się smakiem
c) duże ryzyko, że coś kupisz, a potem się okaże że jednak towaru już nie ma (chyba że koszyk na to nie pozwoli)

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 730
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #106 dnia: 21.11.2020, 18:49 »
A ja uważam że żadnych fajerwerków nie będzie gdyż już inne sklepy zrobiły wyprzedaże no chyba że chcesz kupić markę lub sprzęt którą ma tylko Drapieźnik ale poczekajmy zobaczymy , tylko co niektórzy nie wytrzymują ciśnienia i jak znam życie kupią bo przeczekają lepsze oferty w innych sklepach, obym się mylił. :)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #107 dnia: 21.11.2020, 19:23 »
Nawet nie wiadomo jaka będzie obniżka w drapieżniku, jeden dzień uważam też za bzdurny pomysł,, powiedzmy że chciałem sobie wziąć na raty trochę sprzętu to mam czekać w czwartek aż północ wybije i mam wniosek ratalny wypełniać a do roboty na 6 trzeba wstać, czy przed robotą mam wstać o 4 rano żeby wniosek wypełnić bo jak wrócę z roboty to półki będą czyste i towaru który sobie upatrzyłem już nie będzie....
Paweł

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 959
  • Reputacja: 238
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #108 dnia: 21.11.2020, 19:30 »
Nie liczyłbym na większą niż w ubiegłym roku. :)
Niestety co raz więcej rzeczy w moim koszyku pojawia się już ze statutem jako niedostępne :) Trzeba szukać alternatywnych sklepów.
Adam

Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 610
  • Reputacja: 93
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #109 dnia: 21.11.2020, 19:33 »
Niestety co raz więcej rzeczy w moim koszyku pojawia się już ze statutem jako niedostępne :) Trzeba szukać alternatywnych sklepów.

No jak się w koszyku rzeczy chomikuje, a nie kupuje to korzystają inni - zdecydowani ;)

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #110 dnia: 21.11.2020, 19:35 »
Ile było w poprzednim roku w drapieżniku % zniżki bo nie korzystałem.
Paweł

Offline kolunio21

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Reputacja: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tczew
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #111 dnia: 21.11.2020, 19:36 »
Ile było w poprzednim roku w drapieżniku % zniżki bo nie korzystałem.

 20%

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 959
  • Reputacja: 238
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #112 dnia: 21.11.2020, 19:36 »
Niestety co raz więcej rzeczy w moim koszyku pojawia się już ze statutem jako niedostępne :) Trzeba szukać alternatywnych sklepów.

No jak się w koszyku rzeczy chomikuje, a nie kupuje to korzystają inni - zdecydowani ;)
Masz racje, ale nie są to rzeczy niezbędne na chwilę obecną, więc czekam na BF bo jest tego sporo. W razie czego ewentualny rabat mocno odczuje w kieszeni.
Adam

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 828
  • Reputacja: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #113 dnia: 21.11.2020, 19:56 »
Trochę nie rozumiem niektórych komentarzy.
Np. Że kupisz coś czego nie będzie - nie pamiętam żeby kiedykolwiek była taka sytuacja. Jedną z podstaw Drapieżnika jest to, że oferują towar który jest na stanie. Więc co to za pomysł ?
Towar znika z pułek to norma. Nie da się wszystkiego na bieżąco uzupełniać przy takim asortymencie.
Może nie każdy jest świadom ale Black Friday to przede wszystkim wyczyszczenie magazynu przed nowym sezonem. Nadal chodzi o pieniądze, o zysk, nikt normalny nie będzie sprzedawał ze stratą.
Ja liczę na -20% i kupno droższego sprzętu, nie zależy mi żeby zaoszczędzić 5 zł na zanęcie tylko z 200 zł na jednej rzeczy.
Podsumowując są inne sklepy i nikt nikogo nie zmusza do zakupów w Drapieżniku. Oczywiście są pewne oczekiwania mam nadzieję, że się spełnią i serwer wytrzyma obciążenie ;)

Offline Michu83

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #114 dnia: 21.11.2020, 20:02 »
Nawet nie wiadomo jaka będzie obniżka w drapieżniku, jeden dzień uważam też za bzdurny pomysł,, powiedzmy że chciałem sobie wziąć na raty trochę sprzętu to mam czekać w czwartek aż północ wybije i mam wniosek ratalny wypełniać a do roboty na 6 trzeba wstać, czy przed robotą mam wstać o 4 rano żeby wniosek wypełnić bo jak wrócę z roboty to półki będą czyste i towaru który sobie upatrzyłem już nie będzie....
Robisz normalne zakupy o godz 24 jao metodę płatności bierzesz raty 0%. Dokumenty dotyczące udzolnego kredytu-rat dostaniesz w następny dzień na e-meil i wtedy je wypełnisz. Towar kupiony czeka  na ciebie w sklepie, dopuki nie dostaną decyzji z banku że raty zostały uruchomione.
Ja tak rok temu kupiłem trochę sprzętu.

Offline Kereloth

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 955
  • Reputacja: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Brodnica
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #115 dnia: 21.11.2020, 20:19 »
......
Np. Że kupisz coś czego nie będzie - nie pamiętam żeby kiedykolwiek była taka sytuacja. Jedną z podstaw Drapieżnika jest to, że oferują towar który jest na stanie. Więc co to za pomysł ?
.......

W zeszłym roku miałem taką sytuację, dostałem telefon z przeprosinami że towar których chciałem zakupić został już wyprzedany( Torba na siatkę ). Zaproponowano mi 1) druga większą siatkę tej samej firmy bez dopłaty, 2) zwrot pln, 3) wybór innej torby po cenie z BF. Wybrałem opcje 3. Takie sytuacje się zdarzają, normalna rzecz. Ja jest zadowolony z podejścia sklepu. Paradoksalnie cieszę się, że nie udało się zakupić torby za pierwszym razem - z drugiego wyboru jestem bardzo zadowolony.

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #116 dnia: 21.11.2020, 20:26 »
Michu83 chyba teraz od razu się wypełnia wniosek 1. Dodajemy produkty do koszyka, przechodzimy do realizacji zamówienia, wybieramy formę płatności RATY SANTANDER.
2. W ostatnim kroku potwierdzającym zakup zostajemy automatycznie przekierowani na stronę rat Santander. Wypełniamy wniosek ratalny i określamy na jaką ilość rat chcemy rozłożyć zamówienie oraz ewentualny wkład własny. Wybieramy również metodę podpisania umowy. Z doświadczenia radzimy wybór podpisu drogą elektroniczną, czyli weryfikacja za pomocą przelewu na konto banku w wysokości 1zł. To rozwiązanie zdecydowanie przyspiesza realizację procedury ratalnej.
Paweł

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 959
  • Reputacja: 238
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #117 dnia: 21.11.2020, 20:36 »
Chyba jednak nie ma co czekać na BF. Dostałem przed chwila informacje od jednego ze sklepów, że np dostawy kołowrotków przewidziane są na luty przyszłego roku. Firmy maja podobno puste magazyny, więc może się okazać, że realnie dostawa będzie Bóg wie kiedy :)
Adam

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 822
  • Reputacja: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #118 dnia: 21.11.2020, 21:31 »
Ja tam poczekam do B-F. Ciśnienia na zakupy nie mam, a jak się trafi atrakcyjna obniżka - skorzystam z chęcią.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 187
  • Reputacja: 139
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #119 dnia: 21.11.2020, 22:19 »
A nie było tak, że raty 0% nie działały na BF w D.?