Autor Wątek: Black Friday 2020  (Przeczytany 55363 razy)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 223
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #150 dnia: 24.11.2020, 21:59 »
Luknijcie na FB.
Na post WNE gość ma mały sklep ale mówi o rabatach....
Maciek

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 730
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #151 dnia: 24.11.2020, 22:09 »
O kim piszesz ?
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 223
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #152 dnia: 24.11.2020, 22:11 »
O kim piszesz ?
Ten klijent od wędkowanie na ekranie.
Teraz ma sklep wne shop...

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1002522223568623&id=2344205005849861
Maciek

Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 038
  • Reputacja: 666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #153 dnia: 24.11.2020, 22:13 »

Sam liczę na 25% bo przy moim większym zamówieniu w kieszeni zostanie mi 700zł.

Szczęśliwe jest życie kawalera 😛


Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 730
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #154 dnia: 24.11.2020, 22:24 »
Widzę że pare osób "napaliło" się na Drapieźnika ale jeśli nie będzie min.30-35 % co przy ich marżach jest wykonalne to Przepraszam ale inne sklepy mają już dobrą ofertę. Bardzo mnie ciekawi upust na Prestona ale jeśli faktycznie na wszystko ma być taki sam to chyba szału nie będzie.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 828
  • Reputacja: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #155 dnia: 24.11.2020, 22:31 »
Ja się nawet nie łudzę na taki rabat. Dla mnie 20% będzie okej bo wędka i kołowrotek, który zamierzam kupić jest w dobrej cenie już teraz.
Bardzo miłym ukłonem ze strony Drapieżnika byłoby doliczenie rabatów VIP ale to też raczej w strefie marzeń ;)

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #156 dnia: 24.11.2020, 22:32 »
Janusz, Janusz - widzę, że Cię boli ten Drapieżnik. Tyle energii poświęcasz na komentowanie tego sklepu. Mistrzostwa świata się zbliżają... Taktyki i strategie rozkminiaj a nie zajmuj się sklepem, w którym i tak zakupów nie robisz (przynajmniej tak twierdzisz) :D :D :D

Wiele osób nie patrzy żeby kupić najtaniej w sklepie "krzok", tylko liczą na oszczędności wynikające z rabatu BF i kupią w Drapieżniku. Temat był już poruszany milion raz i dziwi mnie, że komuś chce się na nowo to wałkować. Dżizas.
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 730
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #157 dnia: 24.11.2020, 22:38 »
Maćku, macieju, maciusiu a Ty jak zwykle z Tarczą i choćby grzmiało i się waliło i tak będziesz uważał że Drapieźnik jest hiper super :D :P Nic do nich nie mam , to jest forum więc sobie piszę. To już nie można nawet napisać o Drapieźniku że rabat powinni dać większy. Dzizas
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 187
  • Reputacja: 139
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #158 dnia: 24.11.2020, 22:50 »
Maćku, macieju, maciusiu a Ty jak zwykle z Tarczą i choćby grzmiało i się waliło i tak będziesz uważał że Drapieźnik jest hiper super :D :P Nic do nich nie mam , to jest forum więc sobie piszę. To już nie można nawet napisać o Drapieźniku że rabat powinni dać większy. Dzizas
Podnoszenie ręki na jedyny słuszny sklep niemile jest tu widziane..

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #159 dnia: 24.11.2020, 22:54 »
Janusz, nie bronię, daleko mi do tego. Twoja nadaktywność w ich temacie mnie śmieszy po prostu. A przepraszam. Wcześniej Grubą Rybę podliczałeś też. Może jako powinieneś opracowywać tym sklepom strategie marketingowe? ;) To by było coś...
Załóż chłopie własny sklep, zainwestuj kasę, zatrudnij ludzi, zarządzaj sklepem i rozdawaj nam wędkarzom towary za darmo. Znajomości masz, doświadczenie w handlu też. Sukces murowany :facepalm:

Widzisz... Ostatnio oglądałem filmiki z treningów kadrowiczów. Czemu w tym temacie nie jesteś tak aktywny? Mógłbyś podlinkować filmy, przestawić zawodników, opisać takiemu laikowi jak ja co robicie... Przybliż nam świat zawodów i treningów na najwyższym poziomie, zamiast tracić czas na pouczanie właścicieli sklepów jakie mają dawać rabaty :facepalm:
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 730
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #160 dnia: 25.11.2020, 00:02 »
Maciek masz okres czy jak ;D :P Napisałem nie na temat ? Nikogo nie podliczam tylko napisałem co wiem i uważam że czasami co niektórzy chcą zrobić z wędkarzy idiotów. Nie wiem dlaczego Ciebie to śmieszy. Spinasz się a nie ma o co, człowiek chce pomóc aby ktoś mógł kupić tanio i zostaje za to przez Moderatora zjeb.... bo ten ma zły dzień.
Co do Kadry to juz dawno chciałem to zrobić Kolego miły ale jak wiesz to Kadra jest związana umowami ze sponsorem i niestety tu jest problem ale Ty jak widze wiesz lepiej,wiec zamiast mnie pouczać może ty powinieneś zająć się Kadrą ;) To by było coś .....
Dużo Zdrówka :)


-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #161 dnia: 25.11.2020, 00:27 »
Maciek masz okres czy jak ;D :P Napisałem nie na temat ? Nikogo nie podliczam tylko napisałem co wiem i uważam że czasami co niektórzy chcą zrobić z wędkarzy idiotów. Nie wiem dlaczego Ciebie to śmieszy. Spinasz się a nie ma o co, człowiek chce pomóc aby ktoś mógł kupić tanio i zostaje za to przez Moderatora zjeb.... bo ten ma zły dzień.
Co do Kadry to juz dawno chciałem to zrobić Kolego miły ale jak wiesz to Kadra jest związana umowami ze sponsorem i niestety tu jest problem ale Ty jak widze wiesz lepiej,wiec zamiast mnie pouczać może ty powinieneś zająć się Kadrą ;) To by było coś .....
Dużo Zdrówka :)
Ja się bracie nie spinam. Dzień miałem całkiem udany. Nie wiem skąd Twoje przypuszczenia :(

Kadry na pewno prowadzić nie będę, bo przede wszystkim nie mam odpowiedniej wiedzy wędkarskiej. Do tego kompletnie nie interesuje mnie czynne uczestniczenie w „zawodowym” wędkarstwie. Jako kibic mogę pooglądać i trzymać za Was kciuki, z zimnym piwkiem w ręce :)

Co do reszty znasz moje zdanie. Jeżeli poczułeś się urażony, to przepraszam. Na tym kończę tą nie do końca miłą konwersacje, życząc Tobie i sobie udanych zakupów w BF w dowolnie wybranych przez nas sklepach :)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 038
  • Reputacja: 666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #162 dnia: 25.11.2020, 01:12 »
Może usuńcie ostatnie wpisy,bo troche żal to czytać. Temat jest o promocji sklepów.

Offline Długi94

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Podlaskie
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #163 dnia: 25.11.2020, 01:46 »
Drapieżnik ma duży asortyment ale jest dość drogi.

Online Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 255
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #164 dnia: 25.11.2020, 04:28 »
Jak można off topem na chwilę zarzucić bo warto wspomnieć o Drapieżniku w tej konkretnej sprawie. Otóż ja wychodzę z założenia że kilkoma złotówkami większej marzy warto wspierać rozwój firmy, która poza oczywistym celem jakim jest swój zarobek, bardzo aktywnie wspiera nas wedkarzy. Robią fajne zawody, sciagaja do Polski wielkich speców, ale co najważniejsze, nieba przychylą dla nas wędkarzy jak np gdy ściągnęli mi w tym roku wędkę z Drennana z 7 serii, nówkę z Anglii, i to w ciągu niespełna 2 tygodni, bez żadnych dodatkowych opłat czy coś. Wędkę która zniknęła z rynku jakieś 2 lata temu.

Warto inwestować w sklepy które mają bogaty asortyment, mają linie kontaktów i umowy z praktycznie każda (prawie) czołową firma wędkarska w Europie. Jasne, że przy wielkich oszczędnościach warto udać się gdzie indziej, ale tu mamy wszystko na tacy w jednym miejscu, przemiła obsługę, zero problemów z reklamacjami, a przy dłuższym romansie ceny bardzo zbliżone do tańszej konkurencji. Może dziś dla wielu z nas takie zachowanie to już standard, ale przypomnę tylko ze nie zawsze tak było, a sytuacja w której brakuje Drapieżnika na rynku sprawi że nie tylko zniknie najlepiej zatowarowany sklep, ale głównie zniknie LIDER z rynku który ciągnie inne sklepy ku górze (muszą się rozwijać merytorycznie i towarowo by dorównać kroku) i wprowadza nowe standardy obsługi na rynek.

https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.