Autor Wątek: Black Friday 2020  (Przeczytany 54705 razy)

Offline pawel060981

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 356
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kazimierza Wielka
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #120 dnia: 21.11.2020, 23:42 »
Koledzy nie wiem do końca jak jest z wędkarstwem, ale kolega działa w rtv-agd i mówi że takich pustych hurtowni to nie widział za 15 lat swojej pracy, nie ma co na sklep zamówić. Myślę że ten problem może nas też dotknąć w końcu za wszystkim i tak stoją Chińczycy.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 729
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #121 dnia: 21.11.2020, 23:50 »
Duxona już nie ma więc szału nie będzie :D :P a tak poważnie to nie liczyłbym na większe rabaty niż 25 % ,rok jest dziwny większość sklepów nie ma już dużo towaru gdyż w trakcie sezonu był problem z zamówieniami , oczywiście gdzieś jakieś pojedyncze produkty "leżaki" ktoś przeceni więcej aby się pozbyć "problemu" ale jak napisałem na wstępie szału nie będzie moi drodzy koledzy wędkarze. :)
:)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Bombay

  • Gość
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #122 dnia: 22.11.2020, 07:55 »
Koledzy nie wiem do końca jak jest z wędkarstwem, ale kolega działa w rtv-agd i mówi że takich pustych hurtowni to nie widział za 15 lat swojej pracy, nie ma co na sklep zamówić. Myślę że ten problem może nas też dotknąć w końcu za wszystkim i tak stoją Chińczycy.
Sklepy z elektroniką mają swoją dziwna specyfikację dotycząca promocji np. latem kupiłem drukarkę z możliwością dolewania tonera za około 500zl dwa tygodnie temu ta drukarka była w super promocji za 700zl ( dolar nie zdrożał więc skąd taki absurd?).
Nigdy nie liczyłem na promocję w sklepach wędkarskich. Jak myślałem że coś udało mi się kupić taniej to i tak zawsze gdzieś ten towar znalazłem w bardziej atrakcyjnej cenie ostatnio tak miałem z browningami 760 kupiłem dwie sztuki w promocji a tak naprawdę to była prawie normalna cena rynkowa z 20zl taniej.
Kupowanie drobiazgów się średnio opłaca bo z wysyłką Smart na allegro zawsze cos się kupi bez kosztów dostawy a kupowanie zanęt, przynęt na rok do przodu to bezsens i w mojej opinii lepiej kupić dużo na początku sezonu (zawsze się dostanie dobrą cenę) np. w czasach gdy dużo więcej łowiłem tyczka to na początku zamawiałem 200-250kg gliny plus zanęty i za każdym razem dostałem lepsza cenę niż ta rynkowa. Mnie by interesowała jedynie promocja na Browninga sphere bo nie uważam że ten kij z przelotkami z plasteliny powinien tyle kosztować ale jak bym dostał go w granicy 800zl to bym kupil

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #123 dnia: 22.11.2020, 08:45 »
Czy ja wiem czy się nie opłaca. Ja tak od 2 lat kupuję całą masę pierdół do metody. Bo pierwsze te 20% taniej dobre i to. w ciągu roku tylko trotka od czasu do czasu robi przeceny ale tylko 10% wtedy.
po 2. waftersy czy zanęty mogę mieć z poprzedniego sezonu. nie zauważyłem utraty ich mocy.
A po 3. na wiosnę w marcu Sonubaits ciągle podnosi ceny a teraz jeszcze Brexit dochodzi więc nie widzi mi się za MMM płacić 50 PLN czy więcej czy za ich dumble 30PLn+. Podobnie z Ringersem. Polskie marki oprócz Loprio produkowanego w Chinach raczej stoi cenowo, ale nie wszystko ma odpowiedniki swoje. Dla podajników ICS realnie nie ma konkurencji a też ponad 20 PLN nie widzi mi sie płacić za to.
Drapieżnik dość fajnie zatowarował się z zeszłym roku. Metodowe pierdoły powinny być na dobrym stanie, choć podajniki do metody łącznie z Prestonem z CHRL są produkowane.
Za tydzień zobaczy się co z planów wyszło :)
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 422
  • Reputacja: 259
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #124 dnia: 22.11.2020, 10:02 »
Sklepy z elektroniką mają swoją dziwna specyfikację dotycząca promocji np. latem kupiłem drukarkę z możliwością dolewania tonera za około 500zl dwa tygodnie temu ta drukarka była w super promocji za 700zl ( dolar nie zdrożał więc skąd taki absurd?).

To akurat bardzo proste. W wakacje było w miarę normalnie, szkoła miała ruszyć od 1 wrz więc cena była normalna drukarki, teraz szkoły są "zdalne" więc komputery i drukarki wyprzątnięte i poszły do góry. (mowa o używanych i nowych z niższej półki).

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 792
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #125 dnia: 23.11.2020, 22:02 »
No, ciekaw jestem co też Monster Fishing wymyślił. Jeszcze w tamtym tygodniu dostępne były sygnalizatory z serii 213 w wersji 3+1. Dziś patrzę - chwilowo niedostępne.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Reputacja: 153
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #126 dnia: 23.11.2020, 23:29 »
Ciekawe info z Drapieżnika:
"Tak❗️, Hity Cenowe tak samo jak w sezonie 2019 będą włączone do % zniżki. Zgodnie z dewizą jeden rabat i brak ograniczeń. "

To jak to było z tymi hitami w zeszłym roku ? Ja nic z hitów nie kupowałem to nie kojarzę.
W środę o 18 30 będzie zamieszczone info o wysokości rabatu.

Offline MetiusMate

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 722
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gronowo
  • Ulubione metody: podlodówka
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #127 dnia: 23.11.2020, 23:48 »
Bardzo dużą reklamę robi Drapieżnik z okazji BlackFriday
Czyżby rekordowe 25%% :P :P

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 138
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #128 dnia: 24.11.2020, 01:14 »
Ciekawe info z Drapieżnika:
"Tak❗️, Hity Cenowe tak samo jak w sezonie 2019 będą włączone do % zniżki. Zgodnie z dewizą jeden rabat i brak ograniczeń. "

To jak to było z tymi hitami w zeszłym roku ? Ja nic z hitów nie kupowałem to nie kojarzę.
W środę o 18 30 będzie zamieszczone info o wysokości rabatu.
Hity były też przecenione. Aventusy itp.
Nie pamiętam tylko czy echosondy załapały się na rabat

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #129 dnia: 24.11.2020, 06:08 »
Bardzo dużą reklamę robi Drapieżnik z okazji BlackFriday
Czyżby rekordowe 25%% :P :P


Na to liczę
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline boguss1982

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 713
  • Reputacja: 64
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: GDAŃSK
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #130 dnia: 24.11.2020, 10:11 »
Bardzo dużą reklamę robi Drapieżnik z okazji BlackFriday
Czyżby rekordowe 25%% :P :P
ciekawe  czy serwery to wszystko wytrzymają i magazyny. Chyba że zrobią jak w w ravenie ...... zamówienie listopad a odbiór  w lutym .

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 792
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #131 dnia: 24.11.2020, 10:42 »
Dla mnie żaden problem. Mam akurat takie produkty w koszyku, że nie muszę mieć teraz-już. I tak, patrząc na pogodę na weekend, sezon już raczej zakończony...
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 331
  • Reputacja: 318
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #132 dnia: 24.11.2020, 10:47 »
Panowie a jak było w tamtym roku?, produkty w koszyku z automatu dostały 20%, czy należało wpisać jakiś kod?
Sławek

Offline grzecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #133 dnia: 24.11.2020, 10:54 »
Rabat był naliczony z automatu dla każdego przedmiotu, który podlegał promocji
Grzesiek
"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym" G. Orwell

Offline Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 331
  • Reputacja: 318
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #134 dnia: 24.11.2020, 10:55 »
Dzięki, tylko czekać zostało 😁
Sławek