Autor Wątek: Mieszanie truskawki z red agressorem. Pellet Bag'em  (Przeczytany 1332 razy)

Offline dolarioo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Co myślicie o tym pellecie do metody ?
1.https://sklepdrapieznik.pl/sklep/pellety-bag-em/21881-bag-em-red-aggressor-carp-pellet-700g-8mm-pre-drilled.html
 tego bym dawal pare sztuk do pelletu 2mm truskawki.   i myslicie czy sprawdzi sie na quick stopie przy metodzie ? ktos ma jakies doswiadczenie z ta Firma ?

2.Bag'em Moist Feeder Pellet 700g - 2mm Strawberry- to jako podstawowy pellet,chce dać pare sztuk 8 mm żeby ryby były mniej podejrzliwe,tylko czy truskawka i red agresor sie nie beda gryzły razem ?
https://sklepdrapieznik.pl/sklep/pellety-bag-em/21871-bag-em-moist-feeder-pellet-700g-2mm-strawberry.html


3. Będe łapał na komercjach,przeważnie.

pellety i miks jaki jeszcze zamawiam to :

-Swim Stim Carp Pellets 900g - Amino Original 3mm
-Swim Stim Carp Pellets 900g - Betaine Green 3mm
no i wyżej wspomniany Bag'em Moist Feeder Pellet- 2mm Strawberry
-Dynamite Baits Swim Stim Match Method-Mix 2kg


co byście jeszcze dorzucili ? jakiś kryll czy owoce ? a może mączka rybna ? co będzie strzałem w 10 na najbliższe pory ?
czy dobrze wszystko dobrałem ? szykuje sie do zamówienia i chce miec wszystko co będzie niezbędne.

pozdrawiam.

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 520
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mieszanie truskawki z red agressorem. Pellet Bag'em
« Odpowiedź #1 dnia: 05.05.2017, 13:40 »
co byście jeszcze dorzucili ?

Wielkie litery na początku zdania ;) To od moderatora.

A ode mnie - prawda jest taka, że nikt nie odpowie Ci na pytanie, co będzie strzałem w dziesiątkę, bo to się okazuje nad wodą. A jak ryba nie ma humoru, to nawet jak 200 zł na raz do wody wrzucisz i tak nic nie złowisz.
Stawiasz na bardzo drogi i dobry towar, więc ewentualna porażka nie będzie wynikała z jego jakości. Towar to nie wszystko.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline dolarioo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Odp: Mieszanie truskawki z red agressorem. Pellet Bag'em
« Odpowiedź #2 dnia: 05.05.2017, 14:57 »
OK.   Kto jeszcze sie wypowie coś na temat ? Jakie sie u was pellety sprawdzają na waszych komercjach ?

1.czy mieszanie owoca ze śmierdzielem jest skuteczne czy lepiej nie mieszać ich razem ?

2.stosujecie Bomby zanętowe jako główne nęcenie czy nęcicie samym podajnikiem ?

3. Jakie pellety stosujecie wy (zanętowe) ?, czy do metody rozmiar 14mm nie bedzie za duzy ? celować w same 8mm ? (jako przynęta oczywiście,)