ORGANIZACJE WĘDKARSKIE > Inne organizacje wędkarskie

Targi wędkarskie 2024

(1/4) > >>

Mleczny96:
Witam, jest 4 marca już po targach.
Pytanie do tych którzy byli w Poznaniu lub Gliwicach? Jak Wam się podobało ?
Ja z racji tego że nagrywaliśmy relacje i tu i tu byłem w Poznaniu i Gliwicach.
W sumie w Poznaniu no to był rozmach  bardzo dużo stanowisk poznałem fajnych ludzi obejrzałem nowosci byłem w piatek to jeszcze nie było tak dużo ludzi.
Chociaż tak szczerze dziwie się że ludzie jeżdzą na targi na zakupy potem to wszystko noszą. No ale co ja tam moge ha
W Gliwicach za to bardziej mi się podobało bo było tak "Kameralnie" Mała hala wypełniona ciekawymi stanowiskami, fajne stanowisko firmy STS fajne produkty do łódek zanetowych.
A Wam co utkwiło w pamięci ?

katystopej:
Byłem w Gliwicach, zapamiętam szatnie za 5zł od kurtki. Chyba dla tego świeciła pustkami. ;D

fishunter1990:
Byłem w sobotę 3 godziny na Rybomanii. Tłok niesamowity, myśli nie szło zebrać. Obijanie i przeciskanie się o ludzi, chyba jeszcze tak tłoczno nie było. Co chciałem to zobaczyłem i wiem co kupię, a czego unikać. Dodatkowo nabyłem fajne hangery i zestaw kulek, wszystko w okazyjnych cenach, a nie przez sztuczne obniżki z okazji targowej okazji. Jeśli jeszcze kiedyś pojadę to na bank w piątek, choć sądząc po filmach na YT to nawet w tym dniu było sporo osób, w porównaniu do lat poprzednich.

Mleczny96:

--- Cytat: fishunter1990 w 04.03.2024, 07:44 ---Byłem w sobotę 3 godziny na Rybomanii. Tłok niesamowity, myśli nie szło zebrać. Obijanie i przeciskanie się o ludzi, chyba jeszcze tak tłoczno nie było. Co chciałem to zobaczyłem i wiem co kupię, a czego unikać. Dodatkowo nabyłem fajne hangery i zestaw kulek, wszystko w okazyjnych cenach, a nie przez sztuczne obniżki z okazji targowej okazji. Jeśli jeszcze kiedyś pojadę to na bank w piątek, choć sądząc po filmach na YT to nawet w tym dniu było sporo osób, w porównaniu do lat poprzednich.

--- Koniec cytatu ---

Oj tak gadaliśmy z karpiologiem to miał jakies Inside'owe informacje że bodajże 17tys biletów sprzedali. No My w zeszłym roku byliśmy w sobote i pierwsze parę godzin było bardzo ciężkie ale potem trochę lepiej no ale w tym roku sobie tego nie wyobrażałem.  No w piątek było trochę ludzi ale dało się że tak powiem coś pooglądać i pogadać :)  Gratuluje zakupu a co to za kuleczki kupiłeś?

Mleczny96:

--- Cytat: katystopej w 04.03.2024, 07:16 ---Byłem w Gliwicach, zapamiętam szatnie za 5zł od kurtki. Chyba dla tego świeciła pustkami. ;D

--- Koniec cytatu ---
Ale za to piwko było dobre za 8 zł hah

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej