Autor Wątek: Krzesło Korum S23 Delux Accessory Chair  (Przeczytany 1234 razy)

Offline kordi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 790
  • Reputacja: 74
  • Lokalizacja: Małopolska
Krzesło Korum S23 Delux Accessory Chair
« dnia: 23.08.2022, 20:47 »
Ma może ktoś ten tron albo jego mniejszą wersję?
Zaczynam szukać nowego siedziska na przyszły rok i wpadło mi to w oko, ale w necie skąpo informacji o nim.
Chcę być bardziej mobilny i zależy mi żeby dało się krzesło bez problemu podpiąć pod korumowy plecak, a chyba wszystkie ich modele są tak robione że pasują, nie?
I jak z akcesoriami na nogę d25? Da się to zapiąć bez specjalnych przejściówek czy raczej lipa?

Offline kordi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 790
  • Reputacja: 74
  • Lokalizacja: Małopolska
Odp: Krzesło Korum S23 Delux Accessory Chair
« Odpowiedź #1 dnia: 25.08.2022, 13:36 »
Nikt nie miał styczności z tymi krzesłami?
Zapytałem u niezawodnych Drapieżców i dostałem taką odpowiedz:

"Po przymierzeniu tego krzesła do plecaka da się go zamontować, lecz powiem, że dla osoby 190cm/90kg jest bardzo ciasne przy największym poluzowaniu szelek i nie jest wygodne w transporcie. Plecak ten jest przystosowany do mniejszych krzeseł i widać, że z tym krzesłem dobrze się nie komponuje, lecz na upartego jest to możliwe.
Jeżeli chodzi o nogi to z adapterem na kwadratową nogę 25 umocuje Pan półkę boczną i inne akcesoria bez problemu bez żadnych specjalnych przejściówek"



Offline a.78

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Krzesło Korum S23 Delux Accessory Chair
« Odpowiedź #2 dnia: 27.08.2023, 10:52 »
Witam i jak fotel zakupiony bo tez mam na niego ochote

Offline maximgtf

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Krzesło Korum S23 Delux Accessory Chair
« Odpowiedź #3 dnia: 28.08.2023, 23:01 »
Kolega ma deluxe. Powiem Ci szczerze, że do plecaka faktycznie kiepsko to podpiąć. Ale do noszenia w ręce całkiem spoko. Jest wygodny, waga OK. Lecz ja bym go nie kupił mimo, że jestem fanem marki :) strasznie się buja przód-tył. Tylne nogi są przechylone cały czas do tyłu. (góra nóg idzie do tyłu). Moje cuzo f3 bez stabilizatorów mniej się buja, więcej opcji, jedynie w transporcie gorsze.

Chyba bym wolał matrixa deluxe. ZNowu ten mi nie podszedł bo za długie ma siedzisko, mimo że mam długie nogi. I łydkami ocierasz o konstrukcję nóg.

Nie ma fotela idealnego.. Jak w końcu jakiś będzie to nawet 3tysie wydam ;-) I nie piszcie o flagmanie bo to kloc.. Waga i składanie też się liczy.

Online makaro

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rybki moje rybki, gdzie jesteście.
  • Lokalizacja: Nowa Sól
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Krzesło Korum S23 Delux Accessory Chair
« Odpowiedź #4 dnia: 29.08.2023, 07:57 »
Matrix podpina się pod plecak koruma.
Marek

Offline Dawid Fishoholics

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 5
Odp: Krzesło Korum S23 Delux Accessory Chair
« Odpowiedź #5 dnia: 29.08.2023, 10:22 »
Mam s23 compact od wiosny. Akcesoria pod d25 nie wchodzą więc pozostają te pod d36+ przejściówki prestona jakieś 20zł za 2sztuki. Ja podpiąłem prowizorycznie raz pod plecak gardnera. Widać to na filmie: